Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    Би ли споделил колко ти струваше да го имаш веднага след пускането на пача?

    Това, което прави впечатление при теб е, че движиш линията с най-точни пушки в играта, а процента точни попадения ти е много далеч от истината. Вероятно не ти върви с най-добрия снайпер в играта до момента, по именно тази причина. Определено има нужда да преосмислиш приоритетите си при стрелба и излизане на стрелкова позиция. Може би темата "как да печелим повече" би ти била полезна да коригираш това си изоставане.
    Сега без да ми се смееш , ама за тоя Леопард се подготвям някъде от декември месец , тогава събрах опит на VK 3002 DB (около 85 к ) , и от тогава до преди да излезе пача не съм харчил свободен опит = около 300 к бях събрал , и ми се наложи да вкарам още около 150 к свободен опит за да прескоча 8 и 9 тиер на линията (мисля че излезе около 450 к всичко).А относно точността има какво да се желае със сигурност.Доста пъти (като малоумник) се опитвам да правя някакви невъзможни изстрели , и си казвам че спирам с това , и така до следващата битка (пак същата история) , но ще си наложа да не пробвам неща които шанса да се получат е 1-5%.А иначе пак си взех медала немски инженер , просто си събрах опит на всички необходими танкове преди да излезе пача и после само ги изследвах , но не мисля да взимам някой от тях.(А и нали съм малко болен на тема немски танкове имам 30 в гаража)
    Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

    Comment


      Осъзнавам риска, от това, което ще напиша сега. Не го пиша, за да дразня някого, нито да се правя на пророк или черна овца някаква. Просто ще ви споделя мои мисли. И аз като колегата PepeII съм отявлен немцефил и съм се захванал да отворя всичко немско елитно. Остана ми да разкрия Последната немска артилерия и новите немци, които излязоха в 8.5 и съм готов.
      Но на темата и то накратко - Още когато публикуваха първите ТТ данни за новите немски танкове бях песимист, такъв оставам и до сега. Да, прави сте - още нямам нито един от тези танкове и по принцип не бива да се изказвам така. Мнението ми е формирано от четенето на данните за новата средна немска линия, както и на умножаващите се коментари в руския форум. Възможно е, когато живот и здраве ги подхвана новите немски средни да си променя мнението, но малко се съмнявам. За мен БРОНЯТА е огромният проблем на тези танкове. Знам какво ще възрази някой - "Е, ти какво искаш, с броня всеки може, оправи си ръцете първо, не си усетил танка, то не се играе като руски тежък" и т.н. и т.н. и т.н. Не знам, ще видим като поиграя. За сега мнението ми е, че само с една точна пушка, въпросната серия няма да отвоюва луд престиж. На гол тумбак - чифте пищови! И съгласете се, че на някои карти виртуозността и маневрите не могат да те спасят от броня, бруталност и "барабанлии"
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Струва ми се си прекалено черноглед.И по мое мнение не е "само една гола пушка.

        1/ За малките нива. Дават точно това, което до момента беше слабост на немската линия - динамика и маневреност.Цялата серия леки,започваща с Пз 1 е много ритната в това отношение.
        2/ Индианеца, баунсва като за световно. Има живот, колкото и Т-44, но далеч по-приятна пушка.Дупчи спокойно 10-ки,като може да се ползва и за чист снайпер.Бронята му никак не е безобидна за медиум на неговото ниво.На цифри може да изглежда зле, но абсорбира съвсем прилично.
        2/ Леопардите. Мекички са, но също баунсват зверски в движение.Имат и страхотна депресия,сравнима с тази на хамериканците. Обзора също не е малко. Като добавим и маневреност, става доста блага машинка. Ако и хванеш цаката си цъка като.....ммм, абе като немска.

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          За мен БРОНЯТА е огромният проблем на тези танкове.
          Откакто направиха златните снаряди за кредити бронята не е фактор.

          Comment


            Дано сте прави! Ще се радвам. Като пробвам, пак ще пиша по темата - може би с покаяние
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Само ще дам едно сравнение на Леопард 1 със другия медиум който се води "по-мек":
              Bat Chatillon 25 t - Броня на корпуса 60/40/30 , Броня на купола 50/30/15
              Leopard 1 - Броня на корпуса 70/35/25 , Броня на купола 52/60/60
              и за да продължим в тоя дух , за сравнение с руския медиум , който не отстъпва много по скорост и маневреност
              Т62А - Броня на корпуса 102/75/45 ,Броня на купола 240/161/65

              Така , и сега ми кажете , колко пъти ви се е случвало да рикоширате на Батман , и колко на Леопард (най-вероятно още нямате наблюдения за Леопарда , за това ще ви кажа , от 35 битки до момента максимум да е имало 5-6 изстрела да ми рикошират) , и интересното ми е защо господата правещи тази игра се подиграват по този начин.(И не ми казвайте да играя и аз Батмана или някой друг танк който е добър , а не немските , защото няма да стане).
              Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

              Comment


                Абе тия да не са ги въвели тия нови специални танкове вече!Трябваше да си преобуча един американски екипаж за среден и гледам сред възможностите М60 погледнах и един немски екипаж и той има опция за обучение за новия "Лъв".

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Абе тия да не са ги въвели тия нови специални танкове вече!Трябваше да си преобуча един американски екипаж за среден и гледам сред възможностите М60 погледнах и един немски екипаж и той има опция за обучение за новия "Лъв".
                  Въведени са, но само за участниците в супертеста. Не знам обаче дали на EU са останали такива след последната чистка.

                  Comment


                    PepeII написа Виж мнение
                    Само ще дам едно сравнение на Леопард 1 със другия медиум който се води "по-мек":
                    Bat Chatillon 25 t - Броня на корпуса 60/40/30 , Броня на купола 50/30/15
                    Leopard 1 - Броня на корпуса 70/35/25 , Броня на купола 52/60/60
                    и за да продължим в тоя дух , за сравнение с руския медиум , който не отстъпва много по скорост и маневреност
                    Т62А - Броня на корпуса 102/75/45 ,Броня на купола 240/161/65

                    Така , и сега ми кажете , колко пъти ви се е случвало да рикоширате на Батман , и колко на Леопард (най-вероятно още нямате наблюдения за Леопарда , за това ще ви кажа , от 35 битки до момента максимум да е имало 5-6 изстрела да ми рикошират) , и интересното ми е защо господата правещи тази игра се подиграват по този начин.(И не ми казвайте да играя и аз Батмана или някой друг танк който е добър , а не немските , защото няма да стане).
                    Защо да се подиграват? До колкото виждам в wiki, толкова е реално бронята на първата серия леопарди (steel 19-21.7mm and 10-70mm RHA)
                    Отделно хората от отдавна викат за този танк да бъде вкаран в играта, а от WG предупредиха, че танка не е толкова добър и да внимават какво си пожелават (перефразирам), но хората продължиха да вдигат джангър и ето - танка вече е в играта.
                    Сега пък всички недоволни от него..
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Пепе знам какво изпитваш повярвай ми!

                      Т-54 е невероятен медиум с доста прилична броня, добра мобилност, Д-54 пробива доволно, вкарва приличен демидж, но снайпването не му е по-вкуса.
                      Аз го играех супер агресивно на близки и средни дистанции и определено му ползвах и бронята като елемент от играта, а тя много често ме спасяваше при това от доста тежки удари.

                      Знам, че Е-50 линията е подобна, особено в частта с бронята и боя на близки разстояния, но там имаш и опцията да си добър снайпер.

                      По принцип не се зачитам много в статистиките и като взех Т-62А шокът в началото беше голям - никой танк не ме е нервирал толкова.Това е така, защото очаквах танк като Т-54, но с по-добри характеристики, а реално двете машини са много различни като характер - точно какъвто е скока от Е-50 на Лео 1.

                      Първото, което трябваше да се науча е да го пазя, защото поемам всичко, което ме удари и да престана да съм супер агресивен.Тук оръдието много помогна, защото отвори опциите за снайпване и дебнене от дистанция.
                      След това се научих да играя c ХП точките (след като нямаш броня трябва добре да си управляваш кръвта) - разделяш се с част от тях за добра стратегическа предна позиция или поемаш един удар, за да минеш в гръб, следиш да не загубиш прекалено много в началото, за да ти останат за накрая.

                      По това време вече имах опит и с леките френски и започнах да използвам и техните тактики - снайпване в началото и след средата на битката, когато има пролуки, минаване в гръб.

                      Дай му време ще му свикнеш - имах възможност да гледам няколко играчи, който се представиха добре в битките и те го играеха точно както аз играя Т-62А.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        StrEagle написа Виж мнение
                        Защо да се подиграват? До колкото виждам в wiki, толкова е реално бронята на първата серия леопарди (steel 19-21.7mm and 10-70mm RHA)
                        Отделно хората от отдавна викат за този танк да бъде вкаран в играта, а от WG предупредиха, че танка не е толкова добър и да внимават какво си пожелават (перефразирам), но хората продължиха да вдигат джангър и ето - танка вече е в играта.
                        Сега пък всички недоволни от него..
                        Да бронята е такава , но имам в предвид че Батмана са го направили да рикошира повече (лично мое мнение) , докато Леопард 1 не(пак лично мое мнение от изиграните вече 50 битки с него).Това казвам че е подигравка.И знам сега какво ще ми каже някой , че профила на Батмана предразполага за рикошети , е да ама с JgdPz E-100 със златен снаряд 420 мм пробиваемост да ми даде само трак или рикошет , не е ли подигравка?
                        Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                        Comment


                          Айде и аз ще се изкажа относно новите немци или по точно това което си взех , индийския танк. В тестовият не знам от внушение ли е или е истина но беше много по добър, сега е ужасно бавен, не дупчи всичко от моето ниво, доста често и странично също . В тестовия без каквато и да е подготовка, ги цепих, дори екипажа ми нямаше умения .На далечни разтояния сега много често не успявам да нацеля противник, при положение че съм с последното оръдие което на книга би трябвало да е много точно. Да не ви излъжа но може би след 40-50 битка взех първия медал снайпер което си е пълен срам. Но тъпо и упорито си играх с "индианчето" до в момента с който реших да взема бонуса на Т 44, изведнъж за 5-6 битки които направих с него играта или ужасно ми тръгна,или се оказа наистина по добър от "индианеца" Скоро ще видя как ще е и като отворя и двигателя но не мисля че ще стане Ф 1. Както някой написа тука във форума май наистина ще се окаже извън брачното дете на Лове-то.

                          Comment


                            Новият ММ:

                            Click image for larger version

Name:	index.png
Views:	1
Size:	76.2 КБ
ID:	532053
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment

                            Working...
                            X