Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кланови войни

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Alex2004BG написа Виж мнение
    Гледам, че и BG_AD имат територия или друго имаш в предвид?
    Те нас не ни броят за БГ клан
    ALL GREAT THINGS ARE SIMPLE ,AND MANY CAN BE EXPRESSED IN SINGLE WORDS:
    FREEDOM,JUSTICE,HONOR,DUTY,MERCY, HOPE.
    -Winston Churchill

    Comment


      Чувам и после прочитам едни новинки по повод БРЕЙВ и ЕПИК,че нещо не мелят брашно напоследък.Нищо ново под слънцето.... И нас едно време като бяхме в ЕПИКС така ни залъгваха с обещания и само ни ползваха за бот клан.Историята е общо взето същата само с друг привкус Силно се надявам хората от БРЕЙВ да си извадят поуката и да продължат напред без да се залъгват на приказките на ЕПИЧНИТЕ богове които са 2ма 3ма там за другите от клана им лошо няма как да кажа.

      P.S. И Расте Шаране и там всички други тролери. Това не е начало на кавга в която пак ще ми извадите от 100 кладенеца вода колко не сте..... и аз съм .......
      Просто реших да коментирам

      http://www.youtube.com/watch?v=uMuuI_i_l7c
      Last edited by nobalistic; 12-07-2013, 11:08.
      ALL GREAT THINGS ARE SIMPLE ,AND MANY CAN BE EXPRESSED IN SINGLE WORDS:
      FREEDOM,JUSTICE,HONOR,DUTY,MERCY, HOPE.
      -Winston Churchill

      Comment


        Тя темата е достатъчно изтъркана и няма какво да се пише по въпроса. А EPICS си беше идеята да се ползва като "bot clan" и ако сте останали с някакви други впечатления то това е друг въпрос.
        Не съм забелязал BG2AD или BG3AD да имат по-различна роля, но може и да греша.

        Comment


          Sharana написа Виж мнение
          Тя темата е достатъчно изтъркана и няма какво да се пише по въпроса. А EPICS си беше идеята да се ползва като "bot clan" и ако сте останали с някакви други впечатления то това е друг въпрос.
          Не съм забелязал BG2AD или BG3AD да имат по-различна роля, но може и да греша.
          Ролята до голяма степен се определя от необходимостта и желанието. Докато БГ_АД бавно и упорито намираше своето лице, БГ2 и 3 попълваха съставите си и ковяха техника. Нямаха сили и възможности за реален съпорт, а и нямаше такава необходимост. Със постигане на първите резултати, дойдоха и амбициите. Малките кланове набързо бяха "вкарани в правия път". На този етап спрях да играя и нямам наблюдения какъв точно е резултата от заботването им. Надявам се, да са избегнали пълното обезличаване. Имаше обещаващи геймъри там.

          Comment


            bigbeer написа Виж мнение
            Ролята до голяма степен се определя от необходимостта и желанието. Докато БГ_АД бавно и упорито намираше своето лице, БГ2 и 3 попълваха съставите си и ковяха техника. Нямаха сили и възможности за реален съпорт, а и нямаше такава необходимост. Със постигане на първите резултати, дойдоха и амбициите. Малките кланове набързо бяха "вкарани в правия път". На този етап спрях да играя и нямам наблюдения какъв точно е резултата от заботването им. Надявам се, да са избегнали пълното обезличаване. Имаше обещаващи геймъри там.
            От БГ-АД дойдоха десетина човека с подходящи умения последния месец, оня ден имахме 51 човека строени за кланова Правим по две абсолютни роти вечер, попроменихме малко организацията, може би ще съживим под някаква форма ЕПИКС. Аз съм доволен, мисля че и останалите
            Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
            Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
            ESL BG WoT Master League Admin

            Comment


              Вълната се е обърнала значи. Историята, за съжаление, обича да се повтаря. Cuiusvis hominis est errare, nisi insipientis errore perseverare.

              Comment


                bigbeer написа Виж мнение
                Вълната се е обърнала значи. Историята, за съжаление, обича да се повтаря. Cuiusvis hominis est errare, nisi insipientis errore perseverare.
                По-скоро истинските неща бавно остаряват :Р Хората доста бързо успяват да се ориентират и да различат пропагандата от реалното състояние и от двама в началото се получи лавина от десетина за около седмица

                В някой от десетките изтрити постове бях писал, че съм много доволен, че съществува БГ-АД, защото изпълнява много по-успешно функцията на ЕПИКС от самия ЕПИКС - да служи като гимназия и сборен пункт за играчи, които очаквам след като стигнат до прага на възможностите на клана и в играта, и като организация и усещат нужда от повече, да бъдат естествено претеглени от събраната маса добри играчи в ЕПИК. Тогава го изтриха, защото сметнаха, че се заяждам. Не знам коя вълна се е обърнала, за мен просто хората спряха да вярват на пропагандата.
                Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                ESL BG WoT Master League Admin

                Comment


                  Raste написа Виж мнение
                  По-скоро истинските неща бавно остаряват :Р Хората доста бързо успяват да се ориентират и да различат пропагандата от реалното състояние и от двама в началото се получи лавина от десетина за около седмица

                  В някой от десетките изтрити постове бях писал, че съм много доволен, че съществува БГ-АД, защото изпълнява много по-успешно функцията на ЕПИКС от самия ЕПИКС - да служи като гимназия и сборен пункт за играчи, които очаквам след като стигнат до прага на възможностите на клана и в играта, и като организация и усещат нужда от повече, да бъдат естествено претеглени от събраната маса добри играчи в ЕПИК. Тогава го изтриха, защото сметнаха, че се заяждам. Не знам коя вълна се е обърнала, за мен просто хората спряха да вярват на пропагандата.
                  Да прав си ЕПИКС в момента не произвежда обещаващи играчи за клановите а закоравели рандомаджии нямащи си и идея от отборна игра.В тоя клан съм от 166 дни и само веднъж сме се събирали хора за рота взводове правим към 8-10 човека от 94 а за клановите се събрахме едва 9 души въпреки,че беше тиър 1.
                  Даже си мисля,че някои са в клана само заради готината емблемка.

                  Comment


                    falcon_bg написа Виж мнение
                    .В тоя клан съм от 166 дни и само веднъж сме се събирали хора за рота взводове правим към 8-10 човека от 94 а за клановите се събрахме едва 9 души въпреки,че беше тиър 1.
                    Даже си мисля,че някои са в клана само заради готината емблемка.
                    А защо не ги чистите тези които са неактивни? или тези който след Н-броя взводни не показват добър резултата. Все пак не е особенно трудно да се спретне схема/система за обучение/рекрут. Особенно ако от главният клан могат да ви прехвърлят някакво злато с което да се награждават успехи.подозирам има достатъчно млади/не разполагщи със средства за които дори гаражен слот би бил добър стимул, след да кажем 10 ротнио битки с добър резултат...просто ми стана интересно защо влизат в клан, за едната картинка дето реално само ти си я виждаш?

                    Comment


                      А виждат я,виждат я-емблемата на клана на танка отпред си я виждат всички Иначе да-прав си-част от тях ги гъделичка по егото-все пак ЕПИК си е име.
                      ,,А защо не ги чистите тези които са неактивни?''-Заради чиповете.
                      А на ЕПИКС проблема е другаде-няма командир който да се занимава там.За съжаление от там присъстващите няма как да израстне,а и от ЕПИК да им изпратим не можем в момента-и на нас са ни кът...
                      Макар че ,след като си вземем танка от тази кампания,още повече ако има и почивка преди следващата,някой от нас определено ще им обърне внимание и ще има сито след N на брой роти и тренинги с тях.

                      Comment


                        Защото някой трябва да хване и да се занимава с това нещо. Нямаме излишни командири, които да пратим там. А злато между клановете не може да се прехвърля.
                        С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                        Comment


                          fidelis написа Виж мнение
                          А виждат я,виждат я-емблемата на клана на танка отпред си я виждат всички Иначе да-прав си-част от тях ги гъделичка по егото-все пак ЕПИК си е име.
                          ,,А защо не ги чистите тези които са неактивни?''-Заради чиповете.
                          А на ЕПИКС проблема е другаде-няма командир който да се занимава там.За съжаление от там присъстващите няма как да израстне,а и от ЕПИК да им изпратим не можем в момента-и на нас са ни кът...
                          Макар че ,след като си вземем танка от тази кампания,още повече ако има и почивка преди следващата,някой от нас определено ще им обърне внимание и ще има сито след N на брой роти и тренинги с тях.
                          То и да ни пратите един от вас просто не виждам как ще ги мобилизира тия рандомаджии.В клана съм мяркал да говорят в общият чат общо към 10-12 човека от целият личен състав другите за каквото и да е мълчат когато бяха първите кланови в първата битка бяхме само аз и още един пич-100kila после дойдоха още малко хора станахме 9 човека накрая след като спама в общият чат не помогна тръгнахме да ги будим поединично отворих личен канал с един името не му помня и още преди да съм му написал съобщението оня излезе от канала...
                          Та казвам че дори и да ни пратите човек по-голямата част от клана дори няма да разбере за това...

                          А сега като съпоставих в нуубметър ЕПИК и ЕПИКС при нас има играчи които статистически са по-добре от някои играчи от ЕПИК така че положението в клана не е толкова зле от към умствени способности на личният състав!
                          Last edited by falcon_bg; 14-07-2013, 14:57.

                          Comment


                            Да де,няма да разбере,но пък и няма да е в клана вече То е ясно,че преди да се започне каквото и да е обучение ще има чистка.По-добре 10 играчи,но с желание да играят и учат,отколкото 100 бота...

                            Comment


                              fidelis написа Виж мнение
                              Да де,няма да разбере,но пък и няма да е в клана вече То е ясно,че преди да се започне каквото и да е обучение ще има чистка.По-добре 10 играчи,но с желание да играят и учат,отколкото 100 бота...
                              То ако има чистка сега... и аз си заминавам щото поради хардуерни проблеми от около 1 месец не съм играл
                              ...

                              Comment


                                Пари от клан в клан може да прехвърли някое муле, А този дето е излезнал от канала аз бих бо баннал веднагически (какъв кеф е да даваш акъл стоейки отстрани). Иначе според мен на обучаващият клан трябва да с еобръща дори повече внимание отколкото на основният.
                                Преди малко точно си мислех за добрите рандъм играчи които ен били непременно добри кланови такива....според мен силно зависи от машината с която се играя. добър играч с лек или среден танк мож емного ефективно да се използва в кланова. той и без това повечето време се движи соло или при средните в малка група т.е при навик д аизпълни точно стратегическа заповед на тактическо ниво вече оказват влияния неговите си умения...как да е.
                                Иначе ако си финансирате учебният клан има възможност добри играчи д абъдат добутани доста бързо до Т10 машини, по мои сметки макс две седмици много умерена игра, или по-бързо ако е хлапе във ваканция
                                Отделно аз примерно бих направил някоко обучаващи профила с Т10 машини за д амое да се пробват перспективни играчи, на сръчкам човек играещ в платун не би му отнело много време да създаде такъв профил. После се дава на играча, тества се как и дали се псравя, сменя се паролата и се държи за следващият играч, без скъпи премиум машини, без злато в акаунта.

                                Comment

                                Working...
                                X