Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кланови войни

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да питам само , клановете подредени ли са по някакъв критерии , и ако са , по какъв?
    Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

    Comment


      PepeII написа Виж мнение
      Да питам само , клановете подредени ли са по някакъв критерии , и ако са , по какъв?
      Първите 7 по приятелство с епик, а след това както дойде.


      На мен ми е интересно друго. Така и не намирам някакво описание какво означават различните цифри във всяка колона.

      Име Ср. Ефективност на играчите 10 тиър топ артилерии Личен Състав
      EPIC 1391/1387/1385/1382 568/598/667/696 86/87/100/108 97/97/100/98

      Comment


        Правена е от Trooper аз само я цитирам.
        Предишните бяха по средна ефективност на играч (и тази е) но не е наредена като класация, а просто като списък - 2та ЕПИКа, 3те БГ_АДта, 2та МАНа са един до друг, въпреки, че ако се прави класация (има ли смисъл?) трябва да са разбъркани.

        Comment


          Angelmr написа Виж мнение
          Първите 7 по приятелство с епик, а след това както дойде.
          Малко не схванах, искаш ли да поясниш?


          Angelmr написа Виж мнение
          На мен ми е интересно друго. Така и не намирам някакво описание какво означават различните цифри във всяка колона.

          Име Ср. Ефективност на играчите 10 тиър топ артилерии Личен Състав
          EPIC 1391/1387/1385/1382 568/598/667/696 86/87/100/108 97/97/100/98
          Това е четвъртия списък, който се прави и сравняват с предишните три. Зеленото е подобрение, червеното е влошаване.

          Comment


            Sharana написа Виж мнение
            Малко не схванах, искаш ли да поясниш?
            Въпроса беше какви са критериите за подреждане на листа. Аз честно казано като се позамисля не мога да изведа един единствен критерий на подреждане. Така, че или подреждането е случайно, или има повече от един критерий. На първо четене критериите са два: Първи приоритет политическа близост с ЕПИК, а втори приоритет ефективност на играчите. Макар че и така не мога да видя цялостна логика в подреждането. Но частичната логика е такава каквото я обясних по-горе.

            Това е четвъртия списък, който се прави и сравняват с предишните три. Зеленото е подобрение, червеното е влошаване.

            Мерси за обяснението.

            Comment


              Логика и аз не виждам, но в тези 7 влизат всички БГ_АДта, ако някой от ЕПИК го беше правил нямаше да ги сложи там

              Comment


                Тази ефективност по Wn6 ли е дадена или по Efficiency?
                хихиии рандомаджия съм ама и в двата случая съм поне на нивото на BRAVE.

                Comment


                  Автора каза Eff, но скоро ще се преправи на WN 6 или 7.

                  Ще се направи в близките дни една цялостна класация (средна ефективност/ кланови / есл). При клановите е сложно и освен броя 10ки едва ли може да се включи друго. При ЕСЛа ще са точки на базата на спечеленото досега злато. Въпроса е какъв да е дяла на всяка категория според вас? 60% средна ефективност / 20% КВ / 20% ЕСЛ или нещо подобно?

                  Comment


                    Sharana написа Виж мнение
                    Автора каза Eff, но скоро ще се преправи на WN 6 или 7.

                    Ще се направи в близките дни една цялостна класация (средна ефективност/ кланови / есл). При клановите е сложно и освен броя 10ки едва ли може да се включи друго. При ЕСЛа ще са точки на базата на спечеленото досега злато. Въпроса е какъв да е дяла на всяка категория според вас? 60% средна ефективност / 20% КВ / 20% ЕСЛ или нещо подобно?
                    Ами може би е справедливо така . но по-скоро 50/25/25
                    Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                    Comment


                      С анкета ще е най-лесно. Ще седи няколко дена, пък дано има към 50 гласували, за да е показателно.

                      Анкетата

                      Comment


                        Я като за по-гламави /аз де/ - какво е това СЕ, ЕСЛ и КВ?

                        Comment


                          uzi71 написа Виж мнение
                          Я като за по-гламави /аз де/ - какво е това СЕ, ЕСЛ и КВ?
                          Средна ефективност (СЕ)/ КВ (Кланови войни CW) / ЕСЛ (ESL турнирите).

                          Comment


                            Благодаря - тук пасувам в гласуването - просто нямам идея за какво иде реч.

                            Comment


                              Гласувах , но да изкажа мое мнение по въпроса.Не знам кое е по справедливо.Ако е за това колко е добър клана трябва да се взимат в предвид отборните игри на клана (в случая това са клановите и ЕСЛ) , а от друга страна този клан е съставен от хората които са в него - което означава че и ефективността има значение , и това ме раздвоява много.Но мисля че 50/25/25 е справедливо.
                              Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                              Comment


                                OT

                                Сайта на който е тази анкета позволява ли анкетата да е съставена от множество въпроси.Примерно 30 - аз не можах да намеря такава опция.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X