Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Gaden Gogi написа Виж мнение
    кучетата мръсни не си признават обаче много яко са резнали фугасницата на хетцера...ама МНОГО.
    Хммм, снощи влязох за сефте от много време... Първата битка с Хетцера - 5 мъртви с уаншот за около 4 минути. Изненадах се много и не знам как са го резнали. Вярно, направих само две битки, които не са основание за достоверни и пълни впечатления.
    Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

    Comment


      #92
      твърде често просто не пробива, често твърде тенекиени неща, и отделно когато пробие не дава пълна щета...и то доста непълна, да кажем 120. заредил съм само кумулативни,

      Comment


        #93
        В обяснението за промените не пишеше ли, че се мисли за вариант за нерф на 105мм немското и гаубицата на М4, т.е. мислят как да го направят, но промени в 8.4 в тази насока няма да правят.

        Иначе срещите ми с тези танкове продължават да са все толкова неприятни когато съм с Тиер 5 ТД. И М4 и Пз 4 и Хетцер ме свалят с един удар, когато ме целнат както трябва. Като М4 е особено неприятен, защото обикновенно го играят малко по-добри играчи и ми е доста по-трудно да ги излъжа.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #94
          Не видях в промените да са понижили немското 105 оръдие, което съм принуден да използвам с Хетцера. Но ми се струва че доста често бангийки дето ги отнасям с един удар остават на по 2-3% а понякога и на 50%

          Comment


            #95
            Да, първо оцеляват, после не прави толкова щета, отделно доста често се случва да не пробие...иначе те говорех аче и артилериите ще са маск 2, но вчера (какъв кошмарен ден) най-редовно имаше битки с по 3, при това без да са в платуун.
            Също така говореха че ще може да си изключиш една карта...
            Иначе нека го орежат 105 мм кумулативен, но да ис напишат че са го направили, а не да влизаш в битка и сам да го констатираш по неприятният начин

            Comment


              #96
              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Да, първо оцеляват, после не прави толкова щета, отделно доста често се случва да не пробие...
              Иначе нека го орежат 105 мм кумулативен, но да ис напишат че са го направили, а не да влизаш в битка и сам да го констатираш по неприятният начин
              Значи са орязали само щетата/ пробиваемостта на 105мм кумулативните снаряди, без да го посочат?
              Иначе ако зависи от мен на Хетцер и Ягдпантер ще слагам само исторически достоверните оръдия, ама като не може да направиш едно читаво убийство с тях преглъщам и отивам да мачкам със фантасмагориите...
              И в тази връзка какво стана с идеята за отделни битки примерно немски отбор срещу британски танкове (всичките участвали във войната) или от WG нямат сметка да правят подобни благини ?

              Comment

              Working...
              X