Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Gaden Gogi написа Виж мнение
    Дрън дрън, Е-75 със супер пършинга си го пробивам където и когато искам. с танк който е едно ниво по-ниско и е всичко друго но не и свръх въоръжен.

    Бих искал реплей в който дупчиш челно, правилно позициониран Е 75, със суперпършинг. Защото аз със същата бронебойност дори перпендикулярно рядко пробивам долната плоча, а под правилния ъгъл не виждам как ще стане.
    Last edited by Angelmr; 29-01-2013, 19:29.

    Comment


      #17
      нали не очаквате сериозно да седна да ровя стотици риплеи? иначе съвсем скоро му роптаехте като се радвах как един се засили да ме таранира пък аз го порнах с подкалибрени...това преди златеникавите снаряди.
      Иначе почнаха овъртания за позициониране...ако ми е на ромб на 80 градуса (пък аз не стрелям в борда) пък на хълмче ...е тогва нищо няма да го пробие.
      иначе челно към мене на равно се пробива

      Comment


        #18
        А защо не направите една тренировъчна стая и да пробвате под какъв ъгъл и къде се пробиват най лесно и с какви снаряди ? С различни танкове и т-н .

        Comment


          #19
          Gaden Gogi написа Виж мнение
          нали не очаквате сериозно да седна да ровя стотици риплеи? иначе съвсем скоро му роптаехте като се радвах как един се засили да ме таранира пък аз го порнах с подкалибрени...това преди златеникавите снаряди.
          Иначе почнаха овъртания за позициониране...ако ми е на ромб на 80 градуса (пък аз не стрелям в борда) пък на хълмче ...е тогва нищо няма да го пробие.
          иначе челно към мене на равно се пробива
          Ами нали това казах още в началото.
          Angelmr написа Виж мнение
          Не е точно така, Е 75 и Е100 при правилно позициониране, дори със злато не можеш да ги пробиеш челно. Освен ако не си го подпрял в упор и нямаш време д ауцелиш командирския купол. Аз обикновено Е 75 там го бия, така че има смисъл бронята не е като да няма.
          Ако е на ромб рикушира доволно. Е 100 ако е на ромб и си е скрил долната плоча, челно не се сещам за оръдие което да може да го пробие (за Е 75 не е толкова валидно, той се пробива челно лесно с някои тиер 10 оръдия и подкалибрени снаряди). Така че това е пример за танк, чиято броня има смисъл и се използва. Може би не чак толкова много, но се използва. Най-ефективния начин да се справиш с този танк е не да се надстрелваш челно с него, а да го фланкнеш. Просто защото бронята му има значение. А това исках да кажа още в началото. За някои танкове бронята има значение дори днес и те се ползват по кланови именно заради бронята си.

          Comment


            #20
            разбрах какво си имал предвид
            иначе СП също може да се каже че има броня...по някога...но са ме пробивали и в абсурдниситуации...даже някъде имах и шот

            Comment


              #21
              Click image for larger version

Name:	shot_084.jpg
Views:	1
Size:	724.8 КБ
ID:	531646
              ИСУ-152, малко преди да го пречукам, под много остър ъгъл, че и отдоло.....и ме изуми че ме проби, вярно в по-тънката част но ъгъла беше много голям.

              Comment


                #22
                Gaden Gogi написа Виж мнение
                [ATTACH=CONFIG]19071[/ATTACH]
                ИСУ-152, малко преди да го пречукам, под много остър ъгъл, че и отдоло.....и ме изуми че ме проби, вярно в по-тънката част но ъгъла беше много голям.
                Май имаше някаква особеност при слоестата броня че два пъти се начислява нормализация върху ъгъла, но на мен ми изглежда на бъг това. От такъв ъгъл съм рикушрал от предната броня на лове.

                Comment


                  #23
                  Издържал съм удър от 9 тиъри, включително и обект 704 с супер пършинга.

                  Comment


                    #24
                    Mitko написа Виж мнение
                    Издържал съм удър от 9 тиъри, включително и обект 704 с супер пършинга.
                    което го прави страшно ненадеждна машина, не знаеш дали ще издържи или ще те пробие...и ако пробие колко поразия ще направи...

                    Comment


                      #25
                      То за издържане издържа, проблема е, че не знаеш дали ще ти удари слабо място (картечницата между корпуса и куполата, пружините), ако са нубове и те пердашат където им падне-излизал съм на ура против 4-5 танка и само ме звънкат. А друг път ме разфасова само 1 с 2-3 изтрела.

                      Comment


                        #26
                        Днеска по време на една игра един руснак се изтърва че при следващият ъпдейт Т 44 щял да става премиум, нещо да сте чували по този въпрос и ако има такова нещо да ми кажете къде да го прочета , защото ако е така да взема да развивам линията на руските "Т - ..." , като заради тези приказки взех че си продадох СУ 152 и с останалите кинти отново купих т 43 зада мога по най бързия начин да отворя и купя Т 44.

                        Comment


                          #27
                          Няма такова нещо.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #28
                            Най-вероятно става дума за Т-54 образец 54-та, при него куполата е много подобна на тази ан Т-44, поради което някой видял картинка го е помислил за Т-44

                            Comment


                              #29
                              Гоги, а картинки въобще има ли? Защото аз лично картинки на тоя танк не съм виждал.

                              Comment


                                #30
                                на игровият или принципно?
                                Принципно има чертеж, ще погледна и за снимка...но може да си визуализураш Т-44 с по-голам купол колелат анай-вероятно ще са спайдър...очертава се прилично изглеждаща машинка...а може и д апуснат Т-44-100, със странични екрани, ще се различава достатъчно...

                                Comment

                                Working...
                                X