Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    1951 написа Виж мнение
    Ако си търсиш германски среден премиум ти препоръчвам Т-25. Струва жълти стотинки, изкарва прилични пари, кеф е да се играе с него и екипажът ти се тренира идеално.
    Само като илюстрация на казаното от 1951:

    Победа!
    Битка: Езерен град 23 февруари 2013 г. 08:55:07 ч.
    Танк: T-25
    Опит: 5*790 (x5 за първата победа за деня)
    кредита: 35*694
    Постижения в битки: Защитник, Снайперист

    Приятна машинка. Резултата е без премиум акаунт.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      И аз да се намеся малко. Имам Panzer IV Shmalturm и също мога да го препоръчам като немски премиум среден. Това на практика е старият Панцер 4 от преди премахването на топовия му купол. Оръдието му е точно като на Panther M10 но ММ му е чудесен. Пускат го в битки в които дупчи много яко, прави добри пари и е много забавен за игра, поне за тези, които харесват Пантера, а и имащи малко опит с танкови разрушители защото Panzer IV Shmalturm е доста бавна машина и разкрива красотата си само в засада от далече. Пари прави повече от прилично и е идеален тренажор за екипажи. Аз в момента тренирам екипаж за Пантера 2, която съм отключил, но все още не съм закупил на него.

      Comment


        Ох на батя и бонусите! http://worldoftanks.eu/news/6244-special-six-nations/
        Един куп танкове с намаление, 50% повече кредити с тях. х2 експирианс за екипажите. Най важното (поне за мен) доста премиум машини с 50% намаление. И баш шмалтурма за който говорихме!

        Comment


          Очертава се една схема.
          Снарядът 83mm High-Explosive HE Mk.3 в момента струва 85 сребро, но в 8.4 ставал 260, което значи че продажната му цена става 130. Или ако купиш един снаряд сега и го продадеш след ъпдейта, то печелиш 45 сребро на снаряд.

          Лошото е, че схемата е вече широко известна на ЕС сървъра и както чувам народа здраво купува снаряди, та се чудя дали WG няма да решат да не променят цената...
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Мисля да рискувам. Половин милион кредити се изкарват бързо с прем танковете, та ако се вътря, поне бързо ще си възстановя загубите.
            6000 снаряда по 85 сребро струват малко над половин милион, но чистата ми печалба ми ще е един милион кредита
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Мисля да рискувам. Половин милион кредити се изкарват бързо с прем танковете, та ако се вътря, поне бързо ще си възстановя загубите.
              6000 снаряда по 85 сребро струват малко над половин милион, но чистата ми печалба ми ще е един милион кредита
              Чистата ти печалба ще е 270 000 (6000 х 45).
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Оф... забравям, че се продава на половин цена. Много съм зле...

                Може ли някой с акаунт на руския сървър да погледне и да каже колко наистина е цената на тия снаряди в момента?
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Могат просто да продадат всички такива снаряди по време на ъпдейта на старата цена xD
                  War, war never changes..

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Може ли някой с акаунт на руския сървър да погледне и да каже колко наистина е цената на тия снаряди в момента?
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      а кога ще го качат ъпдейта на евро сървъра...че ми сеповдига вече от този бряг...драконовуят хребет по-се трайва....и като изключа прохоровка и ще е направо прекрасно

                      Comment


                        Аз купих 2500 снаряда за всеки случай. Няма новини кога ще е пача?
                        War, war never changes..

                        Comment


                          StrEagle написа Виж мнение
                          Аз купих 2500 снаряда за всеки случай. Няма новини кога ще е пача?
                          И аз накупих снаряди за почти половин милион. В най-лошия случай ще ни възстановят парите... надявам се

                          Новини няма. В друг форум спекулираха за сряда, но до сега няма нищо официално.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            В техния форум някой написа, че ще е най-рано четвъртък, заради евента утре.

                            edit: поправка: 250000 снаряда...
                            War, war never changes..

                            Comment


                              НЕ КУПУВАЙТЕ!!!!

                              WG са се усетили за далаверата със снаряди и нещата са добили страшни размери.
                              Това, което е накупено преди 8.4 ще може да бъде продадено за същите пари (тоест няма да има загуби, но няма да има и печалби) или да ги запазите, след ъпдейта.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Е, здраве да е, поне се опитахме
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X