Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    СП ще е, за него имам и екипаж от М4, направил първото умение.

    Comment


      #77
      Един въпрос от мен, някой да е забелязал промени в т 34? От известно време имам сериозни трудности да си взема дори удвоения доход. И не мога да идентифицирам къде е проблема. Дали има промени в модела на танка, или в мен е проблема. Напоследък наблягам на средните танкове, дори започнах да се обучавам за скаути.
      Last edited by Angelmr; 14-04-2013, 19:51.

      Comment


        #78
        За Т34 не зная, но след последния микро ъпдейт имам чувството, че всичките ми танкове станаха една идея по-бавни и мудни, а и играта изведнъж започна да ме изхвърля по няколко пъти на ден. Преди това никога не ми се беше случвало...
        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
        Очередь возмущалась, но не расходилась.

        Comment


          #79
          Angelmr написа Виж мнение
          Един въпрос от мен, някой да е забелязал промени в т 34? От известно време имам сериозни трудности да си взема дори удвоения доход. И не мога да идентифицирам къде е проблема. Дали има промени в модела на танка, или в мен е проблема. Напоследък наблягам на средните танкове, дори започнах да се обучавам за скаути.
          И аз имам трудности с него....рязко ми падна победноста....

          Comment


            #80
            Нямаше какво да правя, та реших да извадя бройките на премиумните машини на ЕС сървъра. Отново не съм включвал подаръчните, а само тези, които реално са били или са достъпни за купуване.
            Тези, които са с "+" не се продават свободно.

            Изводът е прост. Т34 и SP ще продължават да наводняват тиър 8 битките, а френските и английски шитове никой не ги иска.

            Churchill III - 112 295

            T34 - 105 667*

            T-127 - 104 714

            Lоwe - 98 393

            Т-25 - 85 844

            T14 - 84 987

            Type 59 + - 78 279

            T2 Light Tank -76 504

            Super Pershing - 75 255

            PzKpfw 38H735 (f) + - 70 850

            КВ-5 +- 53 357

            Dicker Max - 42 148

            Valentine - 42 133

            FCM36 Pak40 - 37 792

            M22 Locust - 37 370

            PzKpfw S35 739 (f) - 37 271

            105 leFH18B2 - 35 583

            Matilda - 34 181

            PzIV schmalturm - 26 968

            8.8 cm Pak 43 JagdTiger - 25 602

            ИС-6 - 25 455

            Т-15 - 23 094

            СУ-122-44 - 22 999

            Ram-II - 22 512

            PzKpfw B2 740 (f) + - 17 800

            Matilda Black Prince - 16 902

            Type 62 + - 16 195

            Panther M10 - 15 900

            СУ-100Y - 12 437

            TOG II - 12 308

            FCM 50t - 10 835

            АТ-15А - 7 879

            * - в тази сметка влизат и 25 832 бройки, които са подарени на играчите след вкарването на М103
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #81
              Хора какво да взимам сега Т-25 или Чърчил 3 кое е по-добро за вадене на пари без премиум акаунт нямам претенции за трениране на екипажи.
              За Т-25 двама от клана казаха,че било ужасно и са го продали,но пък тоя Чърчил с тва малко оръдиице с малко дупчене и ниска точност не ми вдъхва доверие.Също и ми кажете как е ММ-то за двата танка.

              Comment


                #82
                falcon_bg написа Виж мнение
                Хора какво да взимам сега Т-25 или Чърчил 3 кое е по-добро за вадене на пари без премиум акаунт нямам претенции за трениране на екипажи.
                За Т-25 двама от клана казаха,че било ужасно и са го продали,но пък тоя Чърчил с тва малко оръдиице с малко дупчене и ниска точност не ми вдъхва доверие.Също и ми кажете как е ММ-то за двата танка.
                Не съм имал (и нямам намерение) Чъчил. Имам Т-25 и съм много доволен от него. Прилично печели, а и като му хванеш маниера (както всеки танк), може да прави прекрасни игри. Имам 583 боя с него и процента победи е 55%. И през ум не ми минава да го продавам. Екипажа е оптимален за трениране на немски средни. Скорострелно, достатъчно точно и прилично дупчещо оръдие. Слаба маневреност и бавно въртене на купола, но като набере вдига голяма скорост. Не е лош и ъгъла на бронята.
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  #83
                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Хора какво да взимам сега Т-25 или Чърчил 3 кое е по-добро за вадене на пари без премиум акаунт нямам претенции за трениране на екипажи.
                  За Т-25 двама от клана казаха,че било ужасно и са го продали,но пък тоя Чърчил с тва малко оръдиице с малко дупчене и ниска точност не ми вдъхва доверие.Също и ми кажете как е ММ-то за двата танка.
                  Чърчила вади пари само ако звездите се подредят по подходящия начин. На всичко отгоре е безумно скучен танк. T-25 е далеч по-добър избор, гледам че причините вече са ги описали.

                  Comment


                    #84
                    И двата вадят пари еднакво. Чърчила вади повече опит за екипажа. А Т-25 а по-забавен за каране танк, макар че все още не е дстатъчно подвижен за да ми заприлича на порядъчен среден танк.

                    Comment


                      #85
                      Нямам Т-25 и не мога да говоря за него, но за Чърчила мога. Специфичен танк - трябваха ми към 150 битки, за да спра да го мразя, но после ме осени мисълта, че проблема естествено не е в танка, а в мен. За следващите над 800 битки ми стана един от любимите танкове, а дълго време и единствения източник на повишени доходи в играта. За мен силата му е в близкия и агресивен бой, особено срещу КВ-та. Носи много прилични доходи и доста удоволствия от играта. Спокойно може да си позволи човек по 20 златни снаряда за битка (това вгорчава живота на много шестици) и пак да е на добър плюс.
                      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                      Очередь возмущалась, но не расходилась.

                      Comment


                        #86
                        falcon_bg написа Виж мнение
                        Хора какво да взимам сега Т-25 или Чърчил 3 кое е по-добро за вадене на пари без премиум акаунт нямам претенции за трениране на екипажи.
                        Ако искаш наистина да вадиш пари по-добре си вземи нещо по-скъпо.
                        Иначе имам Т-25. Понякога е голям кеф с него, понякога е мъка. Приходите са средно 10 - 20 000 чисти на игра без премиум, като последното е при много хубави игри.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #87
                          Аз имам чърчил и ми пасва много на стила. Доволен съм супер много от него, да оръдието прави малко демидж, но е като картечница. Ако срещу теб не стрелят със злато, ще им е много трудно да те пробият. Бавен е, но е тежко брониран.

                          Comment


                            #88
                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Хора какво да взимам сега Т-25 или Чърчил 3 кое е по-добро за вадене на пари без премиум акаунт нямам претенции за трениране на екипажи.
                            За Т-25 двама от клана казаха,че било ужасно и са го продали,но пък тоя Чърчил с тва малко оръдиице с малко дупчене и ниска точност не ми вдъхва доверие.Също и ми кажете как е ММ-то за двата танка.
                            Мислих мислих и накрая измислих и взех... FCM36 PaK40 вие тука ме хвърлихте в по-голямо объркване от колкото бях преди да питам и така мисля си аз Т-25 или Чърчил,Чърчил или Т-25 и накрая си викам я да погледна в по-долните тиъри гледам някакво френско ТД(тая линия ми е интересна на мене и е хубаво да си имам един учебен танк) и така взех го първа битка,тръгвам...като костенурка...буквално(50% екипаж+91конски сили=МЪКААА!!!) качвам се с много зор на хълма на Прохоровка и тук мнението ми за тоя танк се обърна тотално като почнах да шибам всичко дето ми се изпречи от близо и далечИ(400м обзор :o +точно,дупчещо,бързо и силно пушкало=КЕЕЕФ!!!) а и депресията на оръдието.Отлична! Даже си помислих че карам американец,което не може да се каже за хоризонталната арка...
                            Боекомплекта-40снаряда ми се вижда мъничък за нещо дет стреля с 16 истрела/мин броня досега не ми се е налагало да тествам защото обикновено унищожавам всичко пред мен преди то да ме е видяло а и пари прави колкото средно добра битка с КВ-1 екипажчето за 2 битки скочи от 50 на 59%! Много добро ТД заслужава си всяка златна монетка!

                            Comment


                              #89
                              falcon_bg написа Виж мнение
                              Мислих мислих и накрая измислих и взех... FCM36 PaK40 вие тука ме хвърлихте в по-голямо объркване от колкото бях преди да питам и така мисля си аз Т-25 или Чърчил,Чърчил или Т-25 и накрая си викам я да погледна в по-долните тиъри гледам някакво френско ТД(тая линия ми е интересна на мене и е хубаво да си имам един учебен танк) и така взех го първа битка,тръгвам...като костенурка...буквално(50% екипаж+91конски сили=МЪКААА!!!) качвам се с много зор на хълма на Прохоровка и тук мнението ми за тоя танк се обърна тотално като почнах да шибам всичко дето ми се изпречи от близо и далечИ(400м обзор :o +точно,дупчещо,бързо и силно пушкало=КЕЕЕФ!!!) а и депресията на оръдието.Отлична! Даже си помислих че карам американец,което не може да се каже за хоризонталната арка...
                              Боекомплекта-40снаряда ми се вижда мъничък за нещо дет стреля с 16 истрела/мин броня досега не ми се е налагало да тествам защото обикновено унищожавам всичко пред мен преди то да ме е видяло а и пари прави колкото средно добра битка с КВ-1 екипажчето за 2 битки скочи от 50 на 59%! Много добро ТД заслужава си всяка златна монетка!

                              Защо не го конвертна поне до 75% със сребро, ако не ти се хари злато и за това? Или направо да го подкараш със екипаж убийци от някой по-голям танк. Хем ще им ползваш скиловете, хем ще качиш малко опит.

                              Comment


                                #90
                                bigbeer написа Виж мнение
                                Защо не го конвертна поне до 75% със сребро, ако не ти се хари злато и за това? Или направо да го подкараш със екипаж убийци от някой по-голям танк. Хем ще им ползваш скиловете, хем ще качиш малко опит.
                                Ами като конвъртнах на 75 то ми се отблагодари с това: Victory!
                                Map: Ensk
                                Date: 28 Април 2013 г. 17:43:14
                                Vehicle: FCM36 PaK40
                                Exp: 790 + Credits: 17*317
                                Achievements: : Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"
                                На мен тоя танк ми трябва точно за това да произвеждам с него лунатици които после да населят по горните ми франсета само че като гледам почти всичко нагоре иска 5 екипаж а тва има само 4.Еее радиста ще го прежалим само за братята ще имам проблем с тва щот ше трябва да си набирам нов радист ама голяма работа!

                                Comment

                                Working...
                                X