Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Defeat
    Battle: Himmelsdorf 20 юни 2013 г. 00:12:40 ч.
    Vehicle: Excelsior
    Experience received: 337
    Credits received: 15*994
    Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter

    Dolo gore normalna slaba игра, нормален акаунт, Т4 битка...и пак всичко го пробиваше, да им уринирам на бронята, това няма броня, и скорострелноста ми се вижда по-ниска от заявената (100% + БИА)...за сега не съм доволен, но за толкова пари толкова. Т14 е по-добра алтернатива, неговата броня върши работа, подвижноста е съпоставима.

    Comment


      М-да, рядък боклук, оръдието не става за нищо, с матилда правя в пъти повече щета- респективно доходноста е ниска, до сега само един път ме пусна в Т5 битка, иначе само в Т6 където не винаги дори средните се пробиват, иначе въ ввсички битки всико го пробива, веригите падат много лесно, компоненти и екипаж също дават фира регулярно. единственият плюс е подвижноста, наистина много добре се врътка, не че го спасява от нещо.
      Най вероятно някой ден ще му свикна и ще измисля как да го играя, но з амомента е разочароващ.

      Comment


        Танка A33 Excelsior е пълна мъка,не стига че те вкарва вътре като стреляш само със злато,защото бронебойните пробиват колко беше 68мм какво да пробия кв1 ли или кваса Excelsior е пълен т@шак.Ако му направят по-хубаво оръжие ще е в пъти по добро.Каква ти доходност да ти носи а се води премиум танк то бива ли златните снаряди да са по 2800,срамота

        Comment


          Сега като го гледам, ако човек му свикне и вкара към 1000 щета (аз до сега с това чудо юдо повече от 350 не съм супял, или умир абързо или не пробива...) би трябвало към 40 чисто да изкара, без премиум. Но трябва голямо свикване, и д аму подбера подходящи модули...вчера за само още един такъв видях...май човек апо-добре се справяше от мене, ама беше във взвод.

          Comment


            какво да му свикнеш,като нищо не пробива освен ако някои който се е заблял не му го вкарваш все отзад ама рядко.Колкото до щетите който прави печално малко са,отзад да е 108мм а отстрани само 31мм.А33 е излагания със точните модули пак си вътре,въобще много рядко си на печалба

            Comment


              Ходене по мъките хора НЕ купувайте A33 Excelsior ако не искате да се мъчите и ако ви харесва да чувате Не пробил и като бонус влизате със хиляди вътре!!! . В случаи че сечелите и сте без премиум не очаквайте никакви пари

              Comment


                Като гледам параметрите на оръдието на А33 ми изглежда почти същото като на Т14 и М4А2Е4... Чак пък толкова да не може да пробие...
                А пробивността му със злато е по-висока от двата американеца.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  бе аз при само 300 щета и загуба+ нормален акаунт съм 12-14 на плюс.ама с Матилдата пак толкова ще изкатам...

                  Comment


                    feersum написа Виж мнение
                    Като гледам параметрите на оръдието на А33 ми изглежда почти същото като на Т14 и М4А2Е4... Чак пък толкова да не може да пробие...
                    А пробивността му със злато е по-висока от двата американеца.
                    то и бронята като я гледаш е едно, пък като почнат да те стрелят е друго....това нещо умирга за отрицателно време. аз се напулих когато в Т5 битка всичко ме пробиваше. ама ВСИЧКО, вярно аз напуках 3-ма ама си беше само на хитпоинт. Няма ромбиране няма нищо, каквот те прасне те пробива....само веднъж в една игра не ем пробиха ама попаденеито пеше отпред минало по допирателна ан страничният лист на купола, специално се въртях да видя къде е било че много ме изненада че не ми взе нищо.
                    Иначе освен че не пробива оръдиет е и ужасяващо неточно.
                    Друг път няма да се лъжа по коментари ами сам ще си пробвам премиунит емашини преди да си ги купя.

                    Comment


                      feersum написа Виж мнение
                      Като гледам параметрите на оръдието на А33 ми изглежда почти същото като на Т14 и М4А2Е4... Чак пък толкова да не може да пробие...
                      А пробивността му със злато е по-висока от двата американеца.
                      Давай ти стреляй само със злато и да видим колко ще изкараш накрая.То и със златото където средната стойност е 108мм пробива а на оръдието пише 114мми въпреки това кв1 понякога не се пробива и т1 хеви.Кото и да приказваме танка ужасен за игра.По принцип като имаш премиум машина си със мисълта че ще направиш някои и др лев ама този си е ...... мамата!аз повече изкарвам със кв1.Ще е добре да си ни върнат златото,и подарък да ми го дават го махам

                      Comment


                        antrax написа Виж мнение
                        Давай ти стреляй само със злато и да видим колко ще изкараш накрая.
                        Това важи за който и да е танк. Няма как да изкараш достатъчно пари, че да си на плюс със златни снаряди.
                        Моите премиуми тиър 5 си вадят достатъчно парички без да стрелям със злато. Не помня да съм бил на загуба с някой от тях.

                        Освен това - оръдието на А33 дупчи 91 мм с редовни снаряди и 144 със злато.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          feersum написа Виж мнение
                          Няма как да изкараш достатъчно пари, че да си на плюс със златни снаряди.
                          .
                          Има Има, при добра игра със Су-152 и златеникави 152 мм си излизам на плюс...ам апри нормална, иначе преди два дена един тигър от им аняма 20 метра в борда и в задника понесе два кумулативни без щета...а седмиц апреди това от 450 м изпрасках един Т-150 4 пъти последователно (това е голямо постижение преди пача с фугансица) 2 кумулативни нищо не направиха и минах на фугаси...

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Това важи за който и да е танк. Няма как да изкараш достатъчно пари, че да си на плюс със златни снаряди.
                            Моите премиуми тиър 5 си вадят достатъчно парички без да стрелям със злато. Не помня да съм бил на загуба с някой от тях.

                            Освен това - оръдието на А33 дупчи 91 мм с редовни снаряди и 144 със злато.
                            Поне техните ББ снаряди пробиват,направи няколко игри със А33 и ще видиш що за мъка е.Като каза за златните снаряди аз със кв1 със 85мм и само злато съм на плюс и ама мн рядко на минус това важи и за 122мм му оръдие.http://postimg.org/image/si59zkno9/

                            Ко ще пробиваш със 68мм то Хедзера само на рикошети

                            Comment


                              и поради какъв ти е да стреляш със злато при 85 мм оръдие? от това което можеш да срещнеш замо челото на Т29 не може д апробиеш...а него и със злато няма да успееш.

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                и поради какъв ти е да стреляш със злато при 85 мм оръдие? от това което можеш да срещнеш замо челото на Т29 не може д апробиеш...а него и със злато няма да успееш.
                                Мисълта ми е че този танк е премиум а няма нищо читаво в него,как по дяволите да се изкарат пари със него КАК.Аи А33 не тря се пуска със 6-то ниво е так където нищо не правим,то кваса 2 ти да те удари си вън.

                                Comment

                                Working...
                                X