Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Всичко го пращаха в съпорта, а на пощата само съобщение, че имам развитие по темата.

    Comment


      Доста сериозни отстъпки в цените на премиумната техника през този уикенд. Освен това КВ-5 пак е в продажба:

      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Angelmr написа Виж мнение
        Всичко го пращаха в съпорта, а на пощата само съобщение, че имам развитие по темата.
        Странно изпратиха ми танка с почти еднодневно закъснение. Вече дори е "АС"

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Странно изпратиха ми танка с почти еднодневно закъснение. Вече дори е "АС"
          Явно много хора са се усетили и не са можели да насмогнат.

          Comment


            Тия дни ми направи впечатление едно много странно поведение на премиумните машини. Имам само един висок тиер премиум танк, Т34. Напоследък ми прави впечатление, че без премиум акаунт, трябва да направя чудеса в битката, за да взема над 40 000 печалба (примерно да направя 2500 собствено поражение и да насветя за още толкова). Средно печалбата при победа е между 20 и 30 000. В същия момент при активиран премиум печалбата рядко пада под 50 000, като лесно стигам 60-70 000 печалба. В сравнение с Т-25, без премиум средно на битка печеля между 15 и 20 000 (напоследък по-често около и над 20 000, откакто рескилнах и сложих братя по оръжие на екипажа), като дори повечето ми загуби са с около 10 000 печалба, а процента ми на победи е по-добър от колкото този с Т34. С премиум печалбата не се повишава значимо скача до към 30 000. Ако не бъркам рекорда ми е с брутен доход от 50 000, но не помня да съм го повтарял. И какво се получава накрая? Тиер 8 премиум танк изкарва чувствително повече, само при активиран премиум. Без него разликата с тиер 5 е пренебрежимо малка. А за мен бавните танкове не са особено приятни за игра, така че като нямам активиран премиум акаунт ще си гриндя кредитите с Т-25.
            Та някой друг забелязал ли е нещо подобно в поведението на тиер 5 и 8 премиум танкове?

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Тия дни ми направи впечатление едно много странно поведение на премиумните машини. Имам само един висок тиер премиум танк, Т34. Напоследък ми прави впечатление, че без премиум акаунт, трябва да направя чудеса в битката, за да взема над 40 000 печалба (примерно да направя 2500 собствено поражение и да насветя за още толкова). Средно печалбата при победа е между 20 и 30 000. В същия момент при активиран премиум печалбата рядко пада под 50 000, като лесно стигам 60-70 000 печалба. В сравнение с Т-25, без премиум средно на битка печеля между 15 и 20 000 (напоследък по-често около и над 20 000, откакто рескилнах и сложих братя по оръжие на екипажа), като дори повечето ми загуби са с около 10 000 печалба, а процента ми на победи е по-добър от колкото този с Т34. С премиум печалбата не се повишава значимо скача до към 30 000. Ако не бъркам рекорда ми е с брутен доход от 50 000, но не помня да съм го повтарял. И какво се получава накрая? Тиер 8 премиум танк изкарва чувствително повече, само при активиран премиум. Без него разликата с тиер 5 е пренебрежимо малка. А за мен бавните танкове не са особено приятни за игра, така че като нямам активиран премиум акаунт ще си гриндя кредитите с Т-25.
              Та някой друг забелязал ли е нещо подобно в поведението на тиер 5 и 8 премиум танкове?
              +1
              Потвърждавам подобна ситуация с Т-25 и Т14 от една страна и Супер Пършинга от друга. На работа съм в момента и не мога да се обоснова с точни дании, пък и паметта ми не е от най-услужливите, НО тенденцията е грубо казано, като описаната от теб.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                То си е ясно. Премиум акаунт=50% повече кредити. Кредите пък от своя страна, са пропорционални на щетите които правиш в битка. Ти сам си посочил цифрите, и те са си в границите на очакването. 20-30к без премиум(чиста печалба) отиват 30-50к с премиум(чиста печлаба). 70к и нагоре, дори с премиум, си е отлична игра(това са 95-100к кредита, но без ремонт, амуниции и консумативи). Или по-просто казано, 50% повече от малко число не прави голямо впечатление

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Тия дни ми направи впечатление едно много странно поведение на премиумните машини. Имам само един висок тиер премиум танк, Т34. Напоследък ми прави впечатление, че без премиум акаунт, трябва да направя чудеса в битката, за да взема над 40 000 печалба (примерно да направя 2500 собствено поражение и да насветя за още толкова). Средно печалбата при победа е между 20 и 30 000. В същия момент при активиран премиум печалбата рядко пада под 50 000, като лесно стигам 60-70 000 печалба. В сравнение с Т-25, без премиум средно на битка печеля между 15 и 20 000 (напоследък по-често около и над 20 000, откакто рескилнах и сложих братя по оръжие на екипажа), като дори повечето ми загуби са с около 10 000 печалба, а процента ми на победи е по-добър от колкото този с Т34. С премиум печалбата не се повишава значимо скача до към 30 000. Ако не бъркам рекорда ми е с брутен доход от 50 000, но не помня да съм го повтарял. И какво се получава накрая? Тиер 8 премиум танк изкарва чувствително повече, само при активиран премиум. Без него разликата с тиер 5 е пренебрежимо малка. А за мен бавните танкове не са особено приятни за игра, така че като нямам активиран премиум акаунт ще си гриндя кредитите с Т-25.
                  Та някой друг забелязал ли е нещо подобно в поведението на тиер 5 и 8 премиум танкове?
                  Според мен няма проблем. Моите впечатления са от Lowe и Type 59, които носят подобен приход.

                  Мисля, че голямата разлика идва от разхода за ремонт и снаряди, който е грубо казано фиксирана сума, и не е малък.

                  Без премиум - чистата печалба ми е подобна на твоята - около 30-40 хиляди.

                  Ако с Lowe например без премиум акаунт изкарам 40-50к кредита бруто, от тях примерно 20к отиват за ремонт и снаряди.
                  Пълен ремонт на Lowe е около 8-10 хиляди, ББ снарядите са по 1030 бройката - пълен боекомплект е около 25к кредита, т.е. разходите могат да отидат до 30 хиляди, ако се увлека в стрелбата.

                  Съответно остават не повече 20-30 хиляди чисти.

                  С премиум бих изкарал 40к + 50% отгоре - което са 20к, или общо 60 хиляди бруто. От тях махам същия разход ремонт/снаряди - 20к, ще останат 40 хиляди чисти. От тук и впечатлението, че с премиум се изкарва много повече, едва ли не двойно.
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Ясно, ще си тренирам екипажа за бъдещия леопард. Скоро няма да мога да отделя реални пари за премиум, така че Т34-ката ще я оставя само на дабъли. Нещо не ми е приятен за каране този танк.

                    Comment


                      Според официално съобщение на корейския сървър, SP ще бъде премахнат от продажба в най-скоро време:

                      Tankers!
                      We are sorry to inform you that the Super Pershing will be removed from the stores of all servers around the world upon the request of Wargaming.net headquarters.
                      Thus the planned discount of the Super Pershing(note : local event for Korean server only)will be cancelled according to this.
                      We'll let you know about the details regarding the Super Pershing within a few days.

                      We apologize you for the abrupt change of the details of the specials.
                      We'll do our best to provide you better services in the future.
                      Thank you.
                      http://forum.worldoftanks.kr/index.p...5%88%EB%82%B4/
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Това на мене ми звучи като да са замислили нова осмица, както стана и с типа, махнаха го,вкараха СП....

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          Това на мене ми звучи като да са замислили нова осмица, както стана и с типа, махнаха го,вкараха СП....
                          Според мен нямат изгода да продават тиър 8 премиуми за 7200 злато. Точно както КВ-5 бе прекалено свестен за парите си, за Type 59 не говорим.
                          Виж колко печели SP и T34, после им сравни цените и ще видиш, че е по-ефективно да се купи SP. Тия неща едва ли са тайна за WG.

                          А, и да не говорим за краткосрочната печалба, която ще реализират около хайпа, че свалят SP от продажба. В момента има малко над 87 000 такива танкчета на сървъра и според мен, преди да го свалят от продажба ще станат 100 000.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            В одной из последующих версий игры T26E4 SuperPershing будет возвращ¸н в продажу в обновл¸нном варианте: углы наклона лобовых бронелистов будут уменьшены на 12 градусов для приведения характеристик танка в соответствие с характеристиками реальной боевой машины. В целях компенсации будут улучшены и перебалансированы другие характеристики танка (подробности будут опубликованы отдельной новостью). Владельцы T26E4 SuperPershing, купившие его до внесения изменений, получат возможность продать его за полную стоимость в игровом золоте (7200) либо оставить его в сво¸м ангаре с измен¸нными характеристиками.
                            Честито на всички собственици на SP, WG им дават възможност да вложат по-разумно едни 7200 злато.

                            Comment


                              Alex2004BG написа Виж мнение
                              Честито на всички собственици на SP, WG им дават възможност да вложат по-разумно едни 7200 злато.
                              Това, обаче ще стане факт, когато (и ако смея да допълня "ако") SP-то се върне в продажба.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                1951 написа Виж мнение
                                Това, обаче ще стане факт, когато (и ако смея да допълня "ако") SP-то се върне в продажба.
                                Ако не бъркам с превода, "ако" няма. Хората са го написали черно на бяло. Единственото което ме притеснява (освен факта, че моя го продадох), е че нищо чудно врътката да важи само за RU.

                                Comment

                                Working...
                                X