Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Здравейте на всички почитатели на играта!Както бях споменал в една друга тема която от днес е заключена аз от скоро играя тази игра.Доста се зарибих!Честно казано не съм много доволен от себе си.Нямам някакви големи постижения.Стигнал съм с много мъки до осмо ниво(ТИГЪР-2иИС-3).С тях засега съм повече вътре!Единствения танк който играя с лекота и на голяма печалба е СУ-100М1.С този танк играя с огромно удоволствие и без напрежение!Може ли да кажете по-нататък по тази линия все така ли са добри танковете-изобщо някой от знаещите да сподели характеристики на танковете след СУ-100М1.Предварително благодаря!
    Проблемите на развитието ти са лесно решими.Намери си клан със TeamSpeak,където непрекъснато се сравнява,коментира и дават идеи.Ежедневно набюдавам,как хората качват по няколко пункта ефективност,благодарение на живата комуникация.

    Относно Су-100М1 и последващата линия,то тенденцията се запазва.Спрямо класа си имат сходно поведение и представяне.Доста точни за съветската линия,пъргави и относително скорострелни.Пробиват добре,нямат много алфа и никаква броня,но добре се крият.Щом ти харесва една,ще харесаш всички.

    Comment


      Здравейте !Най после сложих на моя ИС-3 оръдието БЛ-9.Нямам думи!Точно,пробивно-а бе просто е отлично!Само от презареждането може оше да се желае но това да му е кусура.

      Comment


        Сложи му вентилатор - подобрява всичко вкл. презареждането с 5%

        Comment


          Да сложа ама съм сложил подобрен прицел,дотъпквач,и мрежа.Кое да махна?

          Comment


            Мрежата По мое скромно мнение. Този танк е динамичен, макар и да е в клас "Тежки" Не му е присъщо да дебне по храсти, покрит с мрежа.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              При мен на тоя танк комбинацията е вентилация, дотиквач и стабилизатор - доста стрелям в движение.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Май сте прави мрейа не ми трябва.На ваша отговорност я махам!Преди малко един СТ-1 ме направи на пюре.Не можах даже да го одраскам!

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  Преди малко един СТ-1 ме направи на пюре.Не можах даже да го одраскам!
                  Ето всеки който знае къде да те стреля ще те направи на пюре особенно ако е по-виско ниво.....аз много ги обичам Ис-3-ките...особеннокато почнат разни чели недочели да ми застават на ромб и си изправят ъглите. Поради геометрията на този танк е целателни корпусът да сочи правокъм този който те треля...поради което е достанеудобен за показване зад ъгъл

                  Comment


                    Това поне го знам приятелю!Не съм стоял на ромб.Просто се гърмяхме челно и от близо нямах шанс просто.

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Това поне го знам приятелю!Не съм стоял на ромб.Просто се гърмяхме челно и от близо нямах шанс просто.
                      Не е много практично да се гърмиш "челно и отблизо" със подвижния бункер.При всички положения е далеч по-здрав и стреля не по-малко мощно.Такъв,му тресваш един от движение,оставяш артито да работи и отиваш да избиеш останалите.Като приключиш,ако още е жив,обикновено е доста пострадал и може да му скочи човек.

                      Comment


                        Скъса ми верига.А преди това случаен истрел ми беше прецакал оръдието без да ми вземе живот.Ремонтирах оръдието и за веригата трябваше да чакам.Просто не бях на точното място!

                        Comment


                          Т-34 се оказа изключително приятен танк за игра с 57 мм и втория купол.Единственият проблем е слабата броня на корпуса.Поне е наклонена и отбива понякога някой и друг снаряд, но не е като наклонената броня на Хетзера-от предната ми броня отскочи артилерийски снаряд...!
                          Ако се играе внимателно и предпазливо танка е страхотен.Дано Т-34-85 също да е подобно приятен на първия.

                          Comment


                            Не случайно на 57 мм оръдие му казват игломет. Прави малък демидж, макар да е скорострелно. Т-34-85 е много добър танк с прилично оръдие, но Т-43 е най слабия 7 тиър среден танк. Сега го гриндя, и за бързото е бърз, за маневреното е маневрен, но оръдието е същото като от Т-34-85 и вече идва слабо, май е най слабото от тиъра си. Стреля бързо, но нито е точно, нито има бронебойност и демидж.

                            Comment


                              Mitko написа Виж мнение
                              Не случайно на 57 мм оръдие му казват игломет. Прави малък демидж, макар да е скорострелно. Т-34-85 е много добър танк с прилично оръдие, но Т-43 е най слабия 7 тиър среден танк. Сега го гриндя, и за бързото е бърз, за маневреното е маневрен, но оръдието е същото като от Т-34-85 и вече идва слабо, май е най слабото от тиъра си. Стреля бързо, но нито е точно, нито има бронебойност и демидж.
                              До колкото си спомням точно това оръдие е доста точно за руско и добре пробива за тиер 7 медиум. Като пример за лошо оръдие в този тиер мога да дам 88L56, което е топ оръдието на VKDB. Аз Т-43 го изгриних още като носеше идиот оръдето и ми беше отвратителен танк, въпреки 60-те% победи с него. Сега ж е станал поманеврен, дано да се е подобрил малко танка. Голямото 85мм оръдие е достатъчно добро за този тиер.

                              Comment


                                Mitko написа Виж мнение
                                ... Т-43 е най слабия 7 тиър среден танк.
                                Принципно слаби и най-слаби машини в играта няма! С всяка машина можеш да правиш тонове убийства, медали и т. н. без значение артилерия, скаут, лек, среден или тежък. Отдай се един месец само на игра с Т-43, търси теми по форуми, клипове на добри битки и тактики.... и може да ти остане завинаги в гаража. В най-добрата ми битка с Т-43 убих двама, а в края на битката останах сам срещу седем противника, като ги опуках един по един с много маневри и оттегляния. Това мисля че е възможно единствено още с хетцера (от машините с които съм играл). Друг неоснователно пренебрегван е JagdPz IV, но той е за друга тема, защото с него трябва да се играе много специфично

                                Comment

                                Working...
                                X