Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ilkoh написа Виж мнение
    Май наистина ще си оставя ис3 за кеф.
    Колеги да питам нещо. От вчера ис3 ми е елитен. Вече 20тина игри дори и при загуба все съм на печалба. Та въпроса ми е като е елитен печели ли повече и каква е разликата с не елитен освенрвъзможноста да се обучава екипажа по бързо.

    Comment


      ilkoh написа Виж мнение
      Колеги да питам нещо. От вчера ис3 ми е елитен. Вече 20тина игри дори и при загуба все съм на печалба. Та въпроса ми е като е елитен печели ли повече и каква е разликата с не елитен освенрвъзможноста да се обучава екипажа по бързо.
      Мисля, че ремонта на елитна машина е по-евтин. От там трябва да е разликата в доходността.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        Мисля, че ремонта на елитна машина е по-евтин. От там трябва да е разликата в доходността.
        По-скоро е от бонуса, 30% повишена доходност на ИС-овете, който за съжаление е само до 15-ти.
        Last edited by bigbeer; 06-05-2013, 10:35.

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          По-скоро е от бонуса към ИС-овете,който за съжаление е само до утре.
          Верно, че така беше. Бях забравил А все пак ремонта на елитните машини по-евтин ли е? Бях чел нещо такова май някъде из менютата?
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Единствения показател по който се различават елитните машини е възможността за ускорено трениране на екипажа.

            Comment


              Колеги да питам ако махна дадено умение което е на 100% развито и сложа друго трябва ли на ново да го развивам или ще замести напълно предишното?

              Comment


                Колеги, някой с връзки в Русия?
                Има WoT Special Edition-а, които се продават с кодове за BT-SV и PzKpfw II Ausf. J.
                Ако някой може да купи кутиите, бих платил за тях и тези кодове.

                Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


                Всем игрокам необходимо выбрать регион для игры — EU или RU. Здесь вся информация, ответы на вопросы и полезные ссылки — переходи и принимай взвешенное решение.


                Всем игрокам необходимо выбрать регион для игры — EU или RU. Здесь вся информация, ответы на вопросы и полезные ссылки — переходи и принимай взвешенное решение.
                Last edited by StrEagle; 06-05-2013, 15:37.
                War, war never changes..

                Comment


                  ilkoh написа Виж мнение
                  Колеги да питам ако махна дадено умение което е на 100% развито и сложа друго трябва ли на ново да го развивам или ще замести напълно предишното?
                  Не можеш да махнеш само дадено умение. Маха се всичко научено, като в зависимост дали не плащаш нищо, плащаш с игрови кредити или със злато, губиш 20, 10или 0% от натрупания до момента опит.

                  Comment


                    Наскоро се сдобих с Т-54, имам вече около 60 игри с него и впечатленията ми са много много добри - граничещи с възторг!
                    След като я купих смених веднага купола и след 20на игри и двигателя, днес успях покрай безплатния премиум да сложа и топово оръдие - по-точното от двете. Машинката е също толкова пъргава като предишните даже и малко повече като се има предвид, че е със стоково окачване още. Със стоковото оръдие благодарение на маневреността успявах да наливам много щета почти без да усещам недостатъчна пробивност. Последните 3 дни играх предимно със злато и направо ги попилявах, а като сложих и топово оръдие имам чувството, че сам един на един мога да се разправя с всеки друг танк 9 тиър, ако има достатъчно място за маневри. Най-хубавото при него е, че е много добре челно брониран и много често дава рикошети от сериозни противници - минимум по 2-3 на игра при мен. Отсега се замислям как да си го оставя като дойде време за Т-62.

                    Comment


                      От темата за 8.8 - обсъждахме Т-44:

                      boyankolev написа Виж мнение
                      Чак импонтентен не, ако се играе правилно с мислене се правят страхотни неща с него. Обаче Т-54 след него е направо чудовище... всяка 2-3 битка имам чувството че аз определям кой ще победи...
                      Точно съм подхванал Т-54. Още съм с базов двигател, окачване и ЛБ-1 от Т-44, но машината просто кърти! Много ме радва!
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        Утре и аз ще изследвам и купя Т-54!Смятам Т-44 да си го запазя!

                        Comment


                          T-44 и аз няма да го продавам. Това ми е любима машина още от бетата насам. Всъщност една от малкото руски машини, които много ми харесват.
                          Но май 54 ще ми хареса повече
                          Последно съм го играл преди бая време - взех си го месец преди да свърши бетата, изиграх трийсетина игри, останах много впечатлен.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Покрай промоцията най-накрая си взех Т-62А. За целта се наложи да продам кралския тигър, но въобще не съжалявам за това. В няколкото битки които направих, заради месията за топ поражение, изкарвах от игра почти толкова колкото съм изкарвал в средна игра с Т34.

                            Comment


                              А някой взе ли си новият Т-10 Object 140 .Как е с него ?

                              Comment


                                Някой да е играл с А-43?
                                Също ако има някой опитен с т-34-85 да ми даде някви съвети,че работата е много трудна.

                                Comment

                                Working...
                                X