Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Привет!
    Като стана дума за 8-мо ниво, някой сдобил ли се е вече с това чудо Обект 416? Как е като игра стоков/топов? Има ли смисъл да се губи един слот за оборудване за "Филтър Циклон" /или там както се казваше тази джаджа/? Като гледам колко често повреждат двигателя на предшественика му, започвам да се чудя...

    Comment


      Взех си Т-44, дори и стоков е приятна машина, дайте мнение за кое след кое да отварям, имам отворено оръдие 100мм Д-10Т, предполагам окачване, втори двигател, купол със смяна на 85мм със 100мм, трети двигател, топово оръдие 100мм или 122мм? Дайте и идея за модули, засега съм сложил вентилация, мисля и вертикален стабилизатор и третото ? дотиквач, бързо прицелване или мрежа ?

      ПП. На всички руски танкове съм сложил премахнат ограничител на скоростта да не би от него да се палят толкова често?

      Comment


        След доста експерименти на моя Т.44 се спрях на вентилация, стабилизатор и дотиквач. 122 мм оръдие не ми хареса, затова си карам със 100 мм.

        Comment


          vvasman написа Виж мнение
          Взех си Т-44, дори и стоков е приятна машина, дайте мнение за кое след кое да отварям, имам отворено оръдие 100мм Д-10Т, предполагам окачване, втори двигател, купол със смяна на 85мм със 100мм, трети двигател, топово оръдие 100мм или 122мм? Дайте и идея за модули, засега съм сложил вентилация, мисля и вертикален стабилизатор и третото ? дотиквач, бързо прицелване или мрежа ?

          ПП. На всички руски танкове съм сложил премахнат ограничител на скоростта да не би от него да се палят толкова често?
          На моя Т-44 първо отворих окачване и двигател, иначе е доста спънат. 122мм оръдието не ми допада - удря силно, но зарежда прекалено бавно. Ползвам 100мм оръдието с приличен успех, но не се мъча да снайперирам.

          Мисля, че е възможно да сложиш купола + Д-10Т без да сменяш окачването, но провери за всеки случай.

          Модули - вентилация, дотиквач и стабилизатор. За мен няма смисъл от мрежа - оръдието не е толкова точно, че да позволи снайпериране, а обзорът не е толкова добър, че да го раздаваш наблюдател.

          За ограничителя не мога да кажа, никога не съм го ползвал.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            След еуфорията с Т44 реших да си взема и КВ-13, е няма такава мъка всеки дето ме стрелне ми чупи модули няма по-трошлив танк, не стига това ами и ММ-ма постоянно го набутва в наситени Т-9 битки дето го няма никакъв, само за пушечно месо става. Т-44 като го нахака в Т-10 поне го играе фланкер и активен светляк. Ще го поиграя още малко докато екипажа стане 100% и ако тогава не покаже нещо бързо ще отива в коша. Някой да даде съвет как да го играя този трошляк.

            Comment


              Оказа се че окачването в КВ-13 прави чудеса. Сложих му второто окачване и машината стана бърза и повратлива, което е най-важното за този танк. Оставих му и подобреното окачване и машинката търпи много бой по веригите без да падат.

              Comment


                С т-34 съм, целта е Т8 среден, открити са и Т и А линиите.
                Към Т-44 или към А-44 ?

                Comment


                  А-44 не съм играл, но Т-44 е страхотен.

                  Comment


                    veso_t написа Виж мнение
                    С т-34 съм, целта е Т8 среден, открити са и Т и А линиите.
                    Към Т-44 или към А-44 ?
                    Изкарай и двете!Няма да сбъркаш!!!

                    Comment


                      veso_t написа Виж мнение
                      С т-34 съм, целта е Т8 среден, открити са и Т и А линиите.
                      Към Т-44 или към А-44 ?
                      Знаеш, че А-44 и Обект 416 не са стандартни съветски средни танкове. Първият бие на скоростен тежък, а втория е куполно TD.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Някой може ли да каже няколко думи като сравни Т-62А с Об.140 ?Ще бъда изключително благодарен!Чудя се кой да взема.

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Някой може ли да каже няколко думи като сравни Т-62А с Об.140 ?Ще бъда изключително благодарен!Чудя се кой да взема.
                          Колко ли сървъра се напълниха с youtube клипчета по темата...







                          И прочие, и прочие...
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            uzi71 написа Виж мнение
                            А-44 не съм играл, но Т-44 е страхотен.
                            Привет!
                            В момента татъркам А-44 и не е лоша машина, но оръдието е просто вбесяващо бавно във всяко едно отношение... Иначе единствената ми забележка е, че малко са се престарали с уязвимостта на двигателя - поврежда се буквално от всяко попадение!

                            Comment


                              Досега всички съветски ТД-та бяха или добри или страхотни, но вземах Су-152 /всичко топово, само оръдието все още 152 мм/ и ....... ами много малко са машините, които толкова да ни ми пасват. Силно се надявам 122 мм оръдия да подобрят нещата. Знам, че всички хвалят тази гаубица, но това не е моето оръдие - явно бъркам някъде или не ми стигат нервите да изчакам да презареди и да се прицели.

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                Досега всички съветски ТД-та бяха или добри или страхотни, но вземах Су-152 /всичко топово, само оръдието все още 152 мм/ и ....... ами много малко са машините, които толкова да ни ми пасват. Силно се надявам 122 мм оръдия да подобрят нещата. Знам, че всички хвалят тази гаубица, но това не е моето оръдие - явно бъркам някъде или не ми стигат нервите да изчакам да презареди и да се прицели.
                                С това оръдие никога не се цели челно в който и да е танк!!!!Само от страни и отзад!Ще видиш как гаснат като свещи!Изчаквай да свие добре на целта и чак тогава стреляш!

                                Comment

                                Working...
                                X