Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Изцапаха ми дулото и на мен :-)
    Нещо носили това или е за красота само
    Click image for larger version

Name:	shot_047_.jpg
Views:	1
Size:	636.1 КБ
ID:	544842 Click image for larger version

Name:	shot_048_1.jpg
Views:	1
Size:	513.7 КБ
ID:	544843
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      ValBo написа Виж мнение
      Изцапаха ми дулото и на мен :-)
      Нещо носили това или е за красота само
      [ATTACH=CONFIG]25243[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]25245[/ATTACH]
      Звездочки почти не видно на стволе, в отличие от полосок.
      Но все равно, очень жаль, что отметки наносят на технику от 5 уровня и выше.
      Иначе на моей СУ76 (на EU сервере) было бы 3 звезды.
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        ValBo написа Виж мнение
        Изцапаха ми дулото и на мен :-)
        Нещо носили това или е за красота само
        [ATTACH=CONFIG]25243[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]25245[/ATTACH]
        Ами специално за СУ-100 не носи нищо,но за някой среден танк за близки престрелки предизвиква страх у врага защото ако видиш някой с три пръстена или звезди да се насочва към теб поне зелените нубелки ще изтръпват от страх.
        А при мен се получава един куриоз на Т-25 с който съм много ефективен(почти всяка игра ми дава значка за майсторство 2ри клас дори и някои загуби 3ти клас) нямам все още нито един пръстен а от пача до сега поне 20-30 игри имам на него?!? Или аз не съм толкова добър колкото си мисля или тоя танк го играят някакви уникуми само.

        Comment


          Мисля, че и броят на битките има отношение.
          Първото ниво го взех с Щуга след около 50 битки, второто след около 100.
          През тези 100 битки средното ми поражение е било сравнително константно, но въпреки това не ми даде второто ниво още на 50тата битка - според мен, защото има някакво ограничение да го дава след поне 100 битки например.

          В същия ред на мисли ще трябва да направя 200 битки, например, за да ми даде трето ниво въпреки, че съм почти сигурен, че още сега имам поражение като за него.

          Иначе размерът на линиите на дулото е прекалено малък, даже и след третото ниво "нашивките" ще са почти напълно незабележими.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            Една хубава битка с новият ми любимец!Жалко че бяха на малко живот иначе и АС можеше да взема!!!Click image for larger version

Name:	shot_060.jpg
Views:	1
Size:	374.3 КБ
ID:	544864Click image for larger version

Name:	shot_060.jpg
Views:	1
Size:	374.3 КБ
ID:	544864Click image for larger version

Name:	shot_061.jpg
Views:	1
Size:	304.8 КБ
ID:	544865

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              Една хубава битка с новият ми любимец!Жалко че бяха на малко живот иначе и АС можеше да взема!!![ATTACH=CONFIG]25271[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25271[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25272[/ATTACH]
              Фафлата е добро танкче и си струва,но още не ми стиска да гриндя "Инатливия Емил",че гринда му бил ужасен.

              Comment


                falcon_bg написа Виж мнение
                Фафлата е добро танкче и си струва,но още не ми стиска да гриндя "Инатливия Емил",че гринда му бил ужасен.
                И аз така мислех!Има тънкости с Емил и като ги хванеш ти става любим и забавен!Този танк има страхотен ъгъл на сваляне на дулото!Заставам зад някой хълм и подавам само дулото-толкова много навежда!!!Трябва да вземеш второто оръдие и да гледаш тогава майтапи-страхотен демидж!!Като прибавиш и това че е относително добре скрит става още по весело!!Има много и за критика по танка но основно-не е за нерваци и такива които са свикнали на постоянно движение!!Иска търпение танка и се отблагодарява подобаващо!!Мисля да не го продавам!!

                Comment


                  Не знам за хвалба ли или за оплакване да го пусна!Click image for larger version

Name:	shot_062.jpg
Views:	1
Size:	345.6 КБ
ID:	544866Click image for larger version

Name:	shot_063.jpg
Views:	1
Size:	326.4 КБ
ID:	544867Click image for larger version

Name:	shot_064.jpg
Views:	1
Size:	304.7 КБ
ID:	544868 Направих перфектна игра!С тези идиоти толкова можах!Жалко за изпуснатата победа!Накрая останаха трима наши в техния кап но и те взеха да капват нашия.Тези идиоти вместо да стоят и да спечелят се хвърлиха да декапват!!Пълна лудост!!!

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Не знам за хвалба ли или за оплакване да го пусна![ATTACH=CONFIG]25273[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25274[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25275[/ATTACH] Направих перфектна игра!С тези идиоти толкова можах!Жалко за изпуснатата победа!Накрая останаха трима наши в техния кап но и те взеха да капват нашия.Тези идиоти вместо да стоят и да спечелят се хвърлиха да декапват!!Пълна лудост!!!
                    Любопитно ми е освен тези скилове, който се виждат как ти е развит след това екипажа.
                    Камуфлаж имат ли на 100%, братя по оръжие?

                    Според мен адреналинът е напълно излишен - машините с който се срещаш в битките обикновено те оставят на 1/3 живот преди да те приключат.Т.е. около 100 точки живот според мен е най-масовата критична ситуация.
                    Скила, който увеличава обзора е много по-полезен.

                    Deadeye и аз го ползвах на мерача, но го ретренирах (това беше във времето на 0 damage penetration),та тогава в резултат на този пърк имах голям процент празни удари в противника след като го махнах нещата значително се подобриха.
                    Сега може и да е различно, но съм силно скептично настроен.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Ultramarine написа Виж мнение
                      Любопитно ми е освен тези скилове, който се виждат как ти е развит след това екипажа.
                      Камуфлаж имат ли на 100%, братя по оръжие?

                      Според мен адреналинът е напълно излишен - машините с който се срещаш в битките обикновено те оставят на 1/3 живот преди да те приключат.Т.е. около 100 точки живот според мен е най-масовата критична ситуация.
                      Скила, който увеличава обзора е много по-полезен.

                      Deadeye и аз го ползвах на мерача, но го ретренирах (това беше във времето на 0 damage penetration),та тогава в резултат на този пърк имах голям процент празни удари в противника след като го махнах нещата значително се подобриха.
                      Сега може и да е различно, но съм силно скептично настроен.
                      Колега,здравей!Прав си за адреналина!Този танк ми е от преди две години и тогава не бях много добре запознат с уменията и съм слагал малко на око!После не съм му обърнал внимание че е грешно!Ще го преобуча!Иначе сега танка има братя и в момента завършва маскировка.Като взема и маскировката ще му мисля.Стигнал съм до извода че на всички танкове е нужен ремонт но на този специално не виждам смисъл да слагам такова умение.Иначе отчаян е много полезен на артитата за кланови ако успееш да изчислиш изстрела!!В началото на битката някой от клана гръмва артито и го оставя на под 10% живот и така артито става по бързо стрелящо!!ХА ХА!!!

                      Comment


                        Victory!
                        Battle: Ruinberg on Fire
                        Vehicle: Rhm.-Borsig Waffenträger
                        Experience received: 2,457
                        Credits received: 76,996
                        Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                        Една НЕлоша битка с "доктора"!
                        Attached Files
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          "Светулката""
                          Click image for larger version

Name:	shot_192.jpg
Views:	1
Size:	501.1 КБ
ID:	544888Click image for larger version

Name:	shot_193.jpg
Views:	1
Size:	460.0 КБ
ID:	544889Click image for larger version

Name:	shot_194.jpg
Views:	1
Size:	426.1 КБ
ID:	544890

                          Comment


                            SkylineGTR написа Виж мнение
                            "Светулката""
                            [ATTACH=CONFIG]25295[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25296[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25297[/ATTACH]
                            В коя точка на картата беше?
                            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                            Comment


                              Победа!
                              Битка: Зимен Химелсдорф
                              Танк: VK 36.01 (H)
                              Опит: 5*394 (x3 за първата победа за всеки ден)
                              кредита: 43*731
                              Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Значка за майсторство: "Танков ас"

                              Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	554.1 КБ
ID:	544897Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	524.0 КБ
ID:	544898Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	489.8 КБ
ID:	544899
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                                Победа!
                                Битка: Зимен Химелсдорф
                                Танк: VK 36.01 (H)
                                Опит: 5*394 (x3 за първата победа за всеки ден)
                                кредита: 43*731
                                Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Значка за майсторство: "Танков ас"

                                [ATTACH=CONFIG]25304[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25305[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25306[/ATTACH]
                                Много добър танк!Ще стой при мен за вечни времена.Сега е на три умения,напоследък гриндя 10 девятки едновременно и малко време ми остава за него.

                                Comment

                                Working...
                                X