Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ValBo написа Виж мнение
    Bloksir,
    Ти си голямо мрънкало!
    В света има няколко милиона игри, които аз не играя, защото не ми допадат.
    Трябва ли да рева за всяка колко е смотана, какви са разработчиците и тн.?
    Като не ти харесва, триеш и продължаваш нататък,
    А ти орева всички!
    Имай малко себеуважение!
    Към теб първо да ти направя уважителна забележка:първо,научи историята на всичко свързано с което пишеш,а не да се излагаш по форумите
    За играта:вече съм я изтрил не се впрягай в съвети с които мислиш,че можеш да изпъкнеш пред другите!Ламерско е!(термин от CS,ако мислиш пак да се изложиш нещо)
    За хората и уважението:има едни такива,като теб,дето висят във форумите и всичко,което не с тяхното е против тях самите.Разбираш ли?Не се надявам!По добре да разберат другите,които четат това.Хора,като теб(има и други)не се съобразяват с чуждото мнение или предложения сте зависими от системата.Система в която си се оплел преди много години
    Историята ми е майката пич!Вземи я научи,а не да ми даваш акъл,какво да правя и къде да отивам...в исторически форум си!
    Да знам,че в момента провокираш,системата ти ми е ясна
    Или порасни или се откажи от системата!

    Comment


      Честно, много ми е трудно да чета писания, в които липсват голяма част от познанията по български, но се постарах.
      Вероятно моята история не съвпада с едни определени сайтове, където всичко немско е върха, а всичко руско е боклук, но какво да направя - обичам да чета различни източници.
      Иначе - прочети си постовете - в 95% от тях мрънкаш срещу играта, срещу съотборниците си, срещу всичко руско и тн.
      Такива не ги търпя в моя офис.
      Желая ти успех в новата игра, където се откриеш, и дано не е от руски разработчици, които са толкова нетолерантни към теб.
      На добър път!
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        Същото си мислех и аз...не е коректно да намесваш историята - "Историята ми е майката" ,а постоянно да прокламираш идеята-"всичко що е руско е боклук" .... и аз от тук от там съм прочел нещичко по история и нямам впечатления да е точно така ...даже напротив ... А иначе всеки има право да харесва или не дадена нация,но тук историята няма нищо общо...

        Comment


          Bloksir,Като си изтрил играта спри да ни занимаваш и мърмориш!Писна ми от теб!ЧАО!!!!

          Comment


            Bloksir,историята или по-точно представата на човек за историческа реалност зависи от това от къде той черпи информацията си,нали така?
            И аз като на бях хлапак на 13 години и ми попадна една,писана по социалистическо време,книга за българската военна история,в която имаше много голям раздел за "въоръжената борба срещу монархофашизма" си мислих-"Брей,тия партизани са били истински патриоти а царските войски фашистки подлоги",после обаче като прочетох малко информация от други източници истината се оказа доста различна.
            А относно твоите оплаквания за липса на историческа достоверност в играта,питам те реалистично ли е самоходна артилерия да играе противотанкова роля??? А реалистично ли е 122мм снаряд да удари и пробие танк от рода на Т-34-85 или дори Тигър и после въпросният ударен танк да си продължи все едно нищо не е станало??? А авиацията къде е? А пехотата? А мините??? Това,че на някои танкове им е даден нереалистичен модул за да могат да се вместят в даден тиър е за баланс в играта,а сега си представи Тигър с късото 88 на същият тиър 7 където вече ИС-2 съвсем исторически правдоподобно си има 122мм,не е много приятно нали.
            Докато "конфронтацията" беше още в играта забелязах,че нации като САЩ и Франция бият наред докато ОП(според теб) руснаците ги пердашат здраво от тиър 6 нагоре даже от немците ядат бой.
            Ако искаш реализъм препоръчвам War Thunder,опа проблемче и тя е на руски разработчици...всъщност същите тия разработчици които правят ИЛ-2 игрите които са едни от добрите и реалистични авиосимулатори.

            Comment


              ValBo си знае за какво му пиша 2 по история.Не е за играта!Има едно прибързано изказване,но в предвид зависимоста му да дели хората на русофили и русофоби му пречи да мисли малко по разумно!За играта и историята се убедих още в началото.Та това за историята.Дон4о,чао!
              Колкто за играта,наистина направена е добре,но така или иначе си е игра!
              Във философиии нямам намерение да влизам.Айде по живо и здраво!

              Comment


                Аз специално, сефте научавам, че си позволяваш и да ме оценяваш :-)
                Но като стана въпрос за оценка... Не знам какво си учил или учиш, обаче явно не си запомнил, че след препинателен знак ВИНАГИ има интервал
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  Любимото ми танкче КВ-1С в действие в битка с Тиър 8. Без да искам съм убил един от моите, целейки се във враг. Дори не разбрах, докато не ми изписа, че е факт. Сами знаете пословичната му " точност ".

                  Click image for larger version

Name:	shot_119.jpg
Views:	1
Size:	390.7 КБ
ID:	544782 Click image for larger version

Name:	shot_120.jpg
Views:	1
Size:	368.1 КБ
ID:	544783 Click image for larger version

Name:	shot_121.jpg
Views:	1
Size:	340.2 КБ
ID:	544784
                  " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                  Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                  Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                  Comment


                    Получил белую отметку на ствол.

                    П.С.
                    И сразу начались сливы.
                    Attached Files
                    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                    Comment


                      Първи танков ас с BDR G1 B. Самата битка не блести с нищо. Малко се изненадах за наградата.
                      Click image for larger version

Name:	shot_122.jpg
Views:	1
Size:	397.6 КБ
ID:	544801Click image for larger version

Name:	shot_123.jpg
Views:	1
Size:	359.7 КБ
ID:	544802 Click image for larger version

Name:	shot_124.jpg
Views:	1
Size:	325.8 КБ
ID:	544803
                      " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                      Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                      Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                      Comment


                        Четири поредни игри със су-100 в игра с 6 тиар.
                        Чувствах се като дете в сладкарница - гръмнеш - мре, гръмнеш - мре :-)
                        Сънят е слаб заместител на кофеина!

                        Comment


                          Mu3epHuk написа Виж мнение
                          Първи танков ас с BDR G1 B. Самата битка не блести с нищо. Малко се изненадах за наградата.
                          [ATTACH=CONFIG]25196[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25197[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]25198[/ATTACH]
                          Понеже играя на руските сървари, не се бях зачитал в българския "превод"...
                          Какви са тези амуниции дето ги товарите - да нямате конски впрягове или снаряжавате екипажа с каски и противогази :-)
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            ValBo написа Виж мнение
                            Понеже играя на руските сървари, не се бях зачитал в българския "превод"...
                            Какви са тези амуниции дето ги товарите - да нямате конски впрягове или снаряжавате екипажа с каски и противогази :-)
                            Click image for larger version

Name:	shot_125.jpg
Views:	1
Size:	424.5 КБ
ID:	544825 Всичко е напълно стандартно.
                            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                            Comment


                              Закачката ми беше за лошия превод.
                              На български, Амуниция се нарича оборудването на конете и оборудването на войника - каска, противогази, раници и т.н.
                              Снаряди, патрони и пр подобни са Муниция.
                              В руския и в английския обаче си е Амуниция. Ние сме го взели от френски или немски, където е муниция.
                              Сънят е слаб заместител на кофеина!

                              Comment


                                Не съм играл от доста време и реших да раздвижа малко Е100 .И реших да играя само с бронебоен патрони и какво става ..
                                Click image for larger version

Name:	shot_185.jpg
Views:	1
Size:	489.5 КБ
ID:	544826Click image for larger version

Name:	shot_186.jpg
Views:	1
Size:	478.0 КБ
ID:	544827Click image for larger version

Name:	shot_187.jpg
Views:	1
Size:	462.1 КБ
ID:	544828

                                Толкова му стана лошо , че не спря да ме псува ... да знае ,като види 152 мм оръдие да не излиза с картонената ис-7 .
                                Click image for larger version

Name:	shot_188.jpg
Views:	1
Size:	387.2 КБ
ID:	544829

                                Comment

                                Working...
                                X