Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В тази битка бяхме в режим атака. За да имаме някакъв напредък, рискувах да ми надупчат тенекията, но да мина в гръб на двама и да направя чист път на моите. Още на 4-ят ми скалп се видя, че шансовете ни за победа рязко спадат. Другият фронт поддаде и започнаха да ни минават в гръб. Работата се стигна до криене зад скала и наливане на щета колкото е възможно. В крайна сметка ме спипаха докато презареждам след осмото убийство. Взех цялото здраве на Т-34-85, поразявайки в гръб боекомплекта му. Кой знае как се е почувствал! Е, щеше ми се всяка загуба да е такава! Поне успях да си завърша и четвъртото умение и сега танкът ми е машина за секс/убиване на врагове
    Click image for larger version

Name:	shot_040.jpg
Views:	1
Size:	417.5 КБ
ID:	539482 Click image for larger version

Name:	shot_041.jpg
Views:	1
Size:	366.4 КБ
ID:	539483 Click image for larger version

Name:	shot_042.jpg
Views:	1
Size:	347.9 КБ
ID:	539484
    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

    Comment


      Току що си взех Фафлата 9 ниво, напълно стоков и с екипаж 75%.

      Click image for larger version

Name:	shot_033.jpg
Views:	1
Size:	775.6 КБ
ID:	539485Click image for larger version

Name:	shot_034.jpg
Views:	1
Size:	746.2 КБ
ID:	539486

      Това нещо голям побойник.
      Клан [8282] .

      Comment


        alfbandi написа Виж мнение
        Току що си взех Фафлата 9 ниво, напълно стоков и с екипаж 75%.

        [ATTACH=CONFIG]23465[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23466[/ATTACH]

        Това нещо голям побойник.
        Я да попитам за тези фафли,само десятката ли е с лош коефицент на маскировка или и 8 и 9?

        Comment


          Напоследък ме кефи да играя с леки танкове, получавам организъм от дребния побойник

          Click image for larger version

Name:	shot_042.jpg
Views:	1
Size:	362.2 КБ
ID:	539487 Click image for larger version

Name:	shot_043.jpg
Views:	1
Size:	325.9 КБ
ID:	539488

          голям кеф е да надупчиш 2 нива по-големите

          Comment


            Само 10-ката. Още не съм я взел но така се говори,иначе и 8 и 9 са си маскирани като за световно.
            Клан [8282] .

            Comment


              Тази битка не знам дали е за хвалби или за оплаквания, ама все пак "Пул", така че в хвалби.
              Attached Files

              Comment


                vvasman написа Виж мнение
                Напоследък ме кефи да играя с леки танкове, получавам организъм от дребния побойник

                [ATTACH=CONFIG]23467[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]23468[/ATTACH]

                голям кеф е да надупчиш 2 нива по-големите
                Лелеее,цялата немска линия без най долу съм изкарал.Тоя звяр съм го пропусналГолямо стреляне е паднало.Див екшънБраво,поне се накефи!

                Comment


                  Ето една хубава битка!Имам и видео ама не знам как се качва!Click image for larger version

Name:	shot_130.jpg
Views:	1
Size:	391.0 КБ
ID:	539522Click image for larger version

Name:	shot_131.jpg
Views:	1
Size:	340.9 КБ
ID:	539523Click image for larger version

Name:	shot_132.jpg
Views:	1
Size:	314.3 КБ
ID:	539524

                  Comment


                    Мисля,че до опцията от форума за качване на снимки,имаше и за видео.Insert Video.

                    Comment


                      Нищо не стана

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	shot_043.jpg
Views:	1
Size:	313.3 КБ
ID:	539525Click image for larger version

Name:	shot_044.jpg
Views:	1
Size:	256.0 КБ
ID:	539526Click image for larger version

Name:	shot_045.jpg
Views:	1
Size:	239.7 КБ
ID:	539527
                        Голямо гърмене,голямо чудо.Два броя KV-1 в отбора и двамата в базата!На подобни победи им викам,късметлийскитеСамо на 4 танка от вражеския отбор не съм нанесъл демидж.То не може да се покажат всичките на скрийншота.Абе битката беше отекла.Добре,че Т-49 беше в час.Wespe не можа да издържи двамата кемпери с KВ-тата и той тръгна в атака...

                        Comment


                          Тука ударих джакпота!!Click image for larger version

Name:	shot_133.jpg
Views:	1
Size:	378.5 КБ
ID:	539531Click image for larger version

Name:	shot_134.jpg
Views:	1
Size:	339.3 КБ
ID:	539532Click image for larger version

Name:	shot_135.jpg
Views:	1
Size:	320.4 КБ
ID:	539533

                          Comment


                            Преди малко с по-скоро недолюбваният от мен IS-3. Този път удържах на позиция без да ми взривят боекомплекта.
                            Click image for larger version

Name:	shot_043.jpg
Views:	1
Size:	396.9 КБ
ID:	539539 Click image for larger version

Name:	shot_044.jpg
Views:	1
Size:	373.9 КБ
ID:	539540 Click image for larger version

Name:	shot_045.jpg
Views:	1
Size:	339.3 КБ
ID:	539541
                            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                            Comment


                              Ето една изпълнена със силни емоции битка с КВ-1С в градски условия в режим на атака, лице в лице с врага. Най-добрата, която съм правил изобщо, а и адреналинът беше на максимум. Буквално изстрелите с прицелване за части от секундата решиха крайният резултат. Почти сам убих Тигър I (взех му 1328 здраве, убих му командира и му повредих боекомплекта), почти напълно сам убих и КВ-3 (взех му 1056 здраве), надстрелвахме се, показвайки се зад ъгъла. Бях на изстрел живот, но съотборниците ми около мен, ако не да помогнат с ликвидацията му, понесоха негови снаряди (през това време аз презареждах и имах възможност да се покажа зад ъгъла преди той отново да се появи презаредил) и така умряха... като герои . Та при него всяка част от секундата с прицелване и изстрел бе решаваща. На финала се борихме с другия оцелял от отбора срещу АТ7, който бе на 100 %. Добре, че съотборникът ми се оказа съобразителен и с жертвоготовност подлъга планината стомана към себе си, докато аз на около 300 и малко здраве се скрих зад ъгъл. Видях, че АТ7 се обръща към съотборника ми и тръгва след него. Нанесох му първо попадение отзад - непробило. Втори опит - успешен! Онзи обаче се извъртя зад ъгъла до базата и ми се откри. Вкарах му още един, този път в купола, но получих щета и поражение във веригата. Стреля втори път по мен, но получи рикошет. Оказа се хитрец и реши да ме тарани. Не знам какво чудо се случи тогава, но през цялото време откакто се появи зад ъгъла и ми уцели веригата, не можех да помръдна, та той ... не ме уцели с танка си! А иначе се бях отписал! Пиян ли е бил, дебил ли е бил... но не се удари в мен! Ето, че Господ е българин! Само ме лизна (леко ме поотмести и ми е взе съвсем малко здраве) и отиде зад мен. Завъртях оръдието, което бе почти презаредило и успях да го довърша с изстрел отстрани преди да поправи грешката си и да се обърне фронтално към мен. Идиотското бе, че в тази случка като не успя да ме пробие с изстрел, бях на 80 точки здраве и се засили към мен, някой тотален кретен от отбора ми написа на съотборника ми да започне да завладява тепърва базата. Ако бях умрял, никакъв шанс за завладяване и убийство на АТ7 освен, ако съотборникът ми добре знае какво прави и не се паникьоса. Съотборникът ми бе на 23 % живот - само един изстрел и вече го няма. Ето с такива кретени играя цяла вечер (като този с великата идея, без грам абстрактно мислене) и победите ми от 53 % сега са 52,7 %, като отново съм почти винаги в топ 3 и награда Голям калибър. Много се ядосвам на идиотчетата... Ето и доказателството от битката, за да не съм голословен:
                              Click image for larger version

Name:	shot_046.jpg
Views:	1
Size:	419.6 КБ
ID:	539572 Click image for larger version

Name:	shot_047.jpg
Views:	1
Size:	387.5 КБ
ID:	539573 Click image for larger version

Name:	shot_048.jpg
Views:	1
Size:	364.1 КБ
ID:	539574
                              " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                              Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                              Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	shot_142.jpg
Views:	1
Size:	535.9 КБ
ID:	539576Click image for larger version

Name:	shot_143.jpg
Views:	1
Size:	491.9 КБ
ID:	539577
                                Доста псувни получих , но си заслужава

                                Comment

                                Working...
                                X