Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Eguo написа Виж мнение
    EPIC Хорхе
    На мен СУ-85Б ми дава зор.Със 76 беше по палаво

    Comment


      Ако някой казва че супер пършинга е лош танк да заповяда на урок. С въпросното чудо имам на 4500 боя, резултата от преди 1 минута е:Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	2
Size:	689.9 КБ
ID:	540197

      Comment


        Малко тренировка с Е100 .
        Click image for larger version

Name:	shot_167.jpg
Views:	1
Size:	490.9 КБ
ID:	540243Click image for larger version

Name:	shot_168.jpg
Views:	1
Size:	461.6 КБ
ID:	540244
        Click image for larger version

Name:	shot_169.jpg
Views:	1
Size:	517.2 КБ
ID:	540245Click image for larger version

Name:	shot_170.jpg
Views:	1
Size:	479.5 КБ
ID:	540246

        Comment


          Click image for larger version

Name:	shot_423.jpg
Views:	1
Size:	284.5 КБ
ID:	540247 Click image for larger version

Name:	shot_424.jpg
Views:	1
Size:	257.3 КБ
ID:	540248 Click image for larger version

Name:	shot_425.jpg
Views:	1
Size:	219.7 КБ
ID:	540249
          5684 WN8 за битката... още 1 секунда и тигър П щях да гръмна,но гадината презареди по-бързо.

          Comment


            Victory!
            Battle: Live Oaks
            Vehicle: StuG III Ausf. G
            Experience received: 2,516 (x2 for the first victory each day)
            Credits received: 33,365
            Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"

            Голям наказател е !
            Най-обичам самоуверени седмици!

            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Click image for larger version

Name:	shot_427.jpg
Views:	1
Size:	300.1 КБ
ID:	540261 Click image for larger version

Name:	shot_428.jpg
Views:	1
Size:	260.4 КБ
ID:	540262
              Те такова нещо не ми се беше случвало! Т29 е най-добрият скаут в играта!

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_093.jpg
Views:	1
Size:	467.2 КБ
ID:	540292Click image for larger version

Name:	shot_094.jpg
Views:	1
Size:	438.9 КБ
ID:	540293Click image for larger version

Name:	shot_095.jpg
Views:	1
Size:	418.3 КБ
ID:	540294
                Не е кой знае какво,но мисълта ми е за самодеяноста на М6, и двата Квас-а.Не знам какво си мислеха,че излязоха срещу Щуговото оръдие,но бяха източени почти на максМардер-а помогна доста.А СУ-100 като видя какво стана и като хукна да бяга не мога да го стигна.Не можа да избяга...
                Като почвах играта,Ultramarine беше копнал един мой пост.От него запомних,че не трябва да се опасяваш от голямя демидж на оръдията от някои танкове,а от скорострелноста!

                Comment


                  Bloksir написа Виж мнение
                  ...че не трябва да се опасяваш от голямя демидж на оръдията от някои танкове,а от скорострелноста!
                  Абсолютно вярно! И не само в тази игра е така. Години наред играех Lineage 2. Там магьосника с по-бързо кастване на магията, обикновено побеждаваше в двубой маговете с по-мощна, но по-бавна магия.
                  Извинявам се, че поизлязох от темата.
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_437.jpg
Views:	1
Size:	296.4 КБ
ID:	540297 Click image for larger version

Name:	shot_438.jpg
Views:	1
Size:	255.5 КБ
ID:	540298 Click image for larger version

Name:	shot_439.jpg
Views:	1
Size:	226.6 КБ
ID:	540299
                    8322 WN8 за битката.
                    Ето такива игри сред помията от червени отбори и лагав геймплей ме задържат в WoT.
                    Отборът ми беше на много добро ниво,пичовете се биха като спартанци,но времето не беше на наша страна,комуникацията беше страхотна аз хълдаунвах на Е0 и винаги имаше човек зад мен който да ме прикрие докато презаредя(което много рядко ми се случва на тая карта) също показах на врага какъв трън в задника може да е добре окопан и съпортван Т29,както и Т25 АТ(MURICA RULZ!).

                    Comment


                      Тъкмо да продам някой танк, и се разиграва. Изкарал съм му за голямата котка .
                      Click image for larger version

Name:	shot_030.jpg
Views:	1
Size:	836.4 КБ
ID:	540315
                      Клан [8282] .

                      Comment


                        Не е за голяма хвалба тази битка, но все пак направих пореден Мастер с ИС-3 предвид това че от неделя насам ми е голям куцуз откъм набор на съотборници, така че поне мен ми топли сърцето... По-рано днес купих ИС-8, а тук в тази битка съсипах един такъв (или е важно кой " кара " танка ). Дали съм се минал жестоко? Ето и снимчици:
                        Click image for larger version

Name:	shot_064.jpg
Views:	1
Size:	385.0 КБ
ID:	540337 Click image for larger version

Name:	shot_065.jpg
Views:	1
Size:	366.9 КБ
ID:	540338 Click image for larger version

Name:	shot_066.jpg
Views:	1
Size:	327.0 КБ
ID:	540339
                        " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                        Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                        Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                        Comment


                          Не си се минал .И ИС3 и ИС7 са чудесни танкове .По специфичен е ИС8 но се научава .
                          С ИС3 рекорда ми е 2 611 EXP без премиум

                          Comment


                            Направих втора много успешна битка със закупения вчера ИС-8. Без ъпгрейдани на този етап купол и двигател и девствен екипаж Това е първата битка за деня, така счупих всички мои очаквания за максимален опит, от който мога да се възползвам. Екипажът ми от 33 % изведнъж скочи на 43 %

                            Click image for larger version

Name:	shot_069.jpg
Views:	1
Size:	370.8 КБ
ID:	540347 Click image for larger version

Name:	shot_071.jpg
Views:	1
Size:	354.4 КБ
ID:	540348 Click image for larger version

Name:	shot_070.jpg
Views:	1
Size:	327.2 КБ
ID:	540349

                            Кратка история: Надстрелвахме се с VK 42.05 B. Правеше се на хитрец, показвайки само купола си над хълмче. Удари ме веднъж, а аз него два пъти през оръдието (гледам, че не съм му го повредил). Малко по-късно, го набарях на къс пас, но изглежда е бил станал от компютъра (бе неактивен) - довърших го с 3 попадения. Взех му 1850 здраве. AMX 50 100 опита да ни ръшне позициите в гръб и побързах да се върна малко назад, за да не доубие някой важен за нас съюзник. Лепнах го веднъж и тъкмо се скриваше след като мина покрай мен - довърших го. Половин секунда забавяне на презарядката и щеше да избяга. Предполагам и той е презареждал след като е изпразнил барабана си в съотборниците ми. Затова ми се размина пердах. Вражеската артилерия удари два пъти близо до мен колкото да ме засипе с кал, но не ми причини щети (иначе нямаше да стигна до края). По-нататък имаха числено превъзходство, но тръгнахме в атака по всички флангове. Бързах колкото позволяват възможностите на танка. За пореден път съюзниците ми започнаха да умират като мухи точно когато се виждаше лъч надежда, че ще победим. Останах в близост сам срещу единствените оцелели двама врагове. Бяхме покрай тяхната база измежду скалите. Имахме укритие. Изглежда се бяха надъхали, че имат превъзходство и хич не се скатаваха. Тръгнаха смело. Първи ми скочи AMX 13 90 (докато вафлата доубиваше мой съюзник по-настрани и явно й беше нужно време да презареди), улучих го и той продължи към мен. Не знам какво си е помислил, че ще направи - взех го с таран! Остана ми Фафлата, която бе почти на 100 % здраве. Показах се пръв зад ъгъла на скалите, за да е мое първото попадение и шансът ми да е по-висок. Пернах го, а той продължи към мен, улучи ме и той. Надстрелвахме се отблизо без възможност за укриване. Разменяхме си попадения. В крайна сметка той ме улучи два пъти, а аз него 3. Опита се да ме заобиколи и да мине зад мен, очаквайки че съм идиот, който ще се паникьося или няма да е подготвен за такава ситуация. Не знам неговото време за презареждане, но очевидно аз презареждах по-бързо... или поне ми се стори така след като го улучих поне 3 секунди по-рано първият път и в действителност имах превъзходство по брой нанесени удари. Беше напечено, защото залогът за отбора ми беше висок. Все пак някои се стараеха, както и аз. Взех му 1037 здраве. Като го довърших, онзи започна да ме псува - Майната ми и че съм ш**ан нуб. Разсмях се. Видях му личната статистиката в края и го превъзхождах по всички показатели, като той имаше повече битки от мен. Е, специално през този рунд е направил много поразии на съотборниците ми - съсипал ги е от щети.
                            Click image for larger version

Name:	shot_072.jpg
Views:	1
Size:	348.1 КБ
ID:	540346
                            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                            Comment


                              Понеже отдавна не ви бях писал, рекох пак да напомня за себе си. Само да не излезе че съм Хвалипръцко! Току-що направих най-успешната си битка с Grille. Абе... буквално реших битката дето се вика! Хи-хи. Все аз... иначе предимно загуби... Тук в случая един от съотборниците ми (този с многото точки) бе съобразителен и се върна да ми помогне. Двамата със сетни сили отбранявахме базата срещу превземане.

                              Click image for larger version

Name:	shot_076.jpg
Views:	1
Size:	389.8 КБ
ID:	540371 Click image for larger version

Name:	shot_077.jpg
Views:	1
Size:	349.7 КБ
ID:	540372 Click image for larger version

Name:	shot_078.jpg
Views:	1
Size:	328.3 КБ
ID:	540373
                              " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                              Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                              Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                              Comment


                                Жалко,че танка не участва в операция "супер Пършинг"
                                Click image for larger version

Name:	shot_033.jpg
Views:	1
Size:	421.8 КБ
ID:	540395Click image for larger version

Name:	shot_034.jpg
Views:	1
Size:	371.4 КБ
ID:	540396

                                Comment

                                Working...
                                X