Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    oт 10% оптика файда няма, и без това на тези дистанции разсейката е голяма а да ти трябва оптига за гледане в движение на тази машина...

    Comment


      аааа, каква дивотия ми се случи, карам едно от френските грозилища, хващат ме 5 гая с автомати...аз оставам на 40%...но целият екишаж е мъртъв

      Comment


        Аз да задам един въпрос. С Т-43, от около 15 игри, ми прави впечатление, че първият купол е много слаб. И 85 мм оръдие е майтап. Вторият купол по характеристики е още по-картонен, но е нужен за 100мм оръдие. Аз ползвам танка, за да нахлувам зад противника. Та чудя се, дали да не сложа 122 мм оръдие за близък бой? Когато мина зад някой т-9, да му цепна дънките.И да не сменям куполите.

        Comment


          das reich ss написа Виж мнение
          Аз да задам един въпрос. С Т-43, от около 15 игри, ми прави впечатление, че първият купол е много слаб. И 85 мм оръдие е майтап. Вторият купол по характеристики е още по-картонен, но е нужен за 100мм оръдие. Аз ползвам танка, за да нахлувам зад противника. Та чудя се, дали да не сложа 122 мм оръдие за близък бой? Когато мина зад някой т-9, да му цепна дънките.И да не сменям куполите.
          Моят съвет е да отвориш втория купол и 100мм Д10Т оръдието. Със 122 мм ще имаш време за един изстрел, после докато презаредиш ще ти разпорят консервата, ако си някъде в мелето. Просто тоя танк не е много държелив.
          На Т-34-85 и Т-43 ползвах основно 100 мм Д10Т, върши работа и за Т-44 докато отвориш по-доброто 100 мм. И двете 85 мм оръдия са слабички, Т-43 влиза в тежки битки и му трябва по-сериозно оръдие.
          Поне за мен Т-43 е най-калпавият Т7 среден танк.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            На ARL 44 (a.k.a. Aнтипатична Ръждясала Ламарина 44) мноооооооого често му се взривяват боеприпасите - чак е дразнещо.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Аз пък се мача с Marder II ,T-46, Pkw.38(τ) и не мога да разбера, защо с тях все ме хвърля в боя с 4-5 левъл танкове и винаги съм най-слабия, а когато играя с 1-2ри срещу мен пуска 3-4 левъл.....е тия по-тарикати ли са та ги пуска срущу по-слаби , или просто късмет?
              Иначе от ниския левъл перфектен ми беше Елитния ВТ-2 с него имах най-много победи.
              Last edited by Mirovk; 28-02-2012, 09:49. Причина: правопис
              Sub sole nihil novi est

              Comment


                Тов аму е хубавото на Мардера днеска два халонена с него, просто СТРАШИЛИЩЕ
                в последната битка собственоръчно претрепах две КВ-та и още енщо 5 тиът, и се зарадвам че ще има медал, съотборниците явно не споделаха моята радост...идеше ми да разпоря един с пз 38...ама се въздържах
                пак да се изхваля, ДВА халонена само за днеска тия КВ-та си джапаха на клифта и изобщо не ме виждаха горките

                Comment


                  Mislя си че малоумнит екампъри трябва д абъдат наказваня...както и постъпих с едно Б1, аз с любимият си Мардер, на Клифт, тръгваме, бум бам един М3...и гледам , нашият топ танк, въпросното Б1 се свряно в едни храсти в нашата база и си кротка, казвам му аз, Б1, тръгвай, оно си трая...казвам му аз "Б1 го, да не дойда"...отидох и го претрепах кучето проклето, и без това беше безполезно,

                  Comment


                    Доста тъпа постъпка, надявам се, че не се хвалиш с нея.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      Доста тъпа постъпка, надявам се, че не се хвалиш с нея.
                      Абсолютно.

                      Гоги, ти кой си че да даваш заповеди кой какво да прави в играта? Че и да наказваш?
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Да хваля се, защото ми е писнало заради такива тиквеници да губим спечелени битки в които собственоръчно съм претрепал половината че и повече от противниковият отбор.
                        И не бях само аз който ми викаше на тоя тиквеник да си размърда задника...

                        Comment


                          Огромния процент от играчи си нямат хал хабер за какво става дума. Това не значи че трябва да си избивам половината отбор като започне играта само защото не знаят къде се намират. Аз съм в топ 0.5% по ефективност на американския сървър и никога не съм си позволявал такава глупост. Повече не се "хвали" с такива неща.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Точно защото очевидно нямаше хабер целият отбор се скъса да му пише на тиквеника.
                            Дефинирай "ефективност"

                            Comment


                              И аз не се хваля а се възмущавам...същият ден имаше една тиква с Т29 която подпря моят Пз 3/4 и просто си ме избута от прикритието...или другият редовен номер , аз артилерия, и този който уж стои в базата д аме пази се крие зад мене...или аз артилерия, всички (включая АМХ-иховете) кампират, никой не разузнава целите...врагът го прави, нешите тикви умират един след друг, но не се мръдват...накрая оставам сам..отивам и трепвам двеет вражи оръдия в ръкопашна схватка...или 3-4 АМХ-а в отбора, стоят и кампират в базата, артилерията умира от скука (поне 2 броя), никой от средните не се мръдва, и с еналага аз с Чърчила да отида да скаутвам......

                              Comment


                                Споко, така е във всички масови мултиплейър игри: винаги има "плява"
                                Какво да ти кажа като в една от най добрите ми игри с мардера тамън убих 4 и вече оправях 5-ти и един Бизон от нашите ме прасна в гърба от раз )
                                Оня ми вика: опс, объркакх се
                                Направо онемях , ама така е не са ботове.....всеки си има негови желания, за съжаление може би това е куцата страна на играта, няма начин определени играчи да се събират в битки по желание, както е при другите игри.
                                Sub sole nihil novi est

                                Comment

                                Working...
                                X