Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Imperial написа Виж мнение
    Уж мачмейкъра компенсира теглото на Т1...

    Макар че не разбирам за какво е необходимо това, при положение че Т1 се минава за 2-3 битки макс.
    Ми не забелязах да ни е пуснало тиът 10 машина та да се получи средно 5-6 иначе вярно че с еминава за 2-3 битки, а може и с една такава като нашата, нали е най-лесно да си тарикат.
    Иначе Пз3 някак продължава силно да ме кефи, ех ако си имаше и екрани, за пълно визуално густо, определено ще си го натъпча с шукаритетно оборудване.

    Comment


      Аз на руските стигнах до Т-46 и е нема такава каруца дори и при фул ъпгрейди, просто в сравнение с него Пц-2 си е лимузина, въпреки че е ²²-ри левел само. На Т-46 първо бронята му е много тънка като на най-леките и няма възможност да му сложа по-добра, купола се завърта супер бавно и при движение и изстрел яко тресе, което доста затруднява прицелването и отделно доста по-бавно зарежда нов снаряд. Нямам търпение вече да го разкарам, ама кат гледам колко още циклене ше ми трябва до Т-28...
      (\_/)
      (°_°)
      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

      Comment


        Хо хо, д ане мислиш че Т-28 е по-добро? освен че е по-движно, друго няма, аз изтраях само до КВ по руската линия, имат хубаво оръдия уж, ам атооолко муднууудно зареждат, и тооолкоооваааа мууууднооо прицелват, че аз няма нерви за такова,

        Comment


          Ае да ама досега няколкото пъти когато се сблъсквах с КВ-та ме издухваха с по един изстрел, а аз докато ги помпам с мизерната пушчица бързо и маневрено само им олюпвам боята

          Иначе другия варянт е да тръгна към Т-50 по схемата и към ИС в далечното бъдеще, нямам много време, цъкам през ден предимно вечер по няколко игри, точките бавно се трупат.
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            Че за къде бързаш? Иначе и моето джъмбо вчера едно Кв с 107 го отвя от веднъж, вярно гръмн аме в борда....иначе и аз си мислях "сега като си взема" но просот не ме кефят руските бракми

            Comment


              Warlord написа Виж мнение
              Аз на руските стигнах до Т-46...
              Радо, после Т-28 няма да те зарадва, а като видиш сток КВ какво е... ще ти се накъдри косата
              Ъпгрейднеш ли го обаче това КВ... снощи със 107мм оръдието ожънах шестима, седмият избяга, а бях по средата на таблицата
              Шърмани, VK3601, T-34-85 са ми на по два изстрела, всичко под тях е на един. Просто нямам търпение, уикенда ще извадя Су-86 да видя неговото 107 какво ще прави

              С КТ пък ме е налегнал невървеж... снощи се сбих с два броя Т-43 и един М6 от разстояние, нямаше как да изманеврират около мен, че беше тясно, само се криехме и се показвахме и се стреляхме... и ме пречукаха гадовете! 1/3 от изстрелите ми не уцелиха, а не е като да не съм точен стрелец, тези които уцелиха или не пробиха, или не причиниха вреда, а М6 ми взимаше по 20% на изстрел - фронтално
              Last edited by feersum; 27-10-2011, 09:06.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                На руската линия тръгнах по пътя към ИС-овете. Т-46 и Т-28 ги забравих отавнаааа, нищо че ми бяха елитни. Макар и с всички ъпгрейди - не стават за сериозна игра. От бая време съм зациклил на КВ, защото следващата стъпка е КВ-3, а той изисква около милион и четвърт кредита. Свикнах на КВ-то, похарчих мнооого пари за екстри и определено съм доволен. Скорострелността на 107 мм е добра, добавил съм усилител, пораженията са също прилични дори срещу наистина мощни машини. По-слабите и особено болшинството средни танкове трудно оцеляват, ако са решили да се заиграват с мен. Важен е и опита на екипажа. Моите са почти на 100% с втората специалност, която е ремонт и маскировка, усеща се много осезаемо във всички аспекти на битката - мощ, маневреност, видимост, скорост на прицелване и точност.
                Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                Comment


                  В случай, че някой го е пропуснал: ЦЪК-ЦЪК
                  Това е WIKI-то на WoT...
                  Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                  Comment


                    CaptMick написа Виж мнение
                    На руската линия тръгнах по пътя към ИС-овете. Т-46 и Т-28 ги забравих отавнаааа, нищо че ми бяха елитни. Макар и с всички ъпгрейди - не стават за сериозна игра. От бая време съм зациклил на КВ, защото следващата стъпка е КВ-3, а той изисква около милион и четвърт кредита. Свикнах на КВ-то, похарчих мнооого пари за екстри и определено съм доволен. Скорострелността на 107 мм е добра, добавил съм усилител, пораженията са също прилични дори срещу наистина мощни машини. По-слабите и особено болшинството средни танкове трудно оцеляват, ако са решили да се заиграват с мен. Важен е и опита на екипажа. Моите са почти на 100% с втората специалност, която е ремонт и маскировка, усеща се много осезаемо във всички аспекти на битката - мощ, маневреност, видимост, скорост на прицелване и точност.
                    При толкова хвалби започва да ме хваща яд,дето движа с тъпото Е-75.Много скучно и безинтересно се играе с него.Просто вървиш и мачкаш наред.Пълна скука.Ще взема да си изоставя развитието на Рашънската линия с цел Т-54 и да тръгна към толкова интересния КВ.Трябва да изпитам тази супермашинка и аз

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      При толкова хвалби започва да ме хваща яд,дето движа с тъпото Е-75.Много скучно и безинтересно се играе с него.Просто вървиш и мачкаш наред.Пълна скука.Ще взема да си изоставя развитието на Рашънската линия с цел Т-54 и да тръгна към толкова интересния КВ.Трябва да изпитам тази супермашинка и аз
                      Недей бе Батеее!
                      Аз се циклих с КВ-толкоз време, щото играя рядко и то без да влагам никакви средства. Няма да крия, че ми се щеше да пробвам от всичката останала вкусотия, ама като не достигат пустите левчета... Тогава заложих на старата максима "Обичай Ближния си!" и си го обикнах. Вярно, не е върха! Търпи поражения дори и от първи изстрел, но е в състояние да ти достави и огромно удоволствие. Преди броени минути рискувах и си купих КВ-3. Поради недостиг на средства екипажа е на 50% умения - сещайте се какво ме чака
                      Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Установих, че за големите танкове проблемът са ми парите. Опитът се изкарва сравнително бързо, ако можеш да прехвърляш свободен, но парите винаги са ми проблем.
                        В момента съм събрал 4 млн, и отчаяно цикля с Хъмел и GW Panther за парици...
                        Наличните ми премиум машини - Pz V/IV и бонусния Шърман - просто нищо не вършат в това отношение... КВ и Хъмел ги слагат в малкия си джоб като доходност.

                        Снощи например с КВ - бях в долната част на таблицата, с общо 6 изстрела със 107мм направих 3 фрага и един повреден, който остана на 7% - нагрухтях почти 30к чисти пари

                        За Е-100 си приготви и 60к опит за второто оръдие. За градски карти е безценно - удряш по един път и забравяш. На големи разстояния не върши много работа - стандартното оръдие е доста по-точно.
                        Чакайте на кое казвате Фрагове?
                        Лично аз съм се спуквал да ги целя машините дори и на далечни дистанции, но ефект от това няма и май ще започна да ги пердаша на разстояни е от по 300 - 350 метра зада мога наистина с два - три изстрела да ги поразявам. Аз играя с любимият ми Т²²² с 50 мм оръдие но горкият е жива скръб с сравнено с гадните КВ.
                        Хлапето пък с моя ник успя да си купи един Хетцер който вече е с голямо оръдие и е голяма гадос но на близко влезили ми танк съм жив зян. Тъпите рашъни никога неподкрепят артилерията а бягат напред като тъпи овни. Казвам тъпи рашъни защото играя в руския сървар. До тук два пъти ме е подкрепил някой с танк докато играя с артилерията.
                        П.П. Как мога да вляза в някой клан ?

                        Comment


                          В клан с покана.Обикновено се договаря на лична и ти пращат приглашение.Фраг - убит противник.Pz III е преходна и трудна машина.С този стил на игра си вземи Pz III/IV и ще живнеш.За далечна стрелба от малките тиъри,май само Pz IV - ъпгрейднат.

                          Comment


                            Pz 3 е супер машина, страшо е приятен за игра, особенно ако мачмейкъра не се изврати, т.е ако съм в средата на листа е приятно, ако съм във върха, просто не е честно за другите. вярно аз го играя със 75/23 оръдие, убер кеф. За далечна стрелба в малките иъру идеални за панцерджагер 1 и мардерът, имат прилични оръдия и виждат много далече, т.е може да се пусийства на воля.

                            Comment


                              Първи впечатления от КВ-3:
                              Мощна броня, но не до там, колкото ми се иска. Базовото 85 мм оръдие е слабичко дори срещу средни танкове, особена развити. Имам си на склад 107 мм, ама се оказа, че ми трябва ново шаси, за да го сложа. Новото шаси иска 5700 опит. За 4 битки събрах малко над 1000 опит и довечера, надявам се ще ме огрее. Ремонтите са скъпички, ако допуснете повече попадения предимно от големокалибрени снаряди. Базовото шаси и двигател са доста зле. На фона на КВ-то тройката е спънато муле. Носи пари при далечна стрелба, за целта е нужна оптика или стереотръба - добре, че си имам в склада. За нов двигател трябва още към 12000 опит. Немам идея как ще се държи тогава. Съдейки по опита с КВ, би следвало да стане прилична машина.

                              PzIII:
                              Не знам споменах ли, че съм тръгнал да развивам и немската линия към Тигър. Запецнах на PzIII от дълго време, даже го бях зарязал заради КВ-то, но последните дни се връщам честичко и към него. С малко търпение и настройки започва да се държи прилично и оцелявам в 80% от сраженията. Поради голямата разсейка при стрелбата със 75 мм късоцевно пушкало го замених с 50 мм. Има добра точност, но няма смисъл да се гърми с него по сериозни противници, абсолютно безполезен е срещу тежките. Не става за пусийство. За успешна игра е нужно непрекъснато маневриране и четири очи.
                              Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                              Comment


                                Я кажете ... т.е. преди време бях видял някъде че може от единия сървар да си прехвърляш танковете в другия сървар как става това...
                                Отделно се убедих че руснаците са по големи майстори в света на танковете от тези в европейския сървар.

                                Comment

                                Working...
                                X