Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Абе и за трошене на други леки също стават
    War, war never changes..

    Comment


      M5 с гаубица (известен на по-светнатите като М8) става и за скаутване и за стрелба по големи машини, и е достатъчно повратлив за да цикли...за разли аот да кажем Пз3 с гаубица който поне на мене ми завива трудно...
      Иначе Джъмбото ме разочарова доста след първите битки...или просто ме пуслкаше все срещу говеда...единият път дори от нашият отбор (понеже поради липса на врази зад мене няма ка иначе д аима дупка в надмоторният лист.

      Comment


        Не го подценявайте М5 с гаубицата. Като се завъртя около някой тежък танк, и му набия 3-4 изтрела в купола, и като ми каже няколко пъти (critical hit), направо виждам червеното в очите му, като почне да ме гони.. редовно им чупя и оръдието и мерача.. xD
        War, war never changes..

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Парички се вадят бързо с тиър 5.Снарядите и евентуалния ремонт там струват малко,а като го пусне с големите тиъри взима маса пара за всеки анулиран.Хумела е машина за пари.Добре се справят и Щуг-а и Pz IV -та.За съжаление американските на това ниво не са перфектни,М7-цата е прилична и Чафи-то ако оцелее.От рашънските Т-34 с 57мм се справя също добре,естествено и Т-50-2 но при него поправката е по дефолт.Всичко е до стил на игра.Дебнячите са с предимство А "екстрите" даващи най-добри бонуси не виждам как ще се менкат между различите машини.Те са заключени още при покупката и само срещу златце могат да се прехвърлят.
          Менкат се безпроблемно екстрите - ляв клик ми я праща в склада, после смяна на машината - клик на празното слотче за екстрата и гооотвооо. Не се получава единствено за тези, указани изрично като несменяеми. Гаранция давам 1 билион процента, защото го правя непрекъснато. Няма значение от какква машина ги сваляш и на каква ги качваш.

          Мардер-а го направих на макс със 76-ица и ми е комфортно с него. Ще отделя малко време за работа по артилерия, не съм се пробвал още в тоя жанр...
          Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

          Comment


            Абе момчета ползвате ли ги тия фугаски аз като стрелям с тях бия някакви незначителни 5-6% на тиер 5, а и аз съм тиер 5 карам Т-34 снабден с 57мм.

            Comment


              Worcho,
              Аз ги ползвам фугасните и то много ефективно, ама на 57 мм оръдие файда нема - твърде маломощни са. Ефектът е добър от поне 75 мм нагоре. На КВ съм със 107-ица и като сложа фугас им разплаквам лелята...
              Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

              Comment


                Между другото, руснаците се скъсаха тия дни с обновления и работа по сървъра. След вчерашното планово презареждане днес пак го спряха извънредно. Обявено е до 21:10 МСК/20:10 наше време, ама още не работи. Питам се какво ли иде?
                Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                Comment


                  Най-вероятно се занимават с промените по мачмейкъра.

                  И/или с новия клиент за инсталация.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Worcho написа Виж мнение
                    Абе момчета ползвате ли ги тия фугаски аз като стрелям с тях бия някакви незначителни 5-6% на тиер 5, а и аз съм тиер 5 карам Т-34 снабден с 57мм.
                    На 57 мм фугасите са му хърбави, няма полза от тях. Евентуално тези на 76мм оръдието може и да свършат работа.


                    А сега съм се наточил да стигна до СУ-85. Искам да пробвам и неговото 107 мм.
                    На книга е по-точно от това на КВ, прицелва се по-бързо и даже зарежда по-бързо.
                    Last edited by feersum; 26-10-2011, 08:56.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      CaptMick написа Виж мнение
                      Между другото, руснаците се скъсаха тия дни с обновления и работа по сървъра. След вчерашното планово презареждане днес пак го спряха извънредно. Обявено е до 21:10 МСК/20:10 наше време, ама още не работи. Питам се какво ли иде?
                      Снощи ММ системата се представи много по-добре от друг път. Не знам дали е от обновленията, но от 20 игри в 15 бяхме срещу плюс минус един тиър разлика, а в останалите се срещаха разни таралясници 7 и 8. Ние бяхме с Pzkpfw IV T-28...
                      Analog man...

                      Comment


                        Аз успях да вляза едва след 22 снощи - беше голям лаг, много навалица, поради което се отказах бързо.
                        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                        Comment


                          CaptMick написа Виж мнение
                          Аз успях да вляза едва след 22 снощи - беше голям лаг, много навалица, поради което се отказах бързо.
                          Хмм, от София, с доставчик Мегалан, снощи от 20:00 до 01:00 нямаше нито един проблем!
                          Analog man...

                          Comment


                            Оправили са го ама друг път, пак ми пуска танкове от 60-те в битка с шермани. А това дето разни кретени дето си правят платууни с танкове 1 тиът, е тези са за убиване, сега аз раборам че дори при загуба другарчето им ще нзоби достатъчно експи да прескочи нивото, ама по този начин проваля играт тана целият отбор.

                            Comment


                              Уж мачмейкъра компенсира теглото на Т1...

                              Макар че не разбирам за какво е необходимо това, при положение че Т1 се минава за 2-3 битки макс.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                pkolev написа Виж мнение
                                Хмм, от София, с доставчик Мегалан, снощи от 20:00 до 01:00 нямаше нито един проблем!
                                Говоря за достъпа до руския сървър - аз съм с руския клиент на играта и играя само там.
                                Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                                Comment

                                Working...
                                X