Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    1951 написа Виж мнение
    а и се надявам, че така ще популяризираме играта в България. Популярността в други страни в Източна Европа е огромна, не виждам защо и у нас да не стане така.
    Ще подкрепите ли?
    I sled време ще си спретнем форумно кланче
    Иначе чуденка- гледах вчера по форумите единмного добър Патънски играч, 4К, битки и висок процент победи...та неговото оборудване беше : вентилатор, стабилизатор, до тук добре, катомоето, но вместо рамър човекът беше сложил бързо прицелваща оптика...мнения?

    Comment


      feersum написа Виж мнение
      Не съм съгласен, особено за ИС-3.
      Колкото и странно може да прозвучи, според мен най-добрата и балансирана тиър 8 тежка машина е Кралския Тигър.
      ИС-3 има шанс срещу него само в близък бой.
      ИС-3-ката първа заема позиция,поради по-високата си скорост,съответно дава и първия изстрел,който все пак има шанса да улучи.От големи дистанции рефлектва повече и поради по-ниския си профил по-бързо "гасне".От друга страна Тигъра има по-добра видимосто(по висок е) и не само по-висока точност но и по добра пробивност.За съжаление ИС-ката прави значително повече щета с един изстрел.При всички случаи престрелката от дистанция не може да унищожи нито един от двата,ако са на пълна кръв.Ако не му изнася ИС-а има предимството да напусне такава престрелка,без шанс да бъде догонен.Финално двубоите се решават на средни и близки дистанции,където по-добрата маневреност и обтекаем купол,дават изразено преимущество на ИС-3 та.

      Когато съм с Тигър срещу него,компенсирам с по-добрата скорострелност,опитвайки се да им държа веригите перманентно скъсани и да им стоя в задната полусфера нанасяйки максимум щета срещу непълна тяхна,в моя челен профил.И двете машини са предпочитани за ротни битки.Всичко зависи от стила на конкретния геймър и пристрастията му.

      Никъде не съм казвал,че ИС-овете са несравними про-та.Просто за класа си са много мощни и пъргави.За сравнение,снощи участвах в кланова битка в която бяха пуснали и един ИС-3 само срещу 10-ки.Стреляше със злато и се представи доста добре,играейки скаутски срещу Мауси,Е-100 тици и ИС-4 ки.Наложи се да ходи една наша Т110-ка да го гони и килне иначе щеше да ни светне и артитата.Това с Тигър 2-ка няма как да се постигне.

      feersum написа Виж мнение
      ........ За мен цялата серия ИС - ИС7 се играят по-скоро като тежки "средни" танкове, наблягащи на маневреност и мощни, неточни оръдия.


      След като преместиха КВ-3 с един тиър нагоре, отначало страшно много ми хареса, особено със 122мм оръдието. Само че машината е адски тромава, огромна мишена. Направо магнит за артилериите. КВ-4 е на същото дередже.
      ИС са много по-маневрени.
      С това съм изцяло и напълно съгласен.

      Zerg написа Виж мнение
      Значи да се пренасочвам към ИС,докато е овреме?Смятах да развивам дървото откъм КВ-3,КВ-4...ИС-4.Наистина ли са толкова адски тромави?
      Освен "адски тромави"- цялата им линия,то топовия ИС-4 е и по-мек от ИС-7 та.Презарежда малко по бързо,но рефлектва далеч по-малко.

      1951 написа Виж мнение
      Чудя се, след като темата надхвърли 2100 мнения, дали не може да се примолим на администрацията за един подфорум (подраздел) към "Игри" посветен само на WoT.
      Така ще може да има отделни специализирани теми за отделни аспекти на играта, а и се надявам, че така ще популяризираме играта в България. Популярността в други страни в Източна Европа е огромна, не виждам защо и у нас да не стане така.
      Ще подкрепите ли?
      Пишем малко хора изразявайки повече емиции,отколкото полезна информация.Ако възникне конкретен въпрос винаги има кой да отговори дори и сега.Официалния форум на играта си има и БГ раздел,както и Уики,там всеки може да намери необходимото инфо от първа ръка. Във форума на Хардуерите има доста повече мнения,но са го оставили като тема.Не мисля,че при нас е необходимо повече
      Last edited by bigbeer; 10-07-2012, 14:48.

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Чудя се, след като темата надхвърли 2100 мнения, дали не може да се примолим на администрацията за един подфорум (подраздел) към "Игри" посветен само на WoT.
        Така ще може да има отделни специализирани теми за отделни аспекти на играта, а и се надявам, че така ще популяризираме играта в България. Популярността в други страни в Източна Европа е огромна, не виждам защо и у нас да не стане така.
        Ще подкрепите ли?
        Аз съм "ЗА!", добра е идеята! Така ще има ориентация, няма да се преплитаме, отклоняваме, разводняваме и прочие...
        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

        Comment


          Да се оплача - от седмица зациклих, не мога да играя! Машините ми реагират на командите с 5 секундно закъснение, мамка му. Това започна изведнъж и е тотално. Имах го тоя проблен преди на европейския, поради което се отказах да играя на него и осанах само на руския. Сега и той ме прецаква изведнъж. Направих нова инсталация на евро-клиента, пуснах го на другия хард даже, за по-сигурно уж, ама нъц. Не върви и не върви, чак ми побеля брадата. На път съм да се откажа съвсем. Верно, машинката ми не е първа младост, ама до сега как си работеше?
          Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

          Comment


            Процесорът и рамта се товарят сега в горещините.Изчисти си всички радиаторчета и вентилаторчета в кутията и го прави редовно.

            Comment


              CaptMick написа Виж мнение
              Да се оплача - от седмица зациклих, не мога да играя! Машините ми реагират на командите с 5 секундно закъснение, мамка му. Това започна изведнъж и е тотално. Имах го тоя проблен преди на европейския, поради което се отказах да играя на него и осанах само на руския. Сега и той ме прецаква изведнъж. Направих нова инсталация на евро-клиента, пуснах го на другия хард даже, за по-сигурно уж, ама нъц. Не върви и не върви, чак ми побеля брадата. На път съм да се откажа съвсем. Верно, машинката ми не е първа младост, ама до сега как си работеше?
              Колко кадри в секунда имаш? Как е пинга?
              Закъснението в изпълнението в командите обикновено идва от много голям пинг. При мен се получава, когато жената натовари мрежата с някакви торенти и пинга скочи до 200 - 300.
              Ако всичко друго не помага, свежо преинсталиране на Уиндоуса рядко вреди.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Не е само от ПС-то.И на доста по-нова и мощна машина ми се появява понякога точно този проблем.При видимо нормален пинг и кадри в секунда и без да свети лаг ми реагира със закъснение.Вероятно се случва в момент,в който бъзикат по настройките на конкретния сървър.В руския е като цяло по-зле.Щом след над 8000 игри там минах твърдо на европейския........

                Друга възможна причина може да е неустойчивите стойности на нета,който ползваш.За проверка можеш да направиш 10-тина последователни теста на скоростта му и да сравниш по показанията доколко е колеблив.При + - 2 макс 3 в показанията е нормално,при по големи отклонения трябва да говориш с доставчика.

                1951 написа Виж мнение
                Ако всичко друго не помага, свежо преинсталиране на Уиндоуса рядко вреди.
                Подкрепям изцяло.

                Zerg написа Виж мнение
                Процесорът и рамта се товарят сега в горещините.Изчисти си всички радиаторчета и вентилаторчета в кутията и го прави редовно.
                Тпва също е много добро,аз добявам към него и сваляне капака на кутията.При мен ПС-то стои в дясно от монитора ,а от ляво съм си сложил един стаен вентилатор с диаметър 45 см купен от близкия магазин за домашни потреби срещу 20-тина лв.Хем на мен ми е прохладно докато цъкам,хем през премахнатия капак охлажда прекрасно ПС-то.

                Comment


                  bigbeer написа Виж мнение
                  Пишем малко хора изразявайки повече емиции,отколкото полезна информация.Ако възникне конкретен въпрос винаги има кой да отговори дори и сега.Официалния форум на играта си има и БГ раздел,както и Уики,там всеки може да намери необходимото инфо от първа ръка. Във форума на Хардуерите има доста повече мнения,но са го оставили като тема.Не мисля,че при нас е необходимо повече
                  Може би си прав за някои неща, но е факт, че в последно време се трупат адски много мнения, доста от които ценни като информативност, които за съжаление се затрупват в темата. Казваме "това сме го коментирали", но върви да търсиш конкретната информация в 85 страници назад.
                  Според мен един такъв отделен подфорум ще генерира още повече информация и хора, които се интересуват от играта. Освен това информацията ще седи по-прегледно в отделни теми.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    Може би си прав за някои неща, но е факт, че в последно време се трупат адски много мнения, доста от които ценни като информативност, които за съжаление се затрупват в темата. Казваме "това сме го коментирали", но върви да търсиш конкретната информация в 85 страници назад.
                    Според мен един такъв отделен подфорум ще генерира още повече информация и хора, които се интересуват от играта. Освен това информацията ще седи по-прегледно в отделни теми.
                    Когато някой каже "това сме го коментирали" нищо не му струва да добави в кое точно мнение от N ... до N ... в темата,или линк към конкретната тема ако е друга.

                    Comment


                      CaptMick написа Виж мнение
                      Да се оплача - от седмица зациклих, не мога да играя! Машините ми реагират на командите с 5 секундно закъснение, мамка му. Това започна изведнъж и е тотално. Имах го тоя проблен преди на европейския, поради което се отказах да играя на него и осанах само на руския. Сега и той ме прецаква изведнъж. Направих нова инсталация на евро-клиента, пуснах го на другия хард даже, за по-сигурно уж, ама нъц. Не върви и не върви, чак ми побеля брадата. На път съм да се откажа съвсем. Верно, машинката ми не е първа младост, ама до сега как си работеше?
                      Провери дали не ти е включена програмата за сваляне и ъплоудване на торенти, докато играеш. При мен се получава понякога забавяне от 1 сек, заради това, а имам уж бърз интернет. Нищо че компа ми е на стойност ок 2500 лв, а охлаждането на процесора е колкото 1/4 от кутията.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        Не е само от ПС-то.И на доста по-нова и мощна машина ми се появява понякога точно този проблем.При видимо нормален пинг и кадри в секунда и без да свети лаг ми реагира със закъснение.Вероятно се случва в момент,в който бъзикат по настройките на конкретния сървър.В руския е като цяло по-зле.Щом след над 8000 игри там минах твърдо на европейския........
                        Пинга ми е около 100 най-често, фреймовете се колебаят между 6 и 12. Бедата е, че сега ми почва с пинг 999 и 0 фрейма, седи така около минута и нещо - две, после слиза до към 100 и нещо... Определено ще има нужда от преинстал на Уин-а, каня се от известно време, пък и ще преоразмеря системния диск, много се задръсти нещо... Но идея си нямам защо на европейски ме реже така, като трябва да е обратното.
                        Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                        Comment


                          Никога не оставям работещ паралелно софтуер...
                          Еще Александр Сергеевич Пушкин говорил: "ДУШИ прекрасные порывы". Надо правильно расставлять акцент, товарища офицеры.

                          Comment


                            Пингът ти е нереално голям. Може би ще ти трябва по-добър доставчик.
                            Относно кадрите, и те са адски зле! Пробвай да намалиш видеоефектите на минимум.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              CaptMick написа Виж мнение
                              Пинга ми е около 100 най-често, фреймовете се колебаят между 6 и 12. Бедата е, че сега ми почва с пинг 999 и 0 фрейма, седи така около минута и нещо - две, после слиза до към 100 и нещо... Определено ще има нужда от преинстал на Уин-а, каня се от известно време, пък и ще преоразмеря системния диск, много се задръсти нещо... Но идея си нямам защо на европейски ме реже така, като трябва да е обратното.
                              Точно същото поведение и параметри имам на една стара машина,принципно вързана да си копа на нея жената нивите у Фаце-то.Конкретно при мен е от остарелия тип видеокарта.Ако дъното позволява замяна с по високо скоростна,от геймърски тип,нещата изведнъж се оправят.При АЖП слот никакъв шанс за оправяне освен подмяна на дъното (респективно цялото ПС).Но ако слота е "ПСЕ" или по нов тип то замяната е въпрос на няколко стотин лева за добра карта(или няколко десетки за 2-ра потреба.

                              И едно мнение по сходен проблем краднато от друг форум.ПЛС не ме издавайте да не ме бият през пристите..............Цитат:

                              Първоначално публикувано от gkolarov Покажи съобщението

                              "..........Играта е много силно завсима от честотата на процесора. Не се влияе от ядрата. Ползва само едно ядро и колкото е по-бързо то = толкова по-добре върви! Казвам го от личен опит. Махнал клока на процесора (заради високите температури тези дни) и сега си го карам на дефолт = 2,83 и кадрите паднаха двойно! Клока на видеото оказва влияние в рамките на 5-6 кадъра, но не помага особено и имам моменти, в които играта ми цикли с 12 кадъра !!! А с клока на процесора на 4.00 минималните ми кадри са 27-29. Няма ли да оптимизират видео енджина да ползва поне още едно ядро ?!
                              абе wargaming имат още доста какво да оправят и какво да оптимизират по играта .като за пример давам battlefield 3 върви 25-35 фпс на ХД4670 а тези скапани танкове 9-18 фпс хах.........."
                              Last edited by bigbeer; 10-07-2012, 16:39.

                              Comment


                                Като стана въпрос за бой 1:1 с КВ-1С преди малко ми се случи точно такъв.
                                Бях с Pz IV и си го отстрелях професионално! Аз бях на 164, тоест един негов изстрел живот, той беше на около 750. Първите пет снаряда му ги вкарах без той да разбере какво става. Все пак се ориентира от къде идват изстрелите и тръгна към мен. Скъсах му веригата, той я оправи веднага, пак му я скъсах и едва на около 250 метра ме видя къде съм и насочи към мен оръдието, но за мой късмет снаряда му рикошира в купола ми. Още два изстрела и беше готов.
                                Въобще руските тежки танкове от Тиър 5 и 6, че дори и 7 са адски кьорави. Държиш ги на около 350 - 400 метра дистанция и ги стреляш като на полигон... Когато е възможно, де!
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X