Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    е че това е стандартно изпълнение...ама къде по-лошо е да са ан твоят фланг, на 30-50 м от тебе и да не ти помагат. вчера на енск така, аз с първият центурион....така с еполучи че аз бях на на релсите и от двет страни ме напънаха двама...и гледам в храстие, на има няма 50 метра стои едно сльове...и близо до него изключително редкият М6Е...и нищо не правят, даже мислех че са АФК...ама не..размърдаха се после....ама после....
    в следващата битка, грабвам Хетцета (понеже е самодостатъчен и не ми трябва отбор като съм с него) пуска ме пак там...аз се засилвам като ***** и почвам д аги мачкам, хашляпвам 8 и някакво Т40 почва да реве "крадееец" и посл е"ти ми открадна 2 фрага".....две минути фокато намеря поселдният оцелял се скъса да реве жалкото келешче...май трябваше да се върна да го трепна, пак щях да ди взема топ гъна

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      е че това е стандартно изпълнение...ама къде по-лошо е да са ан твоят фланг, на 30-50 м от тебе и да не ти помагат. вчера на енск така, аз с първият центурион....така с еполучи че аз бях на на релсите и от двет страни ме напънаха двама...и гледам в храстие, на има няма 50 метра стои едно сльове...и близо до него изключително редкият М6Е...и нищо не правят, даже мислех че са АФК...ама не..размърдаха се после....ама после....
      в следващата битка, грабвам Хетцета (понеже е самодостатъчен и не ми трябва отбор като съм с него) пуска ме пак там...аз се засилвам като ***** и почвам д аги мачкам, хашляпвам 8 и някакво Т40 почва да реве "крадееец" и посл е"ти ми открадна 2 фрага".....две минути фокато намеря поселдният оцелял се скъса да реве жалкото келешче...май трябваше да се върна да го трепна, пак щях да ди взема топ гъна
      Има и такива които гледат сеир,теб може да те стрелят и зад тебе, да има съотборник ама само да го има и на мен ми се е случвало зад мен 2 е75 и гледат сеир само.Има хора които не искат да помагат играят соло и само медали гонят е заради губим защото няма отборна игра! всеки сам за гъза си

      Comment


        dragunova написа Виж мнение
        ...защото няма отборна игра! всеки сам за *****...
        В крайна сметка има кланови, турнири и роти за тези които искат отборна игра.

        Comment


          Блядовете са почнали да рекламират WOT във Фейсбук....
          Спукана ни е работата, очаквайте тълпи нубове

          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Я ти кажи коя е тази мацка в ляво
            War, war never changes..

            Comment


              Господи НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,само те ни липсваха

              Comment


                и aз съм съглaсен с теб, че aмaн от нубове.
                П.П. Ще вземa дa говоря с вождa зa теб и дa идвaш при нaс.
                П.С. Дойдеш ли в клaнa щее говорим по тийм спикa и биткaтa ще е супер с теб.

                Comment




                  Големи пародии стават напоследък.Точната картинка за точната ситуация

                  Comment


                    StrEagle написа Виж мнение
                    Я ти кажи коя е тази мацка в ляво
                    Ех, видя 1/3 лице и почна да питаш коя е А може да е жена ми, дъщеря ми, сестра ми, майка ми, балдъзата, първата братовчедка и прочие...
                    Имаш късмет, че не е

                    Това е Taryn Southern и пее разни малоумни песнички в тубата. Като тази:
                    Available on iTunes & Amazon. http://itunes.apple.com/us/album/its-about-to-get-awkward/id381452018Written & Performed by DJ LUBEL -- http://www.facebook.co...
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Някои да е играл новата Tomb Raider.Че нещо не мога да мина една задача!

                      Comment


                        Уж тая тенекия за сирене е 177мм отпред а вс що е срещу мен ме дупчиhttp://s21.postimage.org/cp4wkvhiv/shot_008.jpg

                        Comment


                          177 e само ЧАСТ от корпуса, половината да кажем, отделно е къд епо-лесно да се дупне куполата....и ей така в страни- 6 паудовото оръдие е по-добро за този танк.

                          Comment


                            Малко офтопик във връзка с 8 март и горното клипче.
                            Честит 8 март с тази песен, която внася нов смисъл в израза "Да ти еба майката" http://www.youtube.com/watch?v=X0DeIqJm4vM

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              177 e само ЧАСТ от корпуса, половината да кажем, отделно е къд епо-лесно да се дупне куполата....и ей така в страни- 6 паудовото оръдие е по-добро за този танк.
                              На какво основание?!?! Мисля, че си в грешка:

                              6 pdr Gun Mk. V (L/50)
                              57 Caliber (mm)
                              13,3-27,3 Rate of fire (rounds/min)
                              110/180/30 Average penetration (mm)
                              75/75/100 Average damage
                              0,39-0,41 Accuracy at 100m (m)
                              1,9-2,5 Aiming time (sec)
                              450 Weight (kg)

                              с/у

                              75 mm Vickers HV
                              75 Caliber (mm)
                              12,5-15,4 Rate of fire (rounds/min)
                              145/202/38 Average penetration (mm)
                              135/135/175 Average damage
                              0,34-0,36 Accuracy at 100m (m)
                              2,3 Aiming time (sec)
                              591 Weight (kg)

                              15 изтрела със 110бб 75щета с/у 12 изтрела със 145бб и 135 щета.. да не говорим и че е по-точно 75мм..

                              edit: не съм сигурен точно с каква скорост стреля на Churchill-a но да кажем 15?
                              War, war never changes..

                              Comment


                                Леле...

                                Centurion Mk. I - 37.84% победи, за 37 изиграни игри..

                                Срам
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X