Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    StrEagle написа Виж мнение
    На какво основание?!?! Мисля, че си в грешка:

    6 pdr Gun Mk. V (L/50)
    57 Caliber (mm)
    13,3-27,3 Rate of fire (rounds/min)
    110/180/30 Average penetration (mm)
    75/75/100 Average damage
    0,39-0,41 Accuracy at 100m (m)
    1,9-2,5 Aiming time (sec)
    450 Weight (kg)

    с/у

    75 mm Vickers HV
    75 Caliber (mm)
    12,5-15,4 Rate of fire (rounds/min)
    145/202/38 Average penetration (mm)
    135/135/175 Average damage
    0,34-0,36 Accuracy at 100m (m)
    2,3 Aiming time (sec)
    591 Weight (kg)

    15 изтрела със 110бб 75щета с/у 12 изтрела със 145бб и 135 щета.. да не говорим и че е по-точно 75мм..

    edit: не съм сигурен точно с каква скорост стреля на Churchill-a но да кажем 15?
    57мм стреля горе долу като картечница. И ако съдя по постиженията ми с премиумния му вариант, бронебойността и точността му са напълно достатъчни за тиер 5 и 6 битки. По-нагоре от това обаче не става, това си е ясно.

    Comment


      StrEagle написа Виж мнение
      На какво основание?!?! Мисля, че си в грешка:
      На основание това че 75 мм оръдие е почт неподвижно, което при съвсем малки бабуни практически изключва стрелбата, а танка не е достатъчно маневрен за д акомпенсира това. Като не говоря за акрти с хълмове, дори на проста карта с бабунки се оказва че ен може да стрелнеш по някой който е пред тебе.
      Цифри, за 75 мм вертикалното насочване е -4 до +12
      за 6 паудовото е -9 до +20
      отделно прицелва по-бързо, колкото до ДПМ 75 има 1687.5, 6 паундовото 2045.25, 20% повече си е доста.

      но основното което ме кара да избера по-малкото са ъглите на насочва...просто със 75мм е кошмарно. сложих го, мъчих с еняколко битки и накрая върнах малкото и го изгриндих набързо, като стил на игра е точно като ленд лизовският , последната си битка снего нашматках 7 фрага, и само ниската скорост спаси другите, хем беше Т7 битка.

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Леле...

        Centurion Mk. I - 37.84% победи, за 37 изиграни игри..

        Срам
        танка е много особен за игра, но определено при правилно стечени на обстоятелствата кърти мивка, аз моят до преди два дни го карах с вентилатор , стабилизация и бързо целене....но след като два пъти ми треснаха аморака 9в иначе страшно хубава битка) махнах целенето и сложиш мокър аморак, но танак кефи....не съм сигурен колко ми е добра статистиката с него, но ме радва...подозирам че следващият ще е още по-хубав, поне на теста ме зарадва много...ще го карам с Б варианта на 20 паудововото, 105 са го "балансирали" твърде старателно за д аме радва....докато скорострелноста на 83 е твърде изкушаваща.

        Comment




          )))
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            Леле...

            Centurion Mk. I - 37.84% победи, за 37 изиграни игри..

            Срам
            Аналогичен случай в наше село.
            Cromwell - 19 боя, 36,84% победи....

            Така съм му се вбесил, че не съм го пипвал от два месеца.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Леле...

              Centurion Mk. I - 37.84% победи, за 37 изиграни игри..

              Срам
              Проверих моите, 122 битки, 55% победи, но опрделено мисля че не ми се отдава особенно за сега...както писах смених бързото целене за мокър аморак, ще видим как ще се представя.

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                Аналогичен случай в наше село.
                Cromwell - 19 боя, 36,84% победи....

                Така съм му се вбесил, че не съм го пипвал от два месеца.
                Тука съм по-добре:
                Cromwell- 70.27%, 74 битки - ама повечето са ми в платун с още два Кром-а, и си правехме каквото искаме

                На Центуриона явно още не мога да му хвана цаката, пък и още нямам последния двигател, та е тромавичък в сравнение с другите ми средни тиър 8. Даже Пантера 2 ускорява по-бързо, май.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Покрай всяка акция всеки път се пълни със невъобразимо количество от явно прости хора,пълно е със лапета...Победа трудно се взима

                  Comment


                    Свиквай - станало е като аксиома - през уикенда всички идиоти си изпълзяват от дупките и пълнят играта. Събота и неделя гледам изобщо да не играя, само ако има някоя сериозна промоция от сорта на х5 опит.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Велико е ако не играя с моя човек наистина мн трудно се взема победа.Сега е ужасно да е играе и ако си без премиум както аз със ис-а наистина се влиза с парите ако не е и тая акция въх-въх.И като изключим че тея снаряди са най-рекушетните.

                      Comment


                        С тая калинка как не взех победа не знам просто отбора ми,измирам в рамките на 1 мин.И не мога да направя нищо повече от тва.Като изключим и тва шибано стадо няма просто няма игра в която да не тръгнат вс в стадо и ела ти кажа после как се губи макар че са мн на брой измират адски безбожно бързо
                        Last edited by ; 10-03-2013, 01:09.

                        Comment


                          dragunova написа Виж мнение
                          Покрай всяка акция всеки път се пълни със невъобразимо количество от явно прости хора,пълно е със лапета...Победа трудно се взима
                          dragunova написа Виж мнение
                          С тая калинка как не взех победа не знам просто отбора ми,измирам в рамките на 1 мин.И не мога да направя нищо повече от тва.Като изключим и тва шибано стадо....

                          Като си гледаш статистиката, не ти ли е минавало през ум, че може и ти нещо да не правиш както трябва?
                          Аз на твое място не бих хвърлял цялата вина върху останалите.
                          И друг път като решиш да си криеш ника го направи както трябва...

                          Comment


                            Да и в мен е вината понякога и аз съм правил глупави неща и съм умирал бързо,всеки е умирал малко или мн по глупав начин,така е

                            Comment


                              Да попитам да не съм банат нещо че не мога да пиша на др хора в играта знаете чата,не виждам дали ми пишат въобще нищо дори аз не си виждам писането,тва да не е някакво наказание?

                              Comment


                                dragunova написа Виж мнение
                                Да попитам да не съм банат нещо че не мога да пиша на др хора в играта знаете чата,не виждам дали ми пишат въобще нищо дори аз не си виждам писането,тва да не е някакво наказание?
                                Това само ти можеш да го знаеш...
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X