Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    сваляш клиента, инсталираш, регистрираш се, стартираш клиента, пишеш мейла с който си се регнал и парола, опулваш се като видиш с какво се почва ако и първите танкове д аможеш да ги прескочих за 2-3 успешни битки, но на второ ниво е особенно успешно да се играе с ТД или артилерийска, но първо трявба да разбереш как.

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      сваляш клиента, инсталираш, регистрираш се, стартираш клиента, пишеш мейла с който си се регнал и парола, опулваш се като видиш с какво се почва ако и първите танкове д аможеш да ги прескочих за 2-3 успешни битки, но на второ ниво е особенно успешно да се играе с ТД или артилерийска, но първо трявба да разбереш как.
      Чакай малко. Нека да почнам стъпка постъпка, че нещо бая омотах неща.
      Значи влязох в сайта, логнах се и получих два имейла в пощата си. Отделно Изтеглихме с хлапето някакви допълнителни файла; абе накратко това което го пише в играта стъпка по стъпка , а те са три сме го направили, но когато влезна в играта и си напиша имейла за да ме допусне да играя се изписва че такъв имейл няма или има грешка и за това моля да ми помогнете.

      Comment


        защо 3 файла? той е един, към 2+ гига
        хм, дали нямаше потвърждение на активацията по пощата? Dа проверих, имаш такова, писмо което ти казва:
        DearХХХХ!
        This email address was submitted for registration with World of Tanks. To complete your registration, click the following link
        кликваш на линка и си...би трябвал да си готов

        Comment


          Иначе продължавайки си ресърча по разни проекти и ровейки по дебелите книги- Шерман е пробван още през войната с 90 мм оръдие от пършинг...естествено девелоперите не са го сложили, за сметка на това имаме Пз 4 със 75/70, каквото шасито му просто не може да издържи, хем не съм нахален д аискам 105 мм на шермана
          Отделен смех з атова как на разните ИС-ове им дават скорострелност 5 парчета в минута.

          Comment


            Е, няма как иначе, трябва да има DPS сходен с останалите Т7 тежки танкове.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Много добре знам че си българин, майтапех те защото помислих че грешките са от прекален бързопис.
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Изрично бях споменал че не са и че не ми се обсъжда темата!!!
                Като не ти е приятно не чети какво пиша, ако е много в разрез с правилата на форума, има модератори могат да ме баннат.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Изрично бях споменал че не са и че не ми се обсъжда темата!!!
                  Като не ти е приятно не чети какво пиша, ако е много в разрез с правилата на форума, има модератори могат да ме баннат.
                  Само да се освободи компа и яхам железния кон. Смятам да воювам с руските машини + добавка ако може бих ползвали СУ 100

                  Comment


                    tconiotconev написа Виж мнение
                    Само да се освободи компа и яхам железния кон. Смятам да воювам с руските машини + добавка ако може бих ползвали СУ 100
                    Само не очаквай да се държат като истински. Играта е аркадна.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Няма общо с темата , ама ей така да си покажа, може да се блещите безплатно

                      Comment


                        Брей. Метално ли е? Как ги правиш?
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          сивото е полиуретанова смола, не боядисано е нещото. жълтот е месинг, 0,1 мм ецване, също известно като фотохимично фрезоване. Има си и калници ама ме домързя да ги слагам направил съм и Т-34-85.
                          Иначе проектиране на Солид Уорк (който ми забива ако работи едновременно с играта на която е посветена темата), принтиране, полиране, леене, но това го правят други хора.

                          Comment


                            Иначе още не е пуснато в продажба, чака някой да се натута и да го снима, и да направи боксарта.
                            Сега малко въпроси з аиграта- какво допълнително оборудване обичате да си слагате по разните класове машини и защо.
                            Аз на артилерията съм си сложил камуфлажна мрежа, рамер и прицел, той който по-бързо се прицелва.
                            по танковете вентилатор, прицел, и на старите рамер, на новите стабилизатор.въпреки че стабилизатора май систрува само на средни,
                            мисля си на ТД (но като стигна до някое по-смислено) да сложа камуфлаж, бусола и рамер или прицел...
                            Жалко че са само 3 неща,

                            Comment


                              Стандартната ми конфигурация е рамър, стабилизатор и вентилация. Всичките ми Т8-Т10 танкове са с това. Стабилизатора ти държи прицела малък докато въртиш купола, не само докато се движиш, така че реално прицелът ти стои по-малък през цялото време.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                рамър по моему си струва само за тежките машини, иначе и без това скорострелноста е висока, а че ще спестиш половин секунда...

                                Comment

                                Working...
                                X