Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Едва ли ще те стигна скоро по брой танкове, но германското дърво ми е почти елитно
    Скоро отварям Е-100, на TD съм на елитен StugIII, Хъмел също ми е елитен от снощи. Като го довърша - хващам руските.
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      Аз пък съм извращенец и най-много (след артилерията) цъкам с Чурлила....ама умел извращенц, почти всичкит еми медали са с него, че и най-добрите ми постижения...на моменти се чувствам като импотент на събрание на полови атлети, като ме пусне с разни ИС-ове...ама как иначе ще направя 20+ последователни попадения ако мишените умиркат лесно...пък и като му скъсаш веригит еи обездвижиш купола...и настава ред на извращенците с мъничкото оръдийце...не подобрявам ничии рекорди, но пък е страшно забавно.
      Просто за протокола- развивам си среден и самоходка американски, лек и ТД германски....подбрал съм си скакво ми се нарави естетично

      Comment


        Lele какъв олигофрен ни се падна, опатка 4 от нашите си...или това е някаква опция з аденя...защото беше със светлосин надпис.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Lele какъв олигофрен ни се падна, опатка 4 от нашите си...или това е някаква опция з аденя...защото беше със светлосин надпис.
          Светлосините са тиймкилъри, играта автоматично им прави ника син, можеш да го убиеш без наказание.
          Мисля, че ако прехвърли някаква бройка убийства на свои получава бан...
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            а други цветове специфични?

            Comment


              Не знам да има други.
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                Няма други цветове.

                Син се става след определено количество нанесено поражение на съотборници като се има предвид дали е случайно или не (т.е. дали има вражески танкове наоколо в момента и тн).
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Има жълтичко...когато се играе на "куриер"

                  Comment


                    какво се има предвид под "куриер"

                    Comment


                      mi taka go bqh aobqwili...na ne pomnq koi datи ще има такъв играч...който го гръмне получвал бонус...но аз много отгоре минах през нивинката

                      Comment


                        А виж, не знаех че куриерът има различен цвят.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          a kak iначе ще го познаеш? Тази глупава игра ми забива Солида...аз тъкмо се вдъхновявах от нея да работя

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Да, върши работа. Работи обаче само докато машината е неподвижна, включително и куполът - ако помръднеш корпуса или купола, се деактивира.
                            Най-добре работи на артилерии и TD-та без купол, защото движението само на оръдието не се брои.
                            Това с купола беше махнато няколко пача назад. Вмомента мрежата работи, докато не помръднеш тялото на танка. Купола не влияе.
                            War, war never changes..

                            Comment


                              Въпрос- възможно ли е в рандъм битка д абъд епуснат цял клан от едната страна, защото вчера попаднахме на една мноого добре организирана засада...по-точно шърманът пред мене попадна, аз бях с любимият си Чърчил (знам че съм извращенец) и хем мисе стори мнооог съмнителна ситуацията още като видяхем първите двама, но нямаше ка да избягам (защото съм с извращенски танк) все пакуспях да взема едно от 4-те ТД-та с менеСега на прима виста се сещам за още 2-3 такив амного съмнителни битки.
                              Колкот за мрежите и другит екамуфлажни неща- според манула почват да действат 5 сек след като си стоял неподвижен...но подозирам че и това е промененео, вчера много бързо ми зачезваха едни на апланинският проход.

                              Comment


                                Да, аз съм го правил много пъти. Просто се събираме много хора, platoon-ваме се трима по трима и синхронизирано натискаме бутона (3, 2, 1, go) веднъж се бяхме събрали от едната страна 14 от моя клан супер забавно.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X