Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Знае ли се какъв е алгоритамът, по който събира бойците.
    Когато съм с БТ-7-цата, ме пуска против СУ-26 и нагоре артилерии, а когато взема су-26-цата, стрелям срещу тигри, исове, пантери и кв-та
    И само - "броня не пробита" чувам
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      ValBo написа Виж мнение
      Знае ли се какъв е алгоритамът, по който събира бойците.
      Когато съм с БТ-7-цата, ме пуска против СУ-26 и нагоре артилерии, а когато взема су-26-цата, стрелям срещу тигри, исове, пантери и кв-та
      И само - "броня не пробита" чувам
      Това е актуалната таблица за разпределяне в битките:
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Само на мен ли ми се струва че Джъмбото изглежда твърде звероидално като характеристики?

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Само на мен ли ми се струва че Джъмбото изглежда твърде звероидално като характеристики?
          Какво Джъмбо?
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Sherman Jumbo
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Забелязвам много странно поведение на преобладаващото количество КВ играчи, или се кичват някъде на пусия около базата и по-голяма част от времето от тях няма никаква полза...или хукават самосинфикално напред (лел колко нереалистично бяга това нещо, особенно с голямата купола)...и от тях пак никаква полза...освен да се скриеш зад димящите му останки

              Comment


                Току що пратих 6 снаряда, от 120 мм гаубица на СУ-то, в един такъв и нищо!
                Е, станах снайпер, но какво от това - накрая се добра до мен и ме опука с един изстрел
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  в КВ или в Джъмбо? него го гледам че има звероидална брояна при това и на бордовете...аз се чудех между "лесна 8-ца" и Джъмбо, но май щее то, въпреки че на мен еповече ми допада с по-повратливи машини да играя...днескакато се прибера ще пробвам игра само с фугаси, помои сметки те би трябвало даотстъпват набронебойните в доста тесен диапазон между своят максимална и на бронебойните пробиваемост..в който диапазанон на мене обикновенно ми влизат само бордовете на някой машини....пък и ако се движиш в група винаги е полезно да скъсаш противноковата верига, шанса за коетое по-висок с фугасче...ще взема да го пробвам с любимото си извращенеи а.к.а Чърчил, там поне снаряди бол. предвид че екипажът ми е на 100% и май му сложих и вентилатор, та оцелвам доооста честичко дори в движение...дано ме пусне в град и издебна някой Кв да се еподал из зад ъгъва, късаме му веригата, дой не може да си врътне купола и аз му се мятамс малката пи...пушка...и ставам снайперит на битката

                  Comment


                    Аз уж колекционирам Шърмани, но Джъмбо още нямам. Отключил съм го, но няма пари... сега трябва да събирам за КТ, че скоро ще го отключа и него. И след това за Т34, да не взема да изпусна безплатния танк като го сменят.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      м-да, към 400 хиляди ще дойде едно Джъмбо с хубав екипаж...аз пък замислям друго нещо, да сменя скиновете на всички машини с червенички, така ще ги виждам по-лесно и няма да ми се сливат с храсти и постройки...а моята любима Т14 (кефи ме нищо че е калпав и има по-хубави от него) да си го разрисувам устато-зъбат в стил корейче-виетнамче

                      Но май няма да с еиграе много тези дни че разни досадни кленти са се затръшкали че искат Hotel II и III че и USS Virginia при това в два варианта.

                      Comment


                        Ах че гадост , Чърчила няма фугаски, ама пак страшна бирка се получи, при това бях със силни гадове, обаче 28 псуанти снарядя, 25 попадения, снайперист на битката и стоманена стенана битката за 11 получени попадения...ха гледам и шарпшутър ме е дало...ако и по моему шарпшутър и снайперист да са едно и също.

                        Comment


                          Ъъ, само танка струва 800К, добави ъпгрейдите и малко злато за екипажа... лесно ще мине милион. Loewe изкарва милион за 3-4 часа, обаче в момента имам доста по-важни работи, за които да харча.
                          Last edited by Imperial; 20-09-2011, 23:04.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            А, вярно, объркал съмс с 0,5 милка...ама то защто съм ларж и широко скроен

                            Comment


                              EEEEEEE, edin VK 3002 , опрях си цевта в него, и му вкарах 17 (СЕДЕМНАДЕСЕТ) снаряда...и оцеля, от упор, възмутително, искам като направят английското дърво д ами сложаъ чърчил AVRE , и да съм изпарител...за тези които не знаят той си има голяяяяма мортира

                              Comment


                                Май го схванах принципа
                                Няколко игри тригодишният ми син кара танка, а аз стрелях - в резултат се оказах сред няколко мц-та, бт 2 и др от това ниво
                                Чувствах се като дете в сладкарница. Е, след 4 фрага се озовах пак в "любимата" ми сбирщина от тежки танкове с непробиваема броня;-)
                                Явно гледа натрупаният опит от предните боеве
                                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                                Comment

                                Working...
                                X