Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    И аз се регнах вчера, доста забавно е, едвам се отлепих към 3 сутринта
    Успях да се добера до Sturmpanzer II за една вечер ама много зор, 80% от населението е с неща от рода на Tiger II и IS 3 и само им драскам боята дори от упор и в гръб...
    Правят ли рестарти от време на време, в смисъл да почват всички отначало за да е малко по-забавно, че в момента рекорда ми за една игра е двама унищожени и един повреден и то с много дебнене и маневри, обикновено Hummel-ите ме изпаряват още преди да съм видял нещо вражеско
    <<..........>>

    Comment


      #92
      Другата година ще има soft wipe..

      Imperial, айде да караме де
      War, war never changes..

      Comment


        #93
        Ами през седмицата няма как. Аз влизам в 2 сутринта бг време.

        В момента съм се върнал малко назад, Tier I-II битките са супер забавни.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #94
          А такааа, добавиха Panther II Tier 9
          War, war never changes..

          Comment


            #95
            Да ама не струва в сравнение с Т-54... не знам дали ми се събират 160000 хр за нея.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #96
              Сега ще я видим тази работа..

              Аз пък наскоро преоткрих KV с 152mm HE снаряди - голям смях
              Даже си купих 25 HEAT снаряда за специални случаи
              И сега събирам 120,000 xp за S-51

              Вчера в началото на една битка, ми излезе Т34 и Tiger2, и точно стрелнах по T34-ката с HE по корпуса над веригата малко зад купола - и ме взривиха. И онзи като почна да псува, как съм му бил взел 800hp и ранил и двата зареждача..
              War, war never changes..

              Comment


                #97
                Хора кажете какво е това Invite Code.. нищо не разбирам какъв е този код...

                Comment


                  #98
                  Invite Code е нещото, с което се допускаш до играта, като CD-Key. трябва ти за инсталация, май.
                  Другото нещо, за което искам да попитам е, до къде е стигнала играта, очаква ли се скоро нещо като рестарт на сърварите, защото доста интересна ми се видя след като прочетох коментарите тук и бих желал да я изпробвам.
                  Аз-ът губи смисъл в битката. Тук на бойното поле, аз-ът се завръща единствено, когато враните впият клюнове в посечения ти труп, когато длетото потъва в надгробният камък, за да избише окованото в дати име. Бием се като отряд. Умираме сами. Винаги е било така и винаги винаги ще бъде.

                  Never let the future disturb you. You will meet it, if you have to, with the same weapons of reason wich today arm you against the present. Marcus Aurelius Antonius

                  Comment


                    #99
                    Няма да има softwipe. Следващите 3 дена exp и credits x5.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Мда, явно ще трябва да си заработя Panther II. Бях се отказал и стигнах до напълно ъпгрейднат Т29, който е невероятен танк за tier 7, но тъй като следващите не са по-добри, ще използвам бонуса за P II.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Аз го докарах до VK3002DB някъде на средата до Пантера и Hummel почти до GW Panther. С hummel-a общо взето играя рядко, ама сега с бонуса може и да го добутам до края, то не че има реална полза ама така за идеята.
                        Иначе си пазя всичко от Tier III насам, със Luchs-a стават много забавни битки, особено ако играем пълен platoon
                        <<..........>>

                        Comment


                          На мен ми трябват още 60К xp до P II, ще ги изработя утре. Но не знам дали ще бързам да я вземам, понеже следващия пач ще й ребалансира малко ъпгрейдите.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            В момента имам напълно ъпгрейдната Пантера, с тоя мощен експ. сега до утре трябва да имам и Пантера 2!!!

                            Comment


                              Аз си попромених плановете и изработих Т32 и го ъпгрейднах напълно. Остават ми 36К то Пантера 2, но ще видим дали ще я вземам. То бетата скоро свършва така или иначе.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Аз успях да хвана само последния ден, но пък за това в него извадих IS, Panther2, Т-43, Т20 и успях да си research-на вси4ки ъпгрейди за Tiger2 и T29
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X