Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нека да позная, американски е, и в него М 60 побеждава в симулиран двубой 3 Т-62+ 2 Т-72 и сваля Су-25 между другото. Ако видиш пък руска симулация ще е обратното).

    Comment


      А ако видиш рзултат от истистиснко бой до кое ли ще е по-близо

      Comment


        Mitko написа Виж мнение
        Нека да позная, американски е, и в него М 60 побеждава в симулиран двубой 3 Т-62+ 2 Т-72 и сваля Су-25 между другото. Ако видиш пък руска симулация ще е обратното).
        Значи преведен американски боен устав FM --- някакви си цифри. Значи в симулирания бой Т 62 на определени дистанциии побеждава М 60 и обратно и това е заради самото оръдие. За Т 72 няма сми да говорим там резултата е ясен.
        П.П. Предпочитам руската машина пред американската.
        П.С. Някой да знае къде се намира стелажа за снаряди и горивните резервоари на американеца?

        Comment


          Питаш защото искаш да знаеш, или с друга цел, ако е първото ще поровя за графика...ако е второто...е може д апопитаме "а къде се намират на сите руски танкове и ще стане повторение на темата която бях пуснал преди години за сравнение на танковете от второ след военно поколение...аз няма против отново да я отворим .

          Comment


            Ами Гоги, всичко е според зависи. Ако ТТХ са горе долу еднакви (както по принцип се получава на машини от едно поколение) ще зависи повече от страничните фактори.

            Comment


              Момци,нека не бъркаме реалностите с играта.Нейната единствена цел е да ни продадат битове и байтове срещу реални парички.Наш проблем остава до колко ще се забавляваме за парите си и емоциите,които влагаме.Играта е изцяло фантастична,дори алтернативна не може да се нарече.Някои от названията на машините са близки до действителни такива и някои от графиките приличат отчасти на реалните.С времето става все по фантастична,като над 40% от въведените в дърветата танкове са изцяло изсмукани от пръстите а всички останали са безумни компилации от модели и модификации,предимно на експериментални машини,и тук там по нещо за достоверност.Моделите,които предстои да пуснат ще бъдат подчинени изцяло на изискванията на играта и нямат нищо от ТР.Едва когато ги въведат на редовните сървъри и се поиграе с тях ще видим на кой танк,какви стъкмистики са написали.Залагам на просъветския шовинизъм и очаквам пълна доминация за Т-62 над всичко и всички.До колкото има вече публикувани разни проектодървета,то Т-60 няма да присъства в сащианската линия.За момента спират до Патън 3.

              Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


              Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


              Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


              Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!

              Comment


                Mitko написа Виж мнение
                Ако ТТХ са горе долу еднакви (както по принцип се получава на машини от едно поколение) ще зависи повече от страничните фактори.
                AKO, am ane sa, imame sywсем различни конструкторски школи, концепции и технически възможности...пример- рашките мнооого се ГОРДЕЯТ със безсмисленият показател "малък заброниран обем"
                да само дето никога в по-популярните бумаги не с еказва защо с епунят з анего...а то е просто защото (освен в играта) нямат двигатели за д амруднат повече..затова режат обитаемото пространство, за това половината им гориво е във външни резервоари ,които естествено в бой не с еползват...затова впрочем игровото убервафе ИС-4 набързо е свален от въроръжени и ревърнат в ДОТ..просто ВЪТРЕ в този танк няма гориво, респективно той никъд ене може д аотиде....след малко ще продължа

                Comment


                  Станната форма на корпуса на ИС-4 е продиктувана точно от това, да се ореже макс плътно около нещата които трябва да са в корпуса...и резервоарите да се кичнат отгоре

                  Comment


                    Вече 4 въпроса имам
                    1. Защо когато някой ме блъсне отзад (без аз да съм го предизвикал с промяна в скоростта или рязко завиване) поврежда ми окачването, но явно и той има някакви щети, накрая ми удържа сребро за наказание. 100% ли е сигурно че и на двамата се удържа, или примерно, защото аз съм бил по-бавният (с артилерия), а той е разузнавач, да се счита че аз съм го блокирал. Иначе вече такива като ме блъскат (но не и като са ме уцелили неволно) ще ги гърмя ако не се извинят в най-кратък срок, пък ако отвърнат...
                    Другите ми 3 въпроса са от поста по- горе:
                    2. Командирът на Ягдпантерата ми е Оберлейтенант. До каква степен може да се повиши максимално?
                    3. Екипажът винаги ли ще бъдат с по-нисък чин от командира, а радистът и пълначът на останалите?
                    4. Допълнителните умения 5 на брой ли са?
                    Моля, ако някой е запознат нека отговори

                    Comment


                      Колкото до сравнения между противостоящи танкове, никога не може да се направи точен анализ, дори и от реални битки. Танковете не излизат на равен терен в рицарски дуели един срещу друг (или 15 vs 15 ), Има мотострелкова пехота със системи за противотанкова борба, противници, които са противопоставени на нея, авиационна поддръжка, мобилни системи за ПВО и т.н. Бях говорил с един словенски треньор, който казваше че в тогавашната юго армия са им казвали при евентуален фронт на 3-та св. в. ,че екипажът им по разчет ще издържи от 30 до 60 сек, след като бъде локализиран от противника. Просто в един контролиран хаос, от някъде нещо те удря и се чува трес и бум, пък после доказвай кой е с по-далекобойно оръдие, по съсвършенна броня и т. н. Влияещите фактори са прекалено много за да се направи точна преценка.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        http://worldoftanks.ru/dcont/fb/medi...l%28rus%29.jpg

                        Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


                        Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


                        http://worldoftanks.ru/dcont/fb/medi...rus%29_ru2.jpg
                        Нямам търпение да подкарам втората германска средна линия!
                        Съмняваме, че американското и руското дърво ще останат без втора средна линия. Боже, щом френчитата ще имат втори Тиър 10 среден, не виждам защо американците и руснаците да нямат. Прототипи има с лопата да ринеш
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Първо ще оправят британските танкове. Първо, още август ще пуснат 10 тиър на средните и тд тата, после британските танкове. После ще трябва да мислят за британска артилерия и тд, и може би чак тогава втората клонка средни.

                          Comment


                            Матилда е сладък данк, обаче ММ-то е просто отвратно, пуска ме в 7 тиър битки...то так ауспях да гръмна един тъгър на порше, ама голям амъка беше...и танка е практически безполезен...наблюдение от 2 битки с общо 4 фрага

                            Comment


                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              1. Защо когато някой ме блъсне отзад (без аз да съм го предизвикал с промяна в скоростта или рязко завиване) поврежда ми окачването, но явно и той има някакви щети, накрая ми удържа сребро за наказание. 100% ли е сигурно че и на двамата се удържа, или примерно, защото аз съм бил по-бавният (с артилерия), а той е разузнавач, да се счита че аз съм го блокирал. Иначе вече такива като ме блъскат (но не и като са ме уцелили неволно) ще ги гърмя ако не се извинят в най-кратък срок, пък ако отвърнат...
                              Логиката на обезщетенията е малко никаква.
                              И аз съм забелязал, че ПТП-то не го правя аз, но накрая ми удържат парички и опит.
                              А това с пуцането по съотборник е юбер глупост!

                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              2. Командирът на Ягдпантерата ми е Оберлейтенант. До каква степен може да се повиши максимално?
                              До майор.

                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              3. Екипажът винаги ли ще бъдат с по-нисък чин от командира, а радистът и пълначът на останалите?
                              Винаги, защото стартират от по-нисък чин. Радистът и пълнача ще станат макс старши лейтенанти, а механик водача и мерача капитани.

                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              4. Допълнителните умения 5 на брой ли са?
                              Мернах в руското уики на играта, че имаше изчисления за нужния опит до осмо допълнително умение. Шестото умение беше 6,7 млн. опит, седмото 13,4 млн., а осмото 26,8 млн.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Благодаря!

                                Comment

                                Working...
                                X