Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    От WT да не са почнали да пускат и халосни снаряди. Преди малко на едно Е110Е3 му вкарах 3 снаряда в командирската купола и 1 в долна бронева плоча с Т30 и нито един не влезе. Блъсках го от упор и гледах къде са следите от снарядите - нищо.

    Comment


      Ако мисията за артилерията беше с х3 опит, повече щях да се нахъсам. Просто не си струва да играеш тези дни с нея при условие, че стандартният опит след битка с артилерия идва доста по-нисък отколкото с танк. С Хумела съм на 92 % опит на второто умение и като гледам колко много ми остава за да стигна 100 %, че то тази промоция никога не трябва да свърши! Толкова са мислили тази игра, че не са я домислили. Набутвация е за тези, които гонят високи рейтинги, отделно че разчиташ на светене от малоумници, които умират по-бързо от мухи или се скупчват преобладаващо на единия фланг, а другия остава непокрит. Най-много ме дразнят, когато поискам помощ, виждайки че вражески лек/среден танк се промъква покрай тях и лети към мен. Все сам трябва да се оправям. Отделно покрай тази промоция да бяха свалили на 50 % цената за шоколада, за да се стимулират играчите артилеристи. Бих казал, че съм успешен артилерист и ми носи определен гъдел играта с артилерия, но като съм с тежък танк, победите чувствително скачат - просто защото съм на първа линия в мелето и едва ли не аз решавам изходът, докато с артилерията я ги уцелиш, я скъсаш верига, от което никой не се възползва... я мине снарядът над тях. Дори да уцелиш, понякога вземаш смешната 200 щета. Това е безобразие. Има още над какво да се работи. Един тиквеник с тежък танк се изказа, че артилерията е за страхливци. Като му видях статистиката се чудех този защо изобщо влиза, за да пречи на отборите и да не допринася с нищо.
      " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
      Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
      Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

      Comment


        alfbandi написа Виж мнение
        Малко я орязаха артилерията,пак са си разпасали коня. Просто е неиграемо при 3/4 артита 8/9 тиер.
        Еми,ще се нароят.И повече ще станат!Руснаците докато не оправят скапания ММ,и не поставят някои танкове в нивата,къдети трябва да будат,така ще е!Въобще играта е влязла в едно мочурище и колкото повече върви напред,повече затъва.
        Защо един,ще се пъне с Панцер 4,а другия с измисленото 122 мм оръдие на Квас,ще взема 400дмж.Бил сляп,неточен,ала бала...Ами онова дето дори не е танк,сигурно кухнята са разкарвали с него,търчи по баири и паланки с 72км/ч и взема 240дмж?И още куп проститии натворени с годините.Еми хората си казват,ааа що не взема едно арти и бухайй и каквото стане.Няма да се пазя от никой и само ще си стрелям...И си играят.Ей ся всяка врътка по 3 броя.Аз не съм играл с арти от месец.И не ми се играе.Предпочитам с танк,но като те пусне с танк,койти взема 400дмж на изстрел а живота ти е 480...какво правим?Все едно си в 9 ниво.
        ПП 75мм също унищожава танк от един изстрел,както и 122мм.Да не говорим,че 75мм е в пъти по добро от него!Да си избиват комплексите руснаците...

        Comment


          Bloksir написа Виж мнение
          Еми,ще се нароят.И повече ще станат!Руснаците докато не оправят скапания ММ,и не поставят някои танкове в нивата,къдети трябва да будат,така ще е!Въобще играта е влязла в едно мочурище и колкото повече върви напред,повече затъва.
          Защо един,ще се пъне с Панцер 4,а другия с измисленото 122 мм оръдие на Квас,ще взема 400дмж.Бил сляп,неточен,ала бала...Ами онова дето дори не е танк,сигурно кухнята са разкарвали с него,търчи по баири и паланки с 72км/ч и взема 240дмж?И още куп проститии натворени с годините.Еми хората си казват,ааа що не взема едно арти и бухайй и каквото стане.Няма да се пазя от никой и само ще си стрелям...И си играят.Ей ся всяка врътка по 3 броя.Аз не съм играл с арти от месец.И не ми се играе.Предпочитам с танк,но като те пусне с танк,койти взема 400дмж на изстрел а живота ти е 480...какво правим?Все едно си в 9 ниво.
          ПП 75мм също унищожава танк от един изстрел,както и 122мм.Да не говорим,че 75мм е в пъти по добро от него!Да си избиват комплексите руснаците...
          Ако орежат щетата на КВ-1С, друго не му остава на този танк. Щетата която прави е единственото му предимство. С такова време за презареждане е гола вода! Ако уаншотне е добре, иначе... пиши го умрял! С 85 мм оръдие над Тиер 6... също не си струва ядовете. Само мазохист би търпял значително да го орежат. Запалва се изключително лесно, почти всичко го дупчи, рикошетите са рядкост, не вижда надалеч. Имам над 3 хиляди игри с КВ-1С и бих казал, че го познавам изключително добре. Ако се изгаврят и го орежат, смятам да прехвърля екипажа си, който е на 70 % от петото умение и да забравя за него! То и аз бих играл с КВ-1 и с други подобни, но изправяйки се срещу други КВ-1С, ИС, Тигри и по-високи нива, аз ли ще съм балъка да съм пушечно месо или нарочно ще подбера танк, който поне може да ги накара да се съобразяват с мен? КВ-1С си е един добър танк, но е за хора, които знаят как се играе! Учи те как да си максимално ефективен, съобразителен, проницателен. Понеже всичко те пробива и всеки четвърти снаряд удря резервоара ти, стараеш се да понасяш колкото по-малко щети, за да съумееш да оцелееш поне до последните минути на битката. Това, което той прави срещу танкове от нива 4 и 5, нива 7 и 8 правят срещу него, така че това е балансът! Другото което е, че Хелкатите, скритите в храстите Щугове и тежки британски разрушители са мор за КВ-1С, така че дай да орежем и тях! Тогава други ще ревнат... Колкото до 122 мм оръдие, наистина идва неточно. Така че, ако му намалят щетата, трябва да вдигнат точността поне малко! Немските машини са пословични с точната стрелба. Дай и тях да поокастрим.
          " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
          Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
          Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

          Comment


            Mu3epHuk написа Виж мнение
            Ако орежат щетата на КВ-1С, друго не му остава на този танк. Щетата която прави е единственото му предимство. С такова време за презареждане е гола вода! Ако уаншотне е добре, иначе... пиши го умрял! С 85 мм оръдие над Тиер 6... също не си струва ядовете. Само мазохист би търпял значително да го орежат. Запалва се изключително лесно, почти всичко го дупчи, рикошетите са рядкост, не вижда надалеч. Имам над 3 хиляди игри с КВ-1С и бих казал, че го познавам изключително добре. Ако се изгаврят и го орежат, смятам да прехвърля екипажа си, който е на 70 % от петото умение и да забравя за него! То и аз бих играл с КВ-1 и с други подобни, но изправяйки се срещу други КВ-1С, ИС, Тигри и по-високи нива, аз ли ще съм балъка да съм пушечно месо или нарочно ще подбера танк, който поне може да ги накара да се съобразяват с мен? КВ-1С си е един добър танк, но е за хора, които знаят как се играе! Учи те как да си максимално ефективен, съобразителен, проницателен. Понеже всичко те пробива и всеки четвърти снаряд удря резервоара ти, стараеш се да понасяш колкото по-малко щети, за да съумееш да оцелееш поне до последните минути на битката. Това, което той прави срещу танкове от нива 4 и 5, нива 7 и 8 правят срещу него, така че това е балансът! Другото което е, че Хелкатите, скритите в храстите Щугове и тежки британски разрушители са мор за КВ-1С, така че дай да орежем и тях! Тогава други ще ревнат... Колкото до 122 мм оръдие, наистина идва неточно. Така че, ако му намалят щетата, трябва да вдигнат точността поне малко! Немските машини са пословични с точната стрелба. Дай и тях да поокастрим.
            КВ-1С мисля,че последно казаха за него,че ще се разделя на две или ще се нъвфи здраво май това са вариантите:
            1.Сегашният КВ-1С се бъфва и се слага на тиър 7 като алтернатива на ИС(или КВ-3) а на тиър 6 остава КВ-85(сигурно и той бъфнат) без 122мм.
            2.Сегашният КВ-1С се порязва значително като мобилност,но запазва 122мм.
            Аз се надявам на първият вариант защото поне ще получа безплатната седмица и 100% екипаж(евентуално).
            И наистина прав си КВ-1С е ОП,но само когато го ползват хора с мозък а не пясък в главата.

            Comment


              Ми,като е толкоз калпав Кваса,що си направил толкова битки с него?
              Предпочитам тежък британски да ми вземе 300 или Щуга да гръмне 4-5 пъти по мен,поне да има битка,а този танк дето ти играеш,дори не бил с това оръдие!Разбираш ли ми мисълта?По същата логика,може да сложат и лазерно оръдие.
              Аз играя от 5 месеца и от два не отварям над КВ-1.Вчера отворих Т-150.Не Кваса!
              ММ не е толкова зле измислен,колкото някои танкове не са в това ниво,където трябва да са.Но така или иначе,ММ ще ипитва затруднения по нататък.Преди 2 мес по това време в ЕУ сървър имаше около 180000 играча.Сега са около 130-140К.
              Та за балъцитеДа знам,че съм балък да играя с танк 300-500 живот и правещ 150дм.Именно,че знам че съм балък не искам един измислен танк да бъде в това ниво,което е сега.
              Когато искаш голяма п.шка,требе и топки

              Comment


                Bloksir написа Виж мнение
                Ми,като е толкоз калпав Кваса,що си направил толкова битки с него?
                Предпочитам тежък британски да ми вземе 300 или Щуга да гръмне 4-5 пъти по мен,поне да има битка,а този танк дето ти играеш,дори не бил с това оръдие!Разбираш ли ми мисълта?По същата логика,може да сложат и лазерно оръдие.
                ....Вчера отворих Т-150.Не Кваса!
                ...
                +1
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  Bloksir ти казваш,че КВ-1С със 122мм оръдие не е съществувал,да така е,но за WG е достатъчна и една драскулка за да направят фантасмагоричен танк,.Както разбирам от постовете ти ти си срещу хартиените танкове а то всъщност половината от танковете в играта са такива или част от компонентите им са само на хартия.
                  Цялата "Е" немска серия(завършваща с архифантасмагорията WT E100) както и всичко друго базирано на Е100 е фантазия на ВГ а ВТ ауф Пц4 просто изглежда нелепо(дългото оръдие монтирано на Пц 4 противоречи на всички физични закони,та нали при изстрел я танка ще се обърне я оръдието ще се откъсне от платформата).
                  Пантера също не е носила фантазията 75 Л/100 а Тигър 1 не е носил 88 Л/71.
                  Та мисълта е,че за някои танкове просто се налага изкуствено побутване от чисти балансови причини.
                  Ако махнат 122мм от КВ-1С ще получим КВ-85(съвсем неадекватно за тиър 6 тежък) а ако махнат 90мм и намалят скоростта на Хелкат ще се получи нещо неманеврено слабо въоръжено и слабо бронирано за тиър 6 ТД.

                  Comment


                    Няма абсолютно нищо напротив да са с автентичните оръдия.Точно затова ми е думата.В моя парк има само 3-4 танка на хартия.Колкото за 88/71 дмж сравнен с Кваса,требе да е 500Ама тръгваме в друга посока.В играта има много подробности.До пробиване,скорост на зареждане.Те могат да програмират софтуерно рикушети,щети и т.н.Мисълта ми беше към простите неща от идеята на играта.Историята и фантастиката и политиката!Имаш реален танк да речем от ВСВ.Но това е само фасада.Здраво изкривяване на историята.Какво ще си помисли някой на 20г?Започва играта и:ейй пич тея руските танкове,особенно Квас-а са разказвали играта на останалите,през ВСВ.Нали се сещаш,че нещата избиват в друга посока.Ако бяха Звездни войни,кучета ги яли

                    Comment


                      Ами да... едно че руснаците са си комплексари,но причината за ОП руските танкове в играта е главно маркетингова,на всички други сървъри по света няма толкова играчи колкото на руските(съответно от там идват и големите печалби) а както знаем който плаща той поръчва музиката...
                      Супертестърите са само руснаци,слушат се предложения само от руският сървър.
                      А отделно руснаците са възпитани,че са непобедими и никак не могат да търпят да им се казва и показва че нацията Х е правила(или прави) нещо по-добре от тях(как така фашстките танкове ще са по-добри от руските-НЪРФ!!!) и така нърф на всичко немско...
                      То и един от шефовете на техен конкурент(мейл.ру май беше) беше казал,че за него е противовъзпитателна игра в която руските деца могат да унищожават с фашистки танкове могъщата съветска броня... (туй ако не е комплексарщина...).

                      Comment


                        falcon_bg написа Виж мнение
                        Ами да... едно че руснаците са си комплексари,но причината за ОП руските танкове в играта е главно маркетингова,на всички други сървъри по света няма толкова играчи колкото на руските(съответно от там идват и големите печалби) а както знаем който плаща той поръчва музиката...
                        Супертестърите са само руснаци,слушат се предложения само от руският сървър.
                        А отделно руснаците са възпитани,че са непобедими и никак не могат да търпят да им се казва и показва че нацията Х е правила(или прави) нещо по-добре от тях(как така фашстките танкове ще са по-добри от руските-НЪРФ!!!) и така нърф на всичко немско...
                        То и един от шефовете на техен конкурент(мейл.ру май беше) беше казал,че за него е противовъзпитателна игра в която руските деца могат да унищожават с фашистки танкове могъщата съветска броня... (туй ако не е комплексарщина...).
                        Абсолютно вярно!Тук е разковничето! +1

                        Comment


                          Всъщност, ако в играта имаше само реални танкове, нямаше да се хареса изобщо на играещите с немски, американски и английски танкове.
                          Нито в ниските тиари, където щяха да доминират КВ-тата, нито в по-високите с ИС-овете. А КВ-122 все пак е съществувал, макар и в единствен екземпляр, за разлика от повечето топови танкове
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            Това не е симулатор, а чисто аркадна игра!
                            Глупаво е да се търси историческа достоверност!

                            От къде на къде подобно нещо трябва да е извор на знания за младите, със същият успех можем да твърдим, че младежите гледали Рамбо 3 са убедени, че един американски командос е способен да победи половината съветска армия в Афганистан.

                            Като изявен привърженик на немската техника твърдя, че руските танкове включително и митичният 1С не са повече ОП спрямо която и да е друга линия!

                            КВ-1, КВ-1С и изобщо линията нагоре са танкове от който най-лесно се извлича пълният потенциал на възможното.Той обаче далеч не превъзхожда пълният потенциал на конкурентите!

                            Лесно се играе с голямо оръдие и много алфа, трудно се играе със скорост, обзор и незабележимост!

                            В Тиър 5 М4 и Щуг могат да постигнат неща който КВ-1 никога няма да може да направи.Само че, за да ги постигнат трябва много да се потрудят, а КВ-1 играчът ще постигне почти пълният потенциал на машината си без дори да се доближи до усилията на другите машини.

                            В Т6 КВ-1С е сила поради липса на достатъчно на брой добри играчи с М18 и М6 точно в това ниво американците като качества на машините далеч превъзхождат руснаците.Само че е много по-лесно да пъплиш с бронята на Т-150 и алфата на КВ-1С и много по-трудно да бягаш по картата с М18 или да търсиш хълмчета с М6.Опитен американски играч обаче няма да остави шанс на 1С-а, който колкото и да е добър нито ще стане по-бърз, за да догони Хелката, нито ще започне да вижда повече, за да го види пръв.

                            Т7 няма смисъл даже да го споменавам, Т29 е за мен най-доминиращата машина в играта!
                            Митичният ИС-3 в Т8 е напълно равнопоставен с Т32 във всяка една ситуация и е с разменени предимства със 50 100 и Тигър 2, а пък 110 за мен е по-добрата машина.

                            Прегледайте добре технологичните дървета и избройте истински доминиращите руски машини и ще видите, че те не са повече от американските!Това, че са точно в средните нива ги набива в очите.

                            Ето една силно обобщаваща постройка:

                            Т1 - Американец
                            Т2 - Американец
                            Т3 - Немци - при това много категорично
                            Т4 - го пиша неутрален - Т-28 Хетцер и М3 не се превъзхождат категорично
                            Т5 - давам го на Руснаците колкото и да не искам
                            Т6 - Пак е руски
                            Т7 - Американски
                            Т8 - като Т4 ничия земя
                            Т9 - Руски категорично като Т-54 има най-сериозен принос за това.
                            Т10 - Отново ничия земя

                            Ето и нещо по машини, само между двете водещи нации, като отбелязвам машини, които се открояват над тълпата:

                            Т1 - Т1 Кънингъм
                            Т2 - Т18
                            Т3 -
                            Т4 - М3, Т-28, Су-85Б
                            Т5 - М4, КВ-1
                            Т6 - КВ-1С, М18
                            Т7 - Т29
                            Т8 - ИС-3, ИСУ, Т32, Т34
                            Т9 - 704, Т-54, СТ-1, М103, Т30, Т54Е1
                            Т10 - ИС-7, Е5, 268, Е3, Е4, Т57

                            Дори да направите някакви промени, дa добавите или извадите някоя машина, ще видите, че пак броят им ще е приблизително равен, вероятно с лек превес за американците.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Само да допълня лично мнение - в Т2 - Круйзър 3 никак не отстъпва на Т-18, а в Т4 Матилда е направо доминираща

                              Comment


                                Ултра прав за потенциала на различните танкове в ръцете на нуб и на добър играч ето например тайп 58 който гриндя сега навсякъде където погледнах пише че е ужасен и е просто "златен капан" на WG,че да накарат хората да купуват злато за свободен опит,но този танк иска само малко търпение и такт за да се получават чудесни неща с него(на мен ми се струва че е по-добър от 34-85).
                                75% екипаж без никаква екипировка:
                                Click image for larger version

Name:	shot_408.jpg
Views:	1
Size:	289.4 КБ
ID:	540167 Click image for larger version

Name:	shot_409.jpg
Views:	1
Size:	259.8 КБ
ID:	540168 Click image for larger version

Name:	shot_410.jpg
Views:	1
Size:	218.6 КБ
ID:	540169

                                Comment

                                Working...
                                X