Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    не забравяйте, че играта е средство за разпускане. Много сериозното отношение, разваля добрия релакс.
    Абсолютно подкрепям!Имам в предвид не само горе посочените данни,а цялата тема.Като гледам възрастта на повечето пишещи тук(не знам колко е вярна),да не забравяме,че и децата ни играят тази игра.Нали не очакваме от тях да имат кой знае какво стратегическо,отборно и т.н. мислене...(а може и да имат и да са по добри играчи..не знам)..Предполагам че има и много хора,които играят само за забавление,а не на всяка цена победа и трупане на %...Естествено всеки се дразни от загуба и на всеки му е приятно когато отбора победи,но чак пък толкова драматични преживявания и изказвания "домати","нобове","идиоти" ,ми се виждат пресилени...Не може да очакваме в играта да влизат само военни стратези и експерти...Ами предложете на разработчиците да направят секции...примерно- "велики играчи","чат пат велики","средни","що годе биват","домати","нобове"...и т.н. ...и всеки да си избира къде да играе...Все пак да не забравяме,че играта и наливането на реални пари в нея,са доброволно начинание и предполагам всеки е запознат с процеса "uninstal"
    Успешен ден и приятна игра на всички

    Comment


      bigbeer написа Виж мнение
      ...не забравяйте, че играта е средство за разпускане. Много сериозното отношение, разваля добрия релакс.
      Вече даже и не влизам на по - малко от три ракии! Винаги ми е весело, а дори и да почна да падам, не е фатално, защото бързо ми се доспива

      Comment


        Бот, има ги отдавна. Този е от елементарните.Почти всяка игра има такива ботове !!

        Comment


          тъкмо гледах финалите...и съм до някъде разочарован, баси камперите бяха тия от NAVI, щом такова го сопускат на уж топ ниво каквоочакват от "нормалните " играчи....аз на финала след две ремита щях да дисквалифицирам и двата отбора , пък после да си се съдят на тях сио за дето са кампили
          3 игри кампиране и накрая миндилите от виртус.про сами се отказаха от заслужено предимство.... общо взето предните кръгове бяха доста по-интересни.

          Comment


            В повечето спортове финалите са по-скучни от предните кръгове, главно заради големият залог.
            Ако направиш така, че да не загубиш другият няма как да спечели, но пък в опита да го направи може да сгреши и да ти даде възможност.
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Това Българите сме си простаци и измета на Европа,убеждавам се за пореден път. Най нормална битка,губим , взвод от 1BGTD, при най-малката критика въпросния индивид/няма да казвам човек/ почва да псува на майка,и то без да погледне че насреща е друг сънародник. Защо на много им се губят не само първите 7 ами и още 7 преди да се родят. За да не съм голословен ника му е Konete.
              Клан [8282] .

              Comment


                Ей, от снощи насам като ми потръгна на зле! Повечето отбори не заслужават да играя с тях! Толкова са слабоумни, че чак ми е обидно. Един глупак от моя отбор започна да ме псува, че се оплаквам въпреки, че нямам и едно убийство в битката. Какво да направя с това бавно презареждане при условие, че ми идват постоянно врагове на 100 % здраве. След загубата излезе статистиката. Съответно аз имам награда Голям калибър с около 2800 щета, а той щети около 900 и 1 убийство, като двамата бяхме с един и същ модел танк. С подобни малоумници ми се налага да играя... В повечето случаи ни размазват. Отново мач мейкъра си прави грозна шега. Понякога имам 4 поредни загуби... Успях да взема 3 дни премиум с танк, а сега мъча артилерията, за да взема и от нея 3 дни. Когато отборът ми има мозък, аз също съм много ефективен като артилерия, но... битка с битка не си прилича. Преди малко с Hummel-a ми взех 5-ма и спечелихме поредната загубена битка! Не съм самохвалко, но нещата със съотборниците ми често са плачевни. Ако можех все сам да се справям, би ми било добре.

                Сега ново 20. С кумулативен снаряд на Hummel с бронебойност 185 мм не пробих странично Чърчил от разстояние 15-20 метра... какво да си говорим.
                Last edited by Mu3epHuk; 07-04-2014, 18:35.
                " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                Comment


                  Баннаха ме. Убих един цирей! Играта виси на косъм, ние двама капваме и врага почна да капва с два танка, слава Богу доста след нас и в този момент се домъква гнойната пъпка и почва да стреля по Щуга ми. Даже не помня с какъв танк беше. Не ме проби, но аз се обърнах и с два шамара го пратих във Вечните ловни полета!

                  P.S. Да уточня - разбира се, въпросният герой беше от нашият тим
                  Last edited by BacillusBulgaricus; 08-04-2014, 12:44.
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                    Баннаха ме. Убих един цирей! Играта виси на косъм, ние двама капваме и врага почна да капва с два танка, слава Богу доста след нас и в този момент се домъква гнойната пъпка и почва да стреля по Щуга ми. Даже не помня с какъв танк беше. Не ме проби, но аз се обърнах и с два шамара го пратих във Вечните ловни полета!
                    Аз по двама съм гърмял но само светех после!Теб за колко време те спряха?

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Аз по двама съм гърмял но само светех после!Теб за колко време те спряха?
                      Само за един час За три години игра ми е сефте да ме наказват, въпреки, че съм убивал подобни зарази и преди.
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        Само за един час За три години игра ми е сефте да ме наказват, въпреки, че съм убивал подобни зарази и преди.
                        Пуснал е оплакване гадината!Няма друго обяснение.

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          Пуснал е оплакване гадината!Няма друго обяснение.
                          Не ми се вярва да е успял да се оплаче. Не разполагаше с много време, ама знае ли човек. Някои хлапета са доста бързи в пръстите Аз след като го гръмнах първият път, изчаках да капнем базата окончателно и тогава го доубих окончателно с втори изстрел. Моментално ми излезе честитката, че съм баннат до еди коя си дата и час. Между двата ми изстрела я имаше 15-тина секунди, я не. Не знам как и кога им действа системата на WG.
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            Предната седмица ме баннаха за един ден след като счупих на двама от моите веригите. Бях с японската седмица и една деветка ме избута от позицията ми напред да ме ползва като щит. Идиотите отсреща не ме отстреляха, а аз завъртях зад Обекта 704 и му напомпах три или четири изстрела във веригите без да му правя реална щета след което сигутно съм посинял защото едно Т30 ми вкара един и почти ме приключи. Набих му и на тоя един във веригата и получих бан. Малко тъпо ми се видя защото два пъти съм получавал бан задето разстрелвам взвод от типа Т1 Кънингам с АМХ 13-75 в девети тиър, но не и за верига. Някой знае ли как да прецакваме "съотборничето" без да ни баннат?

                            Comment


                              vvasman написа Виж мнение
                              Някой знае ли как да прецакваме "съотборничето" без да ни баннат?
                              Издебваш го да се покаже да стреля и го блокираш да не може да се прибере Другият вариант е ако се е притаил зад храстче да застанеш около него и да стреляш сватбарски към вразите, и да се криеш зад него..твоят камуфлаж пада, почват да те стрелят и той го отнася...после някой прави клипче за RNG как стрелял по нищото и гръмнал нещо дето го нямало там.

                              Comment


                                Отскоро системата за бан-ване е променена и работи сама - не е нужно някой да се оплаква... Като правиш тим-демидж, се натрупват някакви пеналти точки по някаква сложна схема (много за убийство, по-малко за демидж, съвсем малко за изстрел "без да искаш" - примерно прицелил си се във враг и някой е минал пред теб при изстрела, и т.н. Включително се получават точки ако блъснеш някой и му нанесеш демидж, или ако с артилерия засегнеш и съотборник със сплаша). Точките се зачистват също при определени ситуации и т.н. Когато достигнеш някакво критично ниво на тези пеналти точки те банват автоматично.

                                Comment

                                Working...
                                X