Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	shot_350.jpg
Views:	1
Size:	279.1 КБ
ID:	539327 Click image for larger version

Name:	shot_352.jpg
Views:	1
Size:	261.7 КБ
ID:	539328
    Не се прави така...Ама изобщо не се прави така!!! Значи аз мога със 75мм оръдие на тиер 6 ТД голо като пушка и със 75% екипаж а някои на тиър 8 танкове не могат да докарат над 500 дмг за фраг да не говорим...
    Поне щом в това състояние Нашхорна е способен на тия работи значи в топово ще е невероятен.
    Attached Files

    Comment


      как може с 5 или 10 хиляди битки да имат 10 тиер само него ли са играли ? Мен ми е ясно но се отвращавам !!

      Comment


        Това последното не го разбирам нещо?

        Comment


          emkirov написа Виж мнение
          как може с 5 или 10 хиляди битки да имат 10 тиер само него ли са играли ? Мен ми е ясно но се отвращавам !!
          Може ли по спокойно и най вече по разбрано да обясниш какво искаш да кажеш?

          Comment


            Без да играеш взимаш 10 ниво без опит само с пари !

            Comment


              И как става тая хватка? Я раздуй,че да взема да купя 7/8 десятки.
              Клан [8282] .

              Comment


                Спрехвърляне на свободен опит срещу пари
                Detailed statistics of player slavi_h in World of Tanks: battles fought, victory rate, player achievements

                Ето едно момче от нашия клан с 9 787 битки и 4 т-10 танка .
                И на път да отвори още 2

                Comment


                  за да пехвърлиш опит за пари този опит трябва от някъде да се взема...тъй че без игра няма как да стане. А иначе ако човекът играе концентирано за 10-ки какъв е проблема да има няколко за под 10К битки? математиката сочи че е лесно осъществимо, особенноако са от една нация и на един клон- пример Об.140 и Т-62.

                  Comment


                    emkirov написа Виж мнение
                    Без да играеш взимаш 10 ниво без опит само с пари !
                    За един опитен играч са нужни да кажем 100-200-300 битки за да изследва следващия танк. Като е с висок процент победи и сред първите по опит, не е проблем да изкара бързо десятка.

                    Comment


                      имах предвид и друго аз се принуждавам да играя 5 или 6 ниво за пари за да развивам примерно 8 или 9 ниво и така се натрупват битки. Не ми се дават пари за премиум .

                      Comment


                        достатъчно много премиумни 3-ки раздаваха, те изкарват повече пари от нормална 5-ца, отделно тренират екипаж. да не говорим че преди нова година и ИС-6 раздаваха, което кардинално решава проблема с парите.
                        като опция може в ESL да иргаеш, за злато. с което да си вземаш премиум акаунт.

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          за да пехвърлиш опит за пари този опит трябва от някъде да се взема...тъй че без игра няма как да стане. А иначе ако човекът играе концентирано за 10-ки какъв е проблема да има няколко за под 10К битки? математиката сочи че е лесно осъществимо, особенноако са от една нация и на един клон- пример Об.140 и Т-62.
                          Ако пък си просто добър играч, нямаш проблем да събереш няколко 10ки без да се озорваш много. Аз имам 6 при 7К игри.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Ако пък си просто добър играч, нямаш проблем да събереш няколко 10ки без да се озорваш много. Аз имам 6 при 7К игри.
                            А аз не казвам ли същото?

                            Comment


                              Imperial написа Виж мнение
                              Ако пък си просто добър играч, нямаш проблем да събереш няколко 10ки без да се озорваш много. Аз имам 6 при 7К игри.
                              6 Т10 за 7к игри - средно по 130 игри на ниво.
                              Това означава супер игра от ден 1-ви. Не че е невъзможно, но е малко вероятно.
                              Отделно примерно на 9-то ниво ти трябват 4,5 милки за покупка на Т10 - т.е. отиваме на 35 к чисто от битка
                              В сметката не влиза покупката на минимум 6 бр. ремонтни кутии, вентилации и други глезотийки, които са към 10 милки отделно.
                              Виж с втори акаунт след примерно 10к изиграни с първия - по-става.
                              Статистиката трябва да е значително над 2000 за WN7.

                              Това ли ти е статса или е просто съвпадение?

                              Comment


                                подсказака- УСА сървър, фриц

                                Comment

                                Working...
                                X