Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте!Имам следния въпрос.Ще купувам руския СТ-1 и искам да му сложа екипаж от КВ-4!Какво си мисля обаче-Екипажа на КВ-4 се състои от 6 човека а на СТ-1 от 5,чета че КВ-4 има командир а СТ-1 командир радист има и други несъответствия в длъжностите!Та някой който е запознат да каже може ли да стане това прехвърляне или да слагам чисто нов екипаж?

    Comment


      Ще ти остане един човек в резерв ако си прехвърлиш екипажа.Може да си го преобучиш за някой друг танк или да го пазиш за ИС-4 ( нз той с колко екипаж е сигурно с 4 души пак).Ако пък не искаш да си разделяш екипажа,взимай нов за ст-то.Нз колко е обучен този от кв-4ката.

      Comment


        tokarev_fan написа Виж мнение
        Ще ти остане един човек в резерв ако си прехвърлиш екипажа.Може да си го преобучиш за някой друг танк или да го пазиш за ИС-4 ( нз той с колко екипаж е сигурно с 4 души пак).Ако пък не искаш да си разделяш екипажа,взимай нов за ст-то.Нз колко е обучен този от кв-4ката.
        На трето умение!!Лошото е че гледам разминаване на длъжностите!!Иначе че ми останал един човек не ми е проблем!Дали ще съвпаднат като длъжности питам!

        Comment


          Това че са различни не е проблем. Комадира от комадир ще стане на командир радист в СТ-1. Същото важи и за останалите разлики. Само си запази този който ти остава за ИС-4
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            Ultramarine написа Виж мнение
            Това че са различни не е проблем. Комадира от комадир ще стане на командир радист в СТ-1. Същото важи и за останалите разлики. Само си запази този който ти остава за ИС-4
            За ИС-4 от ИС-3,а за ИС-7 от КВ-1С

            Comment


              Така и така съм започнал да питам за екипажи да попитам и за следното-имам екипаж от Т-50-2,този танк вече го няма и той бе автоматично преобучен за новия танк по дървото,който аз не играя и затова продадох!Екипажа е запазен и е на трето умение!Мога ли да го прехвърля на среден танк без злато и какво ще се получи-има ли смисъл?

              Comment


                Екипажа ще ти е на 80%, което бързо се наваксва

                Comment


                  Щом е на трето умение то ще си запази уменията, както са, и базовото ще му е над 80%. Може би до към 83-4.

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Щом е на трето умение то ще си запази уменията, както са, и базовото ще му е над 80%. Може би до към 83-4.
                    Значи вече си имам екипаж за Об.140!!Браво на мен че съм го запазил екипажа!По едно време мислех да го бракувам поради липса на място,а леки танкове се отказвам да играя!

                    Comment


                      Почнах да играя с Т71, а АМХ и други барабанлии. Въпроса ми е за оборудването на Т71, сложих му вентилация и вертикален стабилизатор, но се зачудих за за барабанлиите не е ли по-подходящо бързото прицелване все пак обикновенно заставам някъде и изстрелвам от място няколко снаряда вертикалния помага при движение, но от място след изстрел почва ли мерника да се свива от по-малък кръг. Пишете какво смятате за най-подходящо оборудване.

                      Comment


                        Оптика/Стабилизация/Вентилация. Може да смениш вентилацият с Подобрен прицел, но с Т71 не помня да съм имал проблем в това отношение. За AMX 50 100 и нагоре може да се замислиш сериозно, но Стабилизаторът винаги е по-добър (Там може без Оптика).

                        Comment


                          Т71 позволява стабилизатор, сложил съм го, както и вентилация за третото съм се замислил дали да е оптика или подобрен прицел, но май ще сложа оптиката. Основния ми въпрос е стабилизацията, намалява ли времето за прицелване при спрял танк след изстрел ?

                          Comment


                            Не! Ако стойш без да мърдаш и ги пускаш един след друг стабилизаторът не действа. НО стабилизаторът помага повече от подобреният прицел като цяло!
                            На мен не ми се случва да стоя много неподвижен, когато стрелям даже и с барабан най-малкото някоя артилерия може да те дебне.А когато си неподвижен и стреляш мерника не се разширява толкова, колкото когато мърдаш.

                            Аз барабаните ги играя с вентилация, стабилизатор и подобрен прицел, защото основният проблем им е бавното прицелване.Т71 не съм играл и не знам как прицелва, но аз леките танкове не ги играя като скаути и не бих му сложил нещо, което ще помогне в тази насока по-скоро бих продължил към намалявен времето за прицелване.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Дали мога да сложа последното оръдие на СТ-1 без да сменям купола?

                              Comment


                                Е няма как трябва да го сложиш, съвместимите оръдия на първия са: 122 мм Д-25Т и 122 мм БЛ-9

                                Comment

                                Working...
                                X