Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Здравейте!Никога не съм играл в комбина с някой друг!Първо не ми е ясно как става,второ не съм отборен играч(поне така мисля)и трето не знам чужд език за комуникация!От известно време постоянно ме кани един играч-DaemonZ(XBTBX) как да му обясня че не ми се играе с непознат!Не искам да го обидя но не знам как да действам!
    "Предпочитам да играя соло. Успех."

    *И в игнор листа, ако са по-упорити

    Comment


      Трябва да видя от някъде къде са слабите места отпред на това чудо наречено Foch!Осем изстрела от СТ-1 и нищо!Вярно не ми се откри странично затова само челно се гърмяхме-безславно загубих!!

      Comment


        В средата на далекомера. Но не всеки път влиза, сигурно има тънкости които не са ми известни.

        Comment


          далекомера не става, само куполката с картечницата. Иначе за да разгледаш броневите схеми е добре да си набавиш нещото наречено:
          WotTankViewer
          там може да отовориш броневата схема на всичко и да ис гледаш на воля...повярвай ми доста ще се изненадаш от някой неща особенно за разнесената броня която на някой гадости достига до 200 мм...и не е обявена в официалните статистики.

          Comment


            Сложи си мод с местата за пробиване ! И нямаш проблеми с фоша !

            Comment


              WotTankViewer-Това какво е?Дай линк че аз нищо не намерих!И моля те обясни това програма ли е или какво!

              Comment


                В центъра на далекомера даже много си става. Точно вчера бях в клинч с един фош (аз с 50-100 ) и всичко си му влезе единствено и само през далекомера.
                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  далекомера не става, само куполката с картечницата. Иначе за да разгледаш броневите схеми е добре да си набавиш нещото наречено:
                  WotTankViewer
                  там може да отовориш броневата схема на всичко и да ис гледаш на воля...повярвай ми доста ще се изненадаш от някой неща особенно за разнесената броня която на някой гадости достига до 200 мм...и не е обявена в официалните статистики.
                  Вече има и по-добър инструмент за тая работа http://ftr.wot-news.com/2013/12/24/t...or-going-live/
                  Броневите схеми+всякакви други видими и невидими статистики на всички танкове в играта и възможност за сравняване и симулиране на различни конфигурации (модули,екипаж и т.н.).
                  Аз останах доста доволен от тая джаджа,добра работа са свършили китайците.

                  Comment


                    Може да ви прозвучи нуубско, но аз напрaво си превключвам на злато и не рискувам да пропусна поражение.
                    Ако е застанал под лош ъгъл или съм на нормален снаряд тогава стрелям картечното гнездо и далекомера.
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      С пробивността на СТ може и долна бронева плоча ако имаш видимост и ти е фронтално, ако е малко под ъгъл по-добре далекомера и картечницата

                      Comment


                        Може да е случайност но все пак да попитам-от два три дена упорито ме стрелят с ОФ.Играя тези дни основно с СТ01 и като ме почнат с ОФ ясно щетите са незначителни но въпроса ми е защо?Да не са променили нещо снарядите?

                        Comment


                          И аз играя с него и мисля често ме стрелят тия снаряди защото трудно пробиват СТ 1 особено от далече . Да попитам ИС 4 или ИС 7 е по добър или няма еднозначно мнение .

                          Comment


                            emkirov написа Виж мнение
                            И аз играя с него и мисля често ме стрелят тия снаряди защото трудно пробиват СТ 1 особено от далече . Да попитам ИС 4 или ИС 7 е по добър или няма еднозначно мнение .
                            Имат различно предназначение. ИС-7 е ръшова, малко по-пъргава машина, но с най-калпавата пушка от 10-ките. Ис-4 е тромавичък, с малко живот за тежко желязо, но презарежда прилично. За съжаление от как излязоха по-масово барабаните, това му качество не го спасява.

                            Comment


                              благодаря

                              Comment


                                Как е по-добре /по-бързо/ да се обучават екипажи - на елитен танк /кв-1/ или премиум /чърчил 3/?

                                Comment

                                Working...
                                X