Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какво да слагам за 3-ти слот оборудване на ИСУ-152 имам дотиквач и мрежа за третият слот се колебая между подобрен прицел,вентилация и рогатка?
    Екипажа ми е със 100% камуфлаж.

    Comment


      falcon_bg написа Виж мнение
      Какво да слагам за 3-ти слот оборудване на ИСУ-152 имам дотиквач и мрежа за третият слот се колебая между подобрен прицел,вентилация и рогатка?
      Екипажа ми е със 100% камуфлаж.
      Аз съм сложил подобрен прицел.За мен е важно бързото прицелване!Спасявало ме е много пъти!

      Comment


        Аз ли съм пропуснал нещо или е бъг. Остават ми 1кил и 30мин. за последния ден на промоцията за 250 000 ,карам си смело напред и пуцам,след мен се лепна един идиот,докарам някой до 200точки живот той го гръмне.Това повторено 3 пъти,обръщам се да му вкарам 2/3 снаряда останали в барабана но нъцки,не ми разрешава да го опукам, бутона за стрелба неактивен.Следващата битка пробвах нарочно да гръмна някой от своите,същата работа. Ако вече не може да се стреля по кретените баси и забавлението.
        Клан [8282] .

        Comment


          явно си инсталирал мода на жове или друг и не си чел внимателно какво инсталираш има нов мод в паковете които заключва стрелбата по унищожени танкове и съюзници

          Comment


            mirror2 написа Виж мнение
            явно си инсталирал мода на жове или друг и не си чел внимателно какво инсталираш има нов мод в паковете които заключва стрелбата по унищожени танкове и съюзници
            Миро, дай линк моля те, че мода на Jove (който аз инсталирах) няма такова нещо ( няма и зум , който ми е важен, махнати са и белите танкове). Полезно ще е , често ми се случва да хабя изстрели по трупове, като сме скочили много хора на някого
            Last edited by veso_t; 02-12-2013, 10:04.

            Comment


              http://virtus.pro/training/world_of_...-patchu-0-8-9/ сигурно си с някоя от първите версии след излизането на пача по мода се работи постоянно и в момента е на 6-та версия от излизането на последния пач! а заключването на стрелбата може да се отмени при нужда с натискането на "алт"

              Comment


                mirror2 написа Виж мнение
                http://virtus.pro/training/world_of_...-patchu-0-8-9/ сигурно си с някоя от първите версии след излизането на пача по мода се работи постоянно и в момента е на 6-та версия от излизането на последния пач! а заключването на стрелбата може да се отмени при нужда с натискането на "алт"
                Блг, няма да натискам ALT. Всеки ден се заричам да не гърмя идиоти и всеки ден се провалям
                Ако можех и чата да изключа.....................

                Comment


                  Можеш, има мод, който изключва чата, ама не помня кой беше
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Много ме е яд, че не мога да намеря снимката, но общо взето една лепенка залепена на екрана върши работа.

                    Comment


                      Angelmr написа Виж мнение
                      Много ме е яд, че не мога да намеря снимката, но общо взето една лепенка залепена на екрана върши работа.
                      Виждал съм я , ама трябва да откъртя и ENTER-a от клавиатурата, че то не ми трябва да гледам чат-панела, за да ги псувам.. Чукчи писатель, не читатель

                      Comment


                        Здравейте!Докато качвам обновяването да попитам-някой който е пробвал японците да сподели впечатления?Ще бъда благодарен!Викторе,не се крий ами кажи какво да очаквам от дръпнатите!!!!?

                        Comment


                          Аз ги добутах до 5то ниво вкл. като минах през леките.Доста приятни танкове са ,бързички ,дупчат ,с картонена броня.Петицата ме дразни засега -няма никаква броня-очаквано ,постоянно критикали ,а и не съм отворил последното оръдие.Дано тогава ми хареса.

                          Comment


                            Шестицата е горе-долу добра засега съм и сложил само топовото оръдие и е страшно спъната откъм ходови качества, но мисля че камуфлажа и е много добър и от втора линия е много неприятен противник. Лошото е за мен, че това не са ми силните страни все ме влече между шамарите, а за там този танк не става. Оръдието стреля на 3,3 сек. като пълнача е на 80% с вентилация и добутвач. Като стане на 100 ще падне под 3 сек на изстрел.

                            Comment


                              А бързо ли прицелва?

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                А бързо ли прицелва?
                                2,3сек, без брадъри и вентилация. Прилично.

                                Comment

                                Working...
                                X