Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте!До сега не съм купувал премиум танк.Питам за следното-ако взема такъв и обуча страхотен екипаж,реша да го прехвърля на друг танк там обучението му продължава ли?Ако реша след това да го прехвърля на трети танк-възможно ли е?И изобщо мога ли да го прехвърлям от танк на танк без танка премиум?

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Здравейте!До сега не съм купувал премиум танк.Питам за следното-ако взема такъв и обуча страхотен екипаж,реша да го прехвърля на друг танк там обучението му продължава ли?Ако реша след това да го прехвърля на трети танк-възможно ли е?И изобщо мога ли да го прехвърлям от танк на танк без танка премиум?
      Премиум танковете имат следната тънкост - на тях можеш да сложиш екипаж от друг танк от същия клас без наказание.
      Например на моето Lowe обучих екипажи за двата тигъра.

      По принцип ако местиш екипаж от танк на танк - екипажът получава penalty на основното си умение. Затова се налага да ги преобучиш за съответния танк - срещу кредити или злато. Ако ги преобучиш срещу злато - нивото на основното умение остава същото. Ако ги преобучиш срещу кредити - спада с някакъв процент. Например ако прехвърляш от среден танк на среден так и преобучиш срещу пари - основното умение на екипажа ще спадне до 90%. Допълнителните умения не се влияят.

      Така че с премиум танка правиш следното:
      - Купуваш екипаж за танка, за който искаш да е обучен
      - Качваш момците на премиум танка и ги правиш злобни главорези
      - Връщаш ги на нормалния танк и скачаш в битка

      Само гледай прем танка и танка, за който искаш обучен екипаж, да са от един клас - средни например.
      Last edited by feersum; 31-10-2013, 10:28.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Здравейте!Не ми е ясна много мисията 24 танка-7 победи!Само с един танк ли трябва да я изпълня или да праскам с които ми се играе?

        Comment


          С какъвто си искаш танк можеш да я изпълниш.

          Comment


            Купих на ИСУ-152 оръдието БЛ-10!!!Въпроса ми е с какви снаряди да го ползвам?Как да композирам боекомплекта?Чакам да се произнесете!Приемам съвети!

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              Купих на ИСУ-152 оръдието БЛ-10!!!Въпроса ми е с какви снаряди да го ползвам?Как да композирам боекомплекта?Чакам да се произнесете!Приемам съвети!
              Без да имам претенции, аз на този танк с това оръдие, нося десет "златни" снаряда, останалите бронебойни. Някои играчи носят и 1-2 фугасни за прекъсване на кап примерно, но лично аз в такива случаи слагам златото и се целя една идея по-внимателно.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                Без да имам претенции, аз на този танк с това оръдие, нося десет "златни" снаряда, останалите бронебойни. Някои играчи носят и 1-2 фугасни за прекъсване на кап примерно, но лично аз в такива случаи слагам златото и се целя една идея по-внимателно.
                Малко скъпо!Ще сложа 5 златни 2 фугаса и останалото ББ

                Comment


                  Да носиш, не значи да опукаш всичките в една битка. По 2-3 златни, си отиват редовно. Особено, като ти застане някой хамериканец на купол. Бих предложил съществено увеличение на фугасите. Имат навика да изненадват с наистина забележителни щети, понякога. Ако не си играл по малките нива фигасница, ще ти е леко тегаво, докато му хванеш цаката. Пробвай 10-тина битки с повечко фугас и сподели впечатления. Там , където бронебойния рикушира, фугаса прави страшно мазало.

                  Виж, ако си в топа, бронебойните правят чудеса. Ето оплакни окото. http://www.youtube.com/watch?v=Gur5dznT8v0

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Да носиш, не значи да опукаш всичките в една битка. По 2-3 златни, си отиват редовно. Особено, като ти застане някой хамериканец на купол. Бих предложил съществено увеличение на фугасите. Имат навика да изненадват с наистина забележителни щети, понякога. Ако не си играл по малките нива фигасница, ще ти е леко тегаво, докато му хванеш цаката. Пробвай 10-тина битки с повечко фугас и сподели впечатления. Там , където бронебойния рикушира, фугаса прави страшно мазало.

                    Виж, ако си в топа, бронебойните правят чудеса. Ето оплакни окото. http://www.youtube.com/watch?v=Gur5dznT8v0
                    Принципно съм съгласен, но за ИСУ-то Дончо се ориентирал правилно. Снарядите са твърде ограничени и рядко ще се налага да използваш повече от 2 ОФ. Поне за мен да спамиш ОФ при такова отлично оръдие си е хабене на потенциал (За Е-100 бих се съгласил, там пробитието е зле с ББ, а боезарядът е голям.)

                    С 286мм пробитие няма много танкове, които да ти се опънат .

                    Comment


                      ViktorKitov написа Виж мнение
                      Принципно съм съгласен, но за ИСУ-то Дончо се ориентирал правилно. Снарядите са твърде ограничени и рядко ще се налага да използваш повече от 2 ОФ. Поне за мен да спамиш ОФ при такова отлично оръдие си е хабене на потенциал (За Е-100 бих се съгласил, там пробитието е зле с ББ, а боезарядът е голям.)

                      С 286мм пробитие няма много танкове, които да ти се опънат .
                      +1
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        Хъм...

                        Въпрос за Су-152:

                        Фугасницата ме кефи безкрайно. Пляс и няма враг.
                        Вчера отключих 122 мм Д-25С. Разликата с А-19 е оссезаема, ама не мога да му хвана цаката нещо...

                        Дали да не от*ба 122мм оръдията и да си карам с фуганицата до ИСУ-152?
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          последното 122 също е лудница, стреля МНОГО бързо,и прави солидна щета, с фугасницата кефа е че "пляс от раз"...но зарежда и прицелва много бавно, и кумулативният не е особенно надежден. аз дълго го играх с фугасница и един ден от скука сложих 122, щетат аз абитка скочи значително.

                          Comment


                            feersum написа Виж мнение
                            Хъм...

                            Въпрос за Су-152:

                            Фугасницата ме кефи безкрайно. Пляс и няма враг.
                            Вчера отключих 122 мм Д-25С. Разликата с А-19 е оссезаема, ама не мога да му хвана цаката нещо...

                            Дали да не от*ба 122мм оръдията и да си карам с фуганицата до ИСУ-152?
                            При положение, че рандома в момента е като книжарница (особено с новите немски дестроери) е грехота да не играеш с фугасницата, но 122-мм ще трябва да отвориш, че БЛ-10 минава през тях.
                            Навремето (без разните кашони и със "старата" точност) фугасницата пак беше вървежна .

                            Comment


                              Alex2004BG написа Виж мнение
                              При положение, че рандома в момента е като книжарница (особено с новите немски дестроери) е грехота да не играеш с фугасницата, но 122-мм ще трябва да отвориш, че БЛ-10 минава през тях.
                              Навремето (без разните кашони и със "старата" точност) фугасницата пак беше вървежна .
                              Затова отворих и двете 122 мм през Су-152 - реших, че е по-лесно да ги изграйндя тук, отколкото на ИСУ. 40 хиляди опит... колко му е
                              Фугасницата просто топли сърцето - да нашиеш 1000+ щета на някой е безценно
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Здравейте!Както казах вчера купих БЛ-10 на ИСУ-152.Даже вече се похвалих!Въпроса ми е -има ли нужда да отключвам другото оръдие!Става дума за БЛ-9С.

                                Comment

                                Working...
                                X