Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И без това тази вечер сина ми ще преинсталира уиндоса ще го накарам да направи и това което пишете.А уиндос ще преинсталирвам защото забелязах следната закономерност-като стартирам компа и играта пинга ми е 55-70.След 5-6 игри почва да се дига малко по малко и достига до 150.Не знам от какво се получава и затова набедих програмата!Ако имате някакви коментари моля спод.елете-аз не се сещам от какво може да се получава така,а е много досадно да рестартирам постоянно

    Comment


      Аз лично ползвам мода Катюша от доста време, особено след като оправиха репликите при пожар ми действа мн. добре като играя. Неслучайно в самолетите и хелитата аварийните съобщения са с женски глас . Пробвах и Балуев ама е скучен.

      Comment


        Здравейте!Някой може ли да даде мнение за Т25 АТ?

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Здравейте!Имам въпрос-молба към Виктор Китов.Ще бъда много благодарен ако направи клип с ИС-3.Това ми е един от любимите танкове и искам да видя как го играе един доказано добър играч.Благодаря предварително!Дано не съм бил прекалено нахален.
          Със закъснение от две седмици...



          Мислех да поговоря по-подробно за танка, но ще има знчителни промени в скоро време.

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Здравейте!Някой може ли да даде мнение за Т25 АТ?
            Машината има само един по-сериозен недостатък,след нея следват Т28 и Т95(за това и не е толкова популярен колкото Т25/2).
            Иначе е изненадващо бърз и маневрен за ТД а топовото оръдие е невероятно(същото като на Т29 но с подобрена точност и скорострелност).
            Депресията на оръдието също е хубава,но броня няма и камуфлажа не е от най-добрите.
            Приятна машина за игра когато му вземеш хубавите неща(стоков е зле) на мен лично ми хареса много.

            Comment


              falcon_bg написа Виж мнение
              Машината има само един по-сериозен недостатък,след нея следват Т28 и Т95(за това и не е толкова популярен колкото Т25/2).
              Иначе е изненадващо бърз и маневрен за ТД а топовото оръдие е невероятно(същото като на Т29 но с подобрена точност и скорострелност).
              Депресията на оръдието също е хубава,но броня няма и камуфлажа не е от най-добрите.
              Приятна машина за игра когато му вземеш хубавите неща(стоков е зле) на мен лично ми хареса много.
              Бронята си има особености и не е хартиената броня на Т25/2. Макар че не съм сигурен, дали бъгавия щит на оръдието на двойката, не осигурява повече ефективна защита от колкото нелошата челна броня на този.

              Comment


                Аз съм развил другата линия, но след хелката Т25/2 ми беше кошмар, а Т28 Прот. е страхотна машина, но е голяма мъка докато стигнеш до второто оръдие, топовото на Т25 АТ. Ако развиваш паралелно линиите отвори първо Т25 АТ и тогава Прототипа

                Comment


                  vvasman написа Виж мнение
                  Аз съм развил другата линия, но след хелката Т25/2 ми беше кошмар, а Т28 Прот. е страхотна машина, но е голяма мъка докато стигнеш до второто оръдие, топовото на Т25 АТ. Ако развиваш паралелно линиите отвори първо Т25 АТ и тогава Прототипа
                  Ако на Протото не си отключил второто оръдие със свободен опит, трябва да ти дадем награда за особен мазохистичен героизъм в мирно време

                  А Т25/2 като му свикнеш не е чаааааак толкова зле. Правил съм страхотни игри с него. Даже малко ми липсва сега.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    Ако на Протото не си отключил второто оръдие със свободен опит, трябва да ти дадем награда за особен мазохистичен героизъм в мирно време

                    А Т25/2 като му свикнеш не е чаааааак толкова зле. Правил съм страхотни игри с него. Даже малко ми липсва сега.
                    Аз не го отключих, дори имам победа над ИС8, докато бях напълно стоков в 1-1 битка. Това преди да въведат злато за кредити. Понякога с еизкушавам да си го взема пак.

                    Comment


                      Чакам си наградата , а Т25/2 ми е единствения танк с над 150 битки без майсторска значка, а за ИС-8 срещу Т25 - просто не мога да си го представя

                      Comment


                        vvasman написа Виж мнение
                        Чакам си наградата , а Т25/2 ми е единствения танк с над 150 битки без майсторска значка, а за ИС-8 срещу Т25 - просто не мога да си го представя
                        Не срещу Т25, а срещу Т28 прототип със 90мм оръдие. Човека просто ми беше отворил линия за стрелба към задницата му, която беше уязвима под този ъгъл, а прототипа има зверска скорострелност комбинирана с отлична челна защита.

                        Comment


                          ViktorKitov написа Виж мнение
                          Със закъснение от две седмици...



                          Мислех да поговоря по-подробно за танка, но ще има знчителни промени в скоро време.
                          Викторе благодаря много!Харесвам начина по който играеш-настъпателно.Аз досега на тази карта независимо от коя база винаги тръгвах по края и се стигаше до едно надстрелване.Следващата ми игра ще е по твоя начин!

                          Comment


                            Днес какъв ден е?Да няма професионален празник на артилеристите?Пусна ме с Фердинанда на карта мини с три артилерии 10 ниво!След втория изстрел бях направо изпарен!Само на артита се натъквам днес.

                            Comment


                              Заради скапаната акция, пак се почна мизерията с по 5 САУ в отбор...

                              ---

                              И аз ходя покрай планината обикновено, но ИС-3 е бърз танк, което ми позволи бързо да се прехвърля към падащият фланк. Затова няма смисъл да играеш танкове от сорта на Маус, Т95 и т.н.

                              В случайните битки най-важен е контролът върху картите, а той се осъществява от определени точки. Другото е стрелбата, но тя е вторестепенна (Не ти трябва толко рефлекс, колкото спокойна ръка).

                              Comment


                                Здравейте!Случи се преди малко следното-както играех изведнъж всичко изчезна и се появи следния надпис(Връзката беше прекъсната-спам защита)Може ли някой да обясни?Наложи се да зареждам наново играта.нещо аз ли съм направил или какво?

                                Comment

                                Working...
                                X