Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Тук може да разгледаш моделите за някои танкове.

    П.П. Грешна тема, ако може да се премести в отсрещната.

    Comment


      Поне за мен разликата с последното оръдие беше сериозна.
      Да не говорим, че се ползва и в следващите танкове, така че трябва да му се свиква, но специално АРЛ става приятна машина с него.

      Някаква разлика в депресията не съм усетил, но по-добрата пробивност определон се усеща и то главно като свобода на избор на позиция, подход към стрелбата и т.н. Дава ти възможност да не чакаш максимален прицел, тъй като в някой ситуации ще пробие без да се налага прецизно удряне на слабите места.

      Задължително обаче трябва да се насочиш към съкращаване на времето за прицелване, защото и следващите машини страдат от този проблем.
      Аз комбинирах Братя по оръжие с вентилатор и скиловете на мерача и механик-водача за по-добра стрелба в движение(което индиректно съкращава времето за прицелване), подобрен прицел, а на следващите машини добавих и стабилизатор,за да кореспондира с уменията на мерача и механик-водача.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Взех си Pz.Kpfw. II Luchs. Танка от 4-то ниво и ного ми допада, но от десет игри само една ме пуска с равностойни по левел танкове. Останалите девет игри съм на карта с танкове от 7-мо и 8-мо ниво, и както се сещате не мога ннищо да направя на такъв танк. Има ли начин да се направи някаква настройка по играта или да го махам този танк?
        Който стреля първи се смее последен

        Comment


          Това е танк светулка,разузнавач или както го наречеш.Неговата цел е да осветява цели на противника като така помага на отбора си!Съответно за всяка осветена от теб и поразена от твой съотборник цел ти получаваш опит.А ако успееш да пробиеш и стигнеш до артилерия или по слаб твое ниво противник-добре дошло,стреляй на воля!

          Comment


            Здравейте!Имам въпрос-молба към Виктор Китов.Ще бъда много благодарен ако направи клип с ИС-3.Това ми е един от любимите танкове и искам да видя как го играе един доказано добър играч.Благодаря предварително!Дано не съм бил прекалено нахален.

            Comment


              Може разбира се, само да докарам някоя хубава игра.

              Comment


                А тази камуфлажна мрежа каква роля играе? Понеже си ме виждат като стоя неподвижен, и изведнъж всички почват да пуцат по мен, без да съм мърдал.
                Който стреля първи се смее последен

                Comment


                  kapitango написа Виж мнение
                  А тази камуфлажна мрежа каква роля играе? Понеже си ме виждат като стоя неподвижен, и изведнъж всички почват да пуцат по мен, без да съм мърдал.
                  Тя добавя 25% към камуфлажния фактор на танка ти и действа само когато си неподвижен.
                  Ползва се главно за ТД-та и някои танкове с по-хубав камуфлаж не си я слагай на тежки танкове или на някои бункер на колела от рода на Т95 или Маус(щото се виждат от космоса) за по-добър ефект си сложи и камуфлаж(боя) на танка което пък добавя още 5% към камуфлажният фактор и за екипажа умението камуфлаж(на всички членове) ако сложиш всички тези работи(и не пуцаш като невидЕл) ще трябва да дойдат много по-близо за да те видят.

                  Comment


                    Сложил съм я на Т-34-85 но си ме виждат от другия край на картата.
                    Който стреля първи се смее последен

                    Comment


                      kapitango написа Виж мнение
                      Сложил съм я на Т-34-85 но си ме виждат от другия край на картата.
                      Бъди убеден че все някой ще те види!Не разчитай само на мрежата,ползвай естествени укрития.например храстите те правят по незабележим.Но пълна невидимост повярвай няма как да постигнеш.Сложи на танка умението камуфлаж!

                      Comment


                        До сега Т-54 го карам с дотъпквач,вертикален стабилизатор и мрежа.Мисля че мрежата не му е толкова нужна!Кажете какво да му сложа на нейно място?

                        Comment


                          Оптика, мрежата е ужасен избор.

                          Comment


                            ViktorKitov написа Виж мнение
                            Оптика, мрежата е ужасен избор.
                            Смятай че съм я сложил!Благодаря

                            Comment


                              Аз ползвам вентилация.

                              Comment


                                Вентилацията също става (Моят е така, нямам злато да я сменя), като цяло Оптика е една идея по-добре за Т-54.

                                Comment

                                Working...
                                X