Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой да познава играч Canoff(BG__AD)

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Някой да познава играч Canoff(BG__AD)
      Oпределено. Ето ти го http://www.noobmeter.com/player/eu/Canoff/502096187/

      Comment


        Здравейте!Казват че е интересно на руския сървър.Ако се включа там може ли с танковете които имам на европейския или почвам от начало?

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Здравейте!Казват че е интересно на руския сървър.Ако се включа там може ли с танковете които имам на европейския или почвам от начало?
          почвам от начало
          Но това - е още по-интересно.
          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

          Comment


            Eguo написа Виж мнение
            почвам от начало
            Но това - е още по-интересно.
            Аз започвам (даже вече почнах). Ако успея да изкарам злато за Е25 от акцията "Средни танкове" съвсем ще отсвиря акаунта на ЕУ.
            Last edited by Alex2004BG; 01-10-2013, 19:22.

            Comment


              Имам нужда от помощ.
              Не мога да вляза в играта - не ми приема паролата и не получавам смс като се опитам да я сменя. На мейла ми също не пристига нищо.
              Как да се свържа с тях, като за да напиша тикет ми иска да се логна?

              Comment


                boyankolev написа Виж мнение
                Имам нужда от помощ.
                Не мога да вляза в играта - не ми приема паролата и не получавам смс като се опитам да я сменя. На мейла ми също не пристига нищо.
                Как да се свържа с тях, като за да напиша тикет ми иска да се логна?
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Преписката със съпорта им започна -лошото е че банката ми затвори и за единственото плащане което съм правил към WG инфо ще мога да получа чак в понеделник. Рабатата се закучи така да се каже .

                  Comment


                    Някой беше казал че ИС-8 не се пробива в купола челно!Току що два пъти го пробих с СУ-101 с нормален боеприпас!!От 150 метра!

                    Comment


                      Къде, че днес 5 пъти пробих един в командирския люк с Т-54ката и всички пробиви бяха с 0 демидж.

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        Къде, че днес 5 пъти пробих един в командирския люк с Т-54ката и всички пробиви бяха с 0 демидж.
                        Картата е Пясъчна река.Бях на G-1 и тръгнах да атакувам в ляво зад хълмчето,Той се откри както бях в движение челно на 120-150 метра.Без да мисля стрелях и бях изненадан че пробих точно до наблюдателните процепи на купола.Отстъпих и когато той тръгна се откри и го целнах на сантиметър под люка.И после той и още някой ми видяха сметката-нямах подкрепа.Ако моите хора бяха тръгнали из зад хребета може би друго щеше да бъде!

                        Comment


                          Здравейте,един тъп въпрос-има ли някаква практическа нужда да се плащат пари за камуфлажно боядисване или е само за кеф на притежателя на танка?

                          Comment


                            5% по-добър камуфлаж(на скаутите дори не пада при движение)

                            Comment


                              radoslav_691 написа Виж мнение
                              Здравейте,един тъп въпрос-има ли някаква практическа нужда да се плащат пари за камуфлажно боядисване или е само за кеф на притежателя на танка?
                              Ако играеш с неща, които разчитат на скритост, то е задължително за тях и препоръчително за всички останали.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                мерси за бързите отговори

                                Comment

                                Working...
                                X