Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Europa Universalis 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Toso написа Виж мнение
    по спокойно де, да не те пита нещо човек
    Аз съм спокоен, но напоследък не ми харесва това че все се заяждаш за щяло и за нещяло

    Comment


      пийни си една студена вода
      живота е тежък, и ако аз съм груб към теб бъди сигурен, че в бъдеще ще има още много такива като мен само, че аз съм в нета а те са в реалността... Абе какво ти се обяснявам в любов, какво може да очакваш от човек с детски мозък и без работа ( става дума за мен )

      Постарайте се малко повече да вникнете в духа на форума. Мнения като това не са желателни.
      Воланд.
      Last edited by messire Woland; 07-10-2008, 09:07.

      Comment


        Toso, на крачка сте от първо наказание. Целта на този форум не е да се карате или заяждате с някого - преосмислете целите й поведението си, ако желаете да продължите участието си в него. Никой не е длъжен да търпи, и, разбира се, никой няма да толерира подобно поведение.

        Comment


          Иначе играта с Магна Мунди е интересна, особенно ако играеш с голяма държава. Но аз имам емоцианолна привързаност към три държави и обикновено първо изигравам такива игри с една от тях , а те са си чисто предизвикателство дори на най-лесно ниво - Нидерландите, Венеция и Новгород. Особенно Венеция на която постоянно империята и диша във врата и й проваля търговията в Генуа и Любек - най-богатите търговски центрове на Стария Континент
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            Ето ви още ч готино модче: "Rising Nations". Не съм го пробвал но казват че е добър. Може да се играе до 3000 година.




            Някои казват че като стигнат до страница 13 от ledgera им зацепва тотално компа. Някой ще каже ли дали наистина е така

            Comment


              до 3000 година е предвидено технологичното дърво, като краяна дата на годината в описанието е посочена 9999 година ....
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                глупости на търкалета, 3000 година, 9999 година...
                то през 2008 има ядрена ракета те ми играят през 9998 с някви си пушки хъ хъ хъ

                Comment


                  предполагам че унитите имат различни наименования и статистики отговарящи на някакви модерни подделения - но да, скина на войничетата си остава не по-късен от наполеоновите войни
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    То просто е ненужно, кой ще ти играе 6000 години?
                    аз немога да изиграя 100 пък камули 6000
                    а и през тея 6000 години възникват и нови градове.
                    А и за 300 години бих ти завладял цяла европа, та какво ли бих направил за 6000 ? лол е бахти пародията

                    Comment


                      Toso написа Виж мнение
                      То просто е ненужно, кой ще ти играе 6000 години?
                      аз немога да изиграя 100 пък камули 6000
                      а и през тея 6000 години възникват и нови градове.
                      А и за 300 години бих ти завладял цяла европа, та какво ли бих направил за 6000 ? лол е бахти пародията
                      Цяла европа за 300 години? Е, ти си гигант Аз мога за 300 цяла америка, ама Европа с тия милиони кралства и империйки ....
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Е тя цяла америка за 100 години колонизиране ( извън whole wolrd )
                        иначе да го кажем 200 МАКС.. да в европа е трудно, ама аз като си наложа цел да я завладея, ще го направя. Такива неща като репутация , стабилизация и тем подобни немогат да ме спрат, освен като не ми отъпеее ( това е най - страшното )

                        Comment


                          Toso написа Виж мнение
                          Е тя цяла америка за 100 години колонизиране ( извън whole wolrd )
                          иначе да го кажем 200 МАКС.. да в европа е трудно, ама аз като си наложа цел да я завладея, ще го направя. Такива неща като репутация , стабилизация и тем подобни немогат да ме спрат, освен като не ми отъпеее ( това е най - страшното )
                          цЦц , ти явно минаваш през картата като монголската орда

                          то и аз последната игра - с Полша. Подбирам си някой съюз от малки държавици в германия и нападам едната, в хода на войната всичките от саюза ги васализирам - сред тях при добро разположение на силите - 1-2 електори - след три войни станах император с толкова сигурна позиция че няма накъде - по-изгодно отколкото да ги завладея колкото и електори да анексирам имам само един глас, а така васалчета - 6 от 10
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            Да!! така се играе.. В централна европа първо се биеш с електротите и ги правиш васални и те си дават гласа за теб, и след това става елементарно, после просто си газиш напред

                            Comment


                              Toso написа Виж мнение
                              Да!! така се играе.. В централна европа първо се биеш с електротите и ги правиш васални и те си дават гласа за теб, и след това става елементарно, после просто си газиш напред
                              Да обаче като ги газиш си намаляваш manpower-a (предполагам знаеш защо и няма да ти обяснявам )

                              Comment


                                ъъъ защо?
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X