Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумна игра "Дипломация IV"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Временния сайт на играта продължава да бъде този: http://www.history-simulations.net/t...iplomacy4.html В него има всичко без текущия ход, който ще се появи изцяло там вероятно тази вечер. Огледайте за неясноти или грешки и питайте, ако ви се струва, че нещо не е както трябва.

    Другият (http://www.history-simulations.net/to_do/dipl4/) ще бъде направен както трябва вероятно след края й.

    Следващият ход (8ми) предлагам да е до неделя включително.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Тази игра май е най-дълго продължилата от всички досега.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Точно, да, най-дълго, а още даже не е приключила. Но пък и системата е реално възможна за водене. За следваща, някой ден, вече имам идея кое да опростя и кое да усложня, добавяйки детайли

        Но така или иначе - минахме магическия пети ход
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          Толкова ме кефи абсурда:Флотска формация -тип "Трафалгар" разпръсква по пристанищата им шведско-германски кораби през 1914 ?!, а британците скатават в Скагерак, щот готвят десантна група армии в Лондон. Тиролско-Бохемската империя упорито отказва да съществува, а Португалия само дето не е взела Мадрид... А, и Османците се върнаха на геостратегическата карта на Европа, в Каринтия?? Шведите, за първи път от времената на Бернадот, отново са в Германия. Няма такава игра. Воланд, просто суперфантастично се получи! Това хора ако го четат, няма начин да не се забавляват. Колкото по-откъснато от контекста, толкова по-добре!

          Comment


            Мда, абсолютно, макар че долу, "Румъния ще се държи вечно!". А горе, при теб, при хвърляне на 20-стенен зар, се падна точно италианската кавалерийска дивизия да падне в сражението, което за мен лично беше изненада.

            А, да, за флота - всъщност, след първоначалния сблъсък, всеки просто си изпълни заповедите, отивайки в съответното пристанище, но от друга страна, световното обществено мнение вижда това, което Даниц казва.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Италия си търси монарх

              Не мисля, че е правилно и принципно не ме устройват възможностите съюзнически армии да могат да окупират мои територии, така че смятам да приключа играта.

              Comment


                Ще ме прощаваш, ама територията не беше под твой контрол.

                Comment


                  Нека не го правим на дискусия - това си е само една игра Аз ти казах, че някой работи не влизат в моите разбирания за отборна игра.

                  Comment


                    Еееее, Кралските тронове никога не остават дълго време празни
                    Да ви е честит новият крал на "Италия и още нещо" - Империал.

                    Comment


                      Bellum omnium contra omnes

                      Comment


                        Ma baste man vinna!
                        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                        Comment


                          Много бързо се зае поста. Аз тамън щях да пиша, че искам да се върна
                          "Далеч съм от мисълта си"

                          Comment


                            Че ако ти се играе проблеми няма. Ако Империал на му трябва щабен офицер, неговото старо мястото в шведският щаб е вакантно.
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Воланд, Гърция даваш ли я?
                              "Далеч съм от мисълта си"

                              Comment


                                Гърция ще е гадно да се дава, променя коренно положението в играта заради позицията си и войските си (и отношението към тях и взимането им предвид в планирането).
                                „Аз, Драгомир, писах.
                                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                                Comment

                                Working...
                                X