Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    gollum написа
    Това е повече от сигурно . Но дори и някой да не е на линия или да му е минал ентусиазма, това, първо, е даже още по-добре (подобна нетрайна мотивация така или иначе няма да изкара повече от три-четири хода) и второ, не е чак такъв проблем - желаещи се намерят.

    ПП Може някой да ме разкритикува, че е по-добре първо всичко да се завърши и тогава да се обявява играта, но за мен самата обява е стимул да завърша нещата. Иначе като се познавам, постоянно човъркам и подобрявам даден детайл, поради което все не достигам до завършване на проекта.
    Ако искаш качи първо картите,а останлото ще го дочакам. :nod:
    "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
    - Боже силни, боже създателю,
    помогни ни с сила и юнашество!
    Бой ще да ся бием на Софийско поле,
    кръв ще леем за Христово име,
    ще прославим християнска вяра."

    Comment


      Е, тя основната карта си е качена. Остава оперативната, която е същата, но с нанесени разстояния, имена на реки, планини и т.н. Всичко това е готово, остават ми морските разстояния, но за момента съм ги оставил настрана, че са свързани с морските сражения, а там имам да довърша няколко неща. Та ще поизчакам.

      Comment


        gollum написа
        Е, тя основната карта си е качена. Остава оперативната, която е същата, но с нанесени разстояния, имена на реки, планини и т.н. Всичко това е готово, остават ми морските разстояния, но за момента съм ги оставил настрана, че са свързани с морските сражения, а там имам да довърша няколко неща. Та ще поизчакам.
        Не знаех че са еднакви. Важното е да си направиме хубава игра.
        "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
        - Боже силни, боже създателю,
        помогни ни с сила и юнашество!
        Бой ще да ся бием на Софийско поле,
        кръв ще леем за Христово име,
        ще прославим християнска вяра."

        Comment


          Агенция Франс Прес съобщи, че маршал Фош нема да излиза в отпуска, нито в оставка. Най-много да излезе до тоалетната...... няколко пъти. Ма винаги се връща и не се отказва (е са ако го уволнат ......... поради некадърност е друго нещо).

          Comment


            selqndur написа
            Не знаех че са еднакви. Важното е да си направиме хубава игра.
            Какво те наведе на мисълта, че може би са различни/за картите хортувам/?
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              М`да, всъщност са еднакви - би могло и да са различни, но не и в подобен тип игра (в една космическа стратегия е напълно възможно - отделни карти за системите и за повърхността на планетите). Но тук ако трябваше да има отделна карта за всяка провинция... нямаше да ми стигне времето, а и щеше да е доста далеч от реализма. Не че чак толкова го преследвам, де (реализма), както ще видите .

              Comment


                Amazon написа
                Какво те наведе на мисълта, че може би са различни/за картите хортувам/?
                Моля да ме просите за невежеството ми, но това е първата форумна игра в която ще участвувам .
                "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                - Боже силни, боже създателю,
                помогни ни с сила и юнашество!
                Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                кръв ще леем за Христово име,
                ще прославим християнска вяра."

                Comment


                  Не мисля, че има за какво да се "прощава" . Пък и аз съм виновен с тези приказки за "оперативна карта". Просто съм разделил информацията, защото не се побира всичко в една и става прекалено претрупана.

                  Comment


                    selqndur написа
                    Моля да ме просите за невежеството ми, но това е първата форумна игра в която ще участвувам .
                    Беше повече въпрос и по-малко забележка. Аз също съм чисто нов, по отношение на форумните игри. Добре че съотборника ми има опит.
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Хаха и аз съм абсолютен аматьор със съотборник ветеран пробвал съм и преди форумни игри, но доста по-опростени и баламски.
                      Тази ще бъде голямо предизвикателство.
                      (\_/)
                      (°_°)
                      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                      Comment


                        Amazon написа
                        Беше повече въпрос и по-малко забележка. Аз също съм чисто нов, по отношение на форумните игри. Добре че съотборника ми има опит.
                        Карай. До сега съм бил само наблюдател на последната игра и така... :vb_sad:
                        "... Проговаря сам цар Иван Шишман:
                        - Боже силни, боже създателю,
                        помогни ни с сила и юнашество!
                        Бой ще да ся бием на Софийско поле,
                        кръв ще леем за Христово име,
                        ще прославим християнска вяра."

                        Comment


                          Warlord написа
                          Хаха и аз съм абсолютен аматьор със съотборник ветеран
                          Ветеран с дългогодишен стаж в правенето на каши. :38:
                          Канцлер на хазната

                          Comment


                            но определено ветеран аз съм ветеран със съотберник втеран - но това няма да ни спаси
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Хубавото на кашите е че винаги има кой да те спаси.
                              Канцлер на хазната

                              Comment


                                Да - Смърт : "НЕ БИХ ГО НАРЕКЪЛ УМИРАНЕ, ПРИЕМИ ЧЕ СИ СИ ТРЪГНАЛ ПО-РАНО ЗА ДА ИЗБЕГНЕШ НАВАЛИЦАТА"
                                (\_/)
                                (°_°)
                                (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                                Comment

                                Working...
                                X