Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи въпроси около играта

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вече не е! Резервирам я за себе си.
    Моля ви не ми отказвайте!
    Truth will save the world

    Comment


      Ок, кандидатурата ти е приета, ndragostinov.

      За организацията на държавите - списъкът все още не е готов, така че ще трябва да почакаш. Когато е готов ще е достъпен от страницата на играта (за което ще напрая сответното обявление).

      По въпроса за "печата" - идеята ти е добра, но всъщност вече е реализирана. Всяка държава има възможност за собствена държавна осведомителна агенция. Всеки, който избере да ползва такава ще има правото да пише материали и да ми ги изпраща, след което аз ще ги качвам на специално място в секцията за текущата игра на страницата на самата игра.
      Също така, ще има международна игрова агенция (тя ще съдържа само обективна информация и ще я управлявам директно), както и има възможност за частни медии - ако някои играч реши да поеме индустриално-журналистическа роля. Те ще бъдат решени на същия принцип.
      Мисля че така е по-добре, защото нещата ще са по-организирани, отколкото ако това става на форума, където лесно може темите да се задръстят със спам.
      На форума на играта ще има информационни теми (в тях ще поствам съобщения относно хода на играта), както и дипломатически теми - там ще се провеждат всички открити сесии. Същото така, ще действа и тема за въпроси около играта (макар че предполагам, че повечето играчи ще предпочитат да ми ги задават лично, за да не издават намеренията си косвено).

      Comment


        Ами, така е. Няма да отговоря на провокацията за Италия 1600.

        Честито на новия премиер на Белгия.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          Ами не е и нужно да отговаряш, Крылов, защото това не е провокация. Въпросът е изчерпан.

          Comment


            когато се пише историята на играта това може да го минем като смяна на кабинета . Дано и мен не ме бутнат от престола че кой ще бъде бащица на британците? Някое говедце от република уелс :o

            Comment


              Направо ще те приютя на някой остром между малайките. И какво като някое говедо ще управлява, нали ти ще си пиеш коктейла за сметка на държавата?
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                жените ти са цветнокожи. а аз обичам белички. Пък и ще ме боли сърцето като гледам как руши комуната.
                Аа освен това не обичам жегите.

                Comment


                  gollum, неполитическите персонажи ще могат ли да са хем индустриалци, хем издатели? Струва ми се по-удачно.
                  По моя преценка съм обективен.

                  Comment


                    Да, тази идея наистина е добра и общо взето, натам върви логиката на играта. Единствената разлика между двата типа персонажи ще е стартова (т.е., единият започва с издателски концерн, а другият - с индустриален) и целева. Инак и в двата случая става въпрос за частни капитали, които в крайна сметка могат да се насочват по преценка на играча - както към информационна манипуалия, така и към икономическа.

                    Comment


                      Е, естествено че може. Че аз иначе как ще създам моята индустриално-информативно-военна мегакорпорация?!?!
                      друг въпрос имам пък аз - ще може ли да си купуваме държави ние индустриалците?????
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        да, ще може, стига да имате пари да подкупите съответния управник (или пък да си организирате "частна армия", с която да завземете държава).

                        Comment


                          Парите да са проблема - печатарските машини са вече поръчани, само една две плаки за оригинал трябва да присвоим и почва печа... а! кхъм... нещо много се разприка... не ми обръщайте внимание... нищо не сте чули, ЯСНО ЛИ Е?!?????
                          8)
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            Спокойно, ние сме либерални хора, с шитроко отворени обятия за индустриалците и журналистите, Аз лично съм приготвил цял архипелаг на ваше разположение, нещо като свободна индустриало-журналистическа зона, за всички свободомислещи и предприемчиви. Имам честта да ви съобщя че архипелаг ГУЛАК отваря врати в първи ход на играта.

                            Comment


                              гулаГ не беше ли?

                              Comment


                                ами май зависи на кой език е. Но може и да греша...идеята е важна. И за да не кажат че спамя (като тебе ) един въпрос:
                                1. в тоталитарните държави ще ли има десиденти иразни други модели недоволни? Предполага ли се че това ще са предимно образовани хора?

                                Comment

                                Working...
                                X