Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тренировъчна програма....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Само да отбележа, че Як-1Б е много силен противник за г-2. Почти равна скорост на морко ниво, завива много по-добре и е невероятно труден противник. Як-1 е по-добре

    Comment


      #77
      съжелявам 4е се изгубих като "BackStreet Boys", ама най-големите врагове на авиатора - Инет-Проваидъра + Пинга - ме повалиха.
      Изкам да питам нещо.
      повреме на Off-line тренировни на картите на Тангра 4есто ми се слу4ва дясната стойка на колесника да остава пусната.
      на 200км/ч мах. убирам колесника, и досега никаде другаде не се полу4ава този ефект.
      I love fucking army
      and she loves me, fucking me.

      Comment


        #78
        Това е направено така нарочно, много стара тактика прилагана е от най-добрите асове на Луфтвафе. Има няколко приложения
        1. При атака на наземна цел: Ако си над вражеско летище и свършиш мунициите, със спуснатия десен колесник погваш да гониш наземния персонал. Целиш ги отзад, получава се нещо подобно на ритник, само дето като е с Месер малко по-боли...
        2. При въздушен бой: Партньорът ти лети на 1000 м над теб и малко вдясно, прикрит добре в облаците. Врагът вижда спуснатия ти десен колесник, замира в изумление, после почва да се чуди: "Тоя пък що си е пуснал половината колесник? Дали пък не иска да ми даде някакъв сигнал с това? Защо десния, а не левия?" Докато врагът се чуди, партньорът ти го атакува отгоре и го сваля.
        3. Ако не успееш да приложиш някоя от горните тактики, пак ще си на далавера, щото при кацането ще имаш да спускаш само левия колесник. Така можеш да кацнеш преди останалите и да шляпнеш пръв по задника медицинската сестра.

        Comment


          #79
          Prekrasni idei Stefko. Ama az se pitam naistina kyf e toq efekt

          Comment


            #80
            друг вариант

            мерси за лекцията "Повреда в хидравликата за Мирни цели"
            :lol:
            НО АЗ НЕ ГО ПРАВИЯ ЦЕЛЕНАСО4ЕНО, НИТО ИМАМ КОНТРОЛ ВЪРХУ ПРОЦЕСА НА ПУСКАНЕ/УБИРАНЕ НА СТОЙКАТА(ПО ОТДЕЛНО)=> ТОВА Е НОЖ С ЕДНО УСТРИЕ И ТО СО4И МЕН.
            упасявах се 4е е БЪГ, но сега разбирам 4е съм открил топлата вода

            все пак се питам на някои случвало ли му се е.
            I love fucking army
            and she loves me, fucking me.

            Comment


              #81
              Не ми се е случвало подобно нещо. Летял съм тези мисии на всяка по над 20 пъти и не съм забелязал подобно нещо.
              На теб колко пъти ти се е случвало?
              =VNVV=Shilo
              Въздушните на Негово Величество Войски

              Comment


                #82
                Dwa screenshota na letene vyv formaciq

                няколко пъти, и то като гледам трака, за обективен контрол, и О
                дясна стойка долу
                нито тегли на ляво( от 4елно съпротивление, нито нищо)
                I love fucking army
                and she loves me, fucking me.

                Comment

                Working...
                X