Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тренировъчна програма....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    хм, аз пък винаги излитам със задкрилки на take-off и скорост 200км/ч, като се вдигна ги вдигам и тях като стигна 300 вече са прибрани. Всъщност аз летя най-вече на 190, но и на 109ката по същия начин действам.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #17
      Аз също излитам със задкрилки на take off и според мен така е правилно по лесно те отлепя от земята.На който както му е удобно все пак де. 8)
      =VNVV=Shmitza
      Днес съм вихър и стрела,
      владея царство без предел
      и съм със разперени крила
      и със сърцето на орел.....
      _______________________________________
      Въздушните на Негово Величество Войски

      Comment


        #18
        ZA Me-109

        Да ,но понякога се налага да се излита бързо.... защото врагът е наблизо и тогава най-удачният вариант е без клапи........
        su27 AKA =VNVV=Stoyanov
        ______________________________
        "Ще се видим във Валхала!"

        Comment


          #19
          Ако трябва да е бързо - през нивата и аре : 8)

          Излитането не е проблем при мен, ама като стигнем до кацането... докато четох на Шилото кацането забелязах скоростта която трябва да се поддържа - 220 км/ч. Хм, може би затова все или прелитам над пистата или се разбивам в нея :lol: Май 300 км/ч са доста ...

          Шефе, в момента къв скин глася за Дората ... ша те шашна :tup:
          20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
          "Иване, сега кръв ще се лее!"

          Comment


            #20
            Аз бързам да се записвам в БГ ескадрилата, пък вие още 4епкате излитане/кацане.
            като по4нете да разисквате работа на летците в двойка ( най-малката такти4еска единица) те тогава ще стане интересно.
            :twisted:
            I love fucking army
            and she loves me, fucking me.

            Comment


              #21
              Значи опирането на пистата трябва да се извършва със скорости под 200км .... идеалната скорос е 150км.... не , че с над 200 не може да се кацне без да се разбиеш........
              su27 AKA =VNVV=Stoyanov
              ______________________________
              "Ще се видим във Валхала!"

              Comment


                #22
                Originally posted by "[541

                reaper"]Аз бързам да се записвам в БГ ескадрилата, пък вие още 4епкате излитане/кацане.
                като по4нете да разисквате работа на летците в двойка ( най-малката такти4еска единица) те тогава ще стане интересно.
                :twisted:
                брей? тука имаме някой много добър
                айде идвай довечера да летим .....
                su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                ______________________________
                "Ще се видим във Валхала!"

                Comment


                  #23
                  Koga e tova dovechera
                  http://www.imotisofia.bg/

                  Comment


                    #24
                    Стоянов нищо ли4но.
                    ако отгориш на постами с проблеми за конектване,
                    ще ме пробваш и повярвай ми кацането ще е последния ти проблем :twisted:
                    Nothing personall :tup:
                    I love fucking army
                    and she loves me, fucking me.

                    Comment


                      #25
                      Ще поживеем ще видим....
                      само бих казал едно..... не ме подценявай някои го направиха и сгрешиха ....
                      нзнам с каква връзка си така че немога да ти помогна...
                      su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                      ______________________________
                      "Ще се видим във Валхала!"

                      Comment


                        #26
                        Стиа с тва мерене на "gun"-вете бе . Една шепа хора сме и се ще се намери бабаит. Бабаити има разбира се, ма нека си мълчат.

                        Аз опирам на 170 обикновено - тогава все още трае корекции самолета на тракторията. Над 170 подскача опасно ако го тръшнеш по рязко, а на трева често и фатално. Според мен разбира се. Снишавам на около 200 и над пистата чакам да падне скоростта и той сам опира. След кацането приберете задкрилките, опашката пада по-бързо, ъгъла на атака се ужеличава и се спира забележимо по-бързо. Може и витлото на свободен ход или наи-малка стъпка, ама ползата не е кой знае каква.

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by "FeldMarshal Kalchev"

                          Ако трябва да е бързо - през нивата и аре : 8)

                          Излитането не е проблем при мен, ама като стигнем до кацането... докато четох на Шилото кацането забелязах скоростта която трябва да се поддържа - 220 км/ч. Хм, може би затова все или прелитам над пистата или се разбивам в нея :lol: Май 300 км/ч са доста ...

                          Шефе, в момента къв скин глася за Дората ... ша те шашна :tup:
                          Прочети внимателно какво съм написал. :lol: :lol: :tup:

                          Не подценявайте противниците си!
                          =VNVV=Shilo
                          Въздушните на Негово Величество Войски

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by "=VVNV=Khan"

                            Стиа с тва мерене на "gun"-вете бе . Една шепа хора сме и се ще се намери бабаит. Бабаити има разбира се, ма нека си мълчат.

                            Аз опирам на 170 обикновено - тогава все още трае корекции самолета на тракторията. Над 170 подскача опасно ако го тръшнеш по рязко, а на трева често и фатално. Според мен разбира се. Снишавам на около 200 и над пистата чакам да падне скоростта и той сам опира. След кацането приберете задкрилките, опашката пада по-бързо, ъгъла на атака се ужеличава и се спира забележимо по-бързо. Може и витлото на свободен ход или наи-малка стъпка, ама ползата не е кой знае каква.
                            Бре тва с вдигането на задкрилките не го знаех.... ще го пробвам.....
                            за останалото ок аз млъквам
                            su27 AKA =VNVV=Stoyanov
                            ______________________________
                            "Ще се видим във Валхала!"

                            Comment


                              #29
                              И аз не го знаех. Друго си е старото :tup: .
                              =VNVV=Shilo
                              Въздушните на Негово Величество Войски

                              Comment


                                #30
                                А да бе - под 200 км/ч ... ми, то все същото - 220 или <200. Аз като хвърча с над 270 :lol:
                                20ти декември преди излитане, Спаич към техника си :
                                "Иване, сега кръв ще се лее!"

                                Comment

                                Working...
                                X