Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Оу, извинявай, трябваше да предупредя, хич не ми мина през ума. Коригирам си поста.

    Между другото, Чарлз Данс сме го гледали и в Перла в короната - ако си спомняте този добър сериал за Индия като британска колония.
    О, да, помня го. От онова време, когато сериалите бяха с малко серии, но сме ги запомнили като с много (наскоро правих нещо като мини-проучване в офиса за тези времена и почти никой не можеше да повярва колко серии са имали тогавашните сериали, популярни у нас ). А сериалчето си беше много добро.

    Comment


      Ами %Робивя Изаура" си беше със 100 серии, Далас - още повече

      Иначе Чаплз Данс е роден за роли на властни тиранични мъже толкова е ....сноби!
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        gollum написа Виж мнение
        В офиса имам един колега, който е чел книгите и следи сериала, та още като дойдох сутринта (защото знае, че съм чел донякъде книгите и иска да си обсъжда с някого) веднага ми разправи последния епизод, та се сетих за това, което Залмоксис пишеше по-долу:

        спойлер:доколкото разбрах, в този епизод фанатиците са били изцяло избити и то "хей така". Заедно с въпросната кралица, дето я обсъждахме по-долу. Т.е. поне за сценаристите разправянето с фанатично движение от низините не представлява проблем (жалко за героят на Джонатан Прайс - актьорът ми е сред любимите още от "Бразилия").
        Според документарито, идеята за този епизод е взета от атентата в Света Неделя (шутка)
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          Внимание, издайнически изявления:
          Прекрасна арка на Старк в първи и шести сезон!
          Разкараха червената змия да не командори новия крал.
          Интересно, че май Ланистърови ще се окажат слаби накрая - силни по Ришельовски, но само толкова.
          И вероятно накрая ще се сблъскат двамата Таргариени - което ме кара да си мисля даже, че
          последен може да се смее Петир Бейлиш, точно както си мечтае.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            gollum написа Виж мнение
            В офиса имам един колега, който е чел книгите и следи сериала, та още като дойдох сутринта (защото знае, че съм чел донякъде книгите и иска да си обсъжда с някого) веднага ми разправи последния епизод, та се сетих за това, което Залмоксис пишеше по-долу:

            спойлер:доколкото разбрах, в този епизод фанатиците са били изцяло избити и то "хей така". Заедно с въпросната кралица, дето я обсъждахме по-долу. Т.е. поне за сценаристите разправянето с фанатично движение от низините не представлява проблем (жалко за героят на Джонатан Прайс - актьорът ми е сред любимите още от "Бразилия").
            Още докато гледах сцената осъзнах, че ще ми натриеш носа Добре, нямаше как да предположа, че ще съберат цялото движение на едно място и ще го взривят с вълшебен барут, който удобно си седи там в подземията. Почувствах известна празнота след тази сцена. Някак си удовлетворението ми не беше пълно. Трябваше да страдат повече

            Comment


              Баси оргазмения епизод, такъв кеф от сериал май не си спомням А пък Аря, милата Аря, на бати сладурчето

              Comment


                През цялото време имах предчувствието ,че "бавния Фрей" ще гушне букета ,и дори го споделих неколкократно с домашните ми . И когато стана ,щерката ме изгледа като пророк. Само не видях добре ,какви точно анатомични части беше сложила в пая от синовете му . Финалната сцена дава заявка за небивал интерес към следващия сезон , и доста вдига летвата към сценаристите , да те нападат с трите рода войски в огромно количество ,да си практически без съюзници с доста оредяла армия......... трудни времена за царуването на нейно величество Протекторката на Седемте кралства . И би трябвало да е Регент-Протектор , но пък чий регент , не останаха лъвчета в прайда .

                Comment


                  Пръстчета беше сложила, пръстчета. Нокътче се подаваше

                  Comment




                    Гледам, че народа е пощурял повече и от мен по тази рокля. Задължителен музикален фон: https://www.youtube.com/watch?v=-bzWSJG93P8

                    Comment


                      Кухулин написа Виж мнение
                      Баси оргазмения епизод, такъв кеф от сериал май не си спомням А пък Аря, милата Аря, на бати сладурчето
                      х10, напомни ми за "Тит" с Хопкинс

                      Comment


                        аз пък намирам множество паралели между Ланистърите и Церсий и династията Валуа и Екатерина Медичи Просто е поразително колко е крал от историята ха ха Та дори и атентата в Септата много добре се връзва с Варфаламеевата нощ.
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          княз Крылов написа Виж мнение
                          аз пък намирам множество паралели между Ланистърите и Церсий и династията Валуа и Екатерина Медичи Просто е поразително колко е крал от историята ха ха Та дори и атентата в Септата много добре се връзва с Варфаламеевата нощ.
                          О-о, значи не случайно се присетих за Катя Медичи тия дни! Но-о толкова отдавна съм чела Дрюон, губят ми се подробностите.
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            !!!

                            Comment


                              Мда, направо да не повярва човек, че тая сцена идва от сериал.

                              ПП



                              Comment


                                Жал ми е за Марджъри. Много нагласена развръзка, сценарият става все по-слаб.
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X