Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Odzava написа
    Нито е мазна, нито е интригантска. Пуснах я за да покажа на повечето, че отговорите са точно такива - Никоя изцяло. Е, тогава какъв е смисъла да си лепим етикети едни на други когато изказваме позиция?
    Е то е ясно, че като се взимат в предвид много фактори от различно естество нещата не могат да се окачествят съвсем невъзмутимо като черни или бели. Но все пак това не пречи всеки да има предпочитания или симпатии към някоя от изброените.
    (\_/)
    (°_°)
    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

    Comment


      #17
      Аз гласувах за Китай, не е тайна

      Голъм, Уорлорд, от всекидневните новини се вижда че се прави много по въпроса. Даже често има успехи. А за промяната - то е естествено че ще има противящи се, всяка промяна е болезнена...
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        #18
        Warlord написа
        Е то е ясно, че като се взимат в предвид много фактори от различно естество нещата не могат да се окачествят съвсем невъзмутимо като черни или бели. Но все пак това не пречи всеки да има предпочитания или симпатии към някоя от изброените.
        Ами гласувайте си за предпочитанията. На мен всички са ми еднакво безразлични като симпатия.
        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          #19
          Искате да кажете, че винаги преди сте виждали кой как е гласувал??? Защото аз - никога, дори когато бях модератор. Само резултатите виждах.

          Comment


            #20
            Голъм, Уорлорд, от всекидневните новини се вижда че се прави много по въпроса.
            Прави се нещо, но не в посоката на моето разбиране на въпроса. Не виждам каквато и да е политическа мисъл (или воля), която да дава подобни надежди, поне в момента. Но това е за отделна тема.

            Искат да кажат, че когато анкетата е публична трябав да се вижда кой как е гласувал.

            Comment


              #21
              виталий написа
              А где в списке Болгария? ;
              В "другие"?
              България е толкова велика, че анкета не мож я побра. :nworthy:

              Comment


                #22
                Николай написа
                България е толкова велика, че анкета не мож я побра. :nworthy:
                А майкопродавците в нея са толкова много, че не мож ги преброи. :stupid:

                Аз обаче виждам кой как е гласувал. Сигурно като гласуваш и ослепяваш. Един вид истината те заслепява :lol:
                Last edited by Odzava; 08-06-2006, 14:23. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #23
                  Odzava написа
                  А майкопродавците в нея са толкова много, че не мож ги преброи. :stupid:
                  То само при нас майкопродавците да бяха много, с мед да ни намажеш. Иначе бих искал да тресна едно рамо на ЕС, но засега общата му външна му политика е по-скоро само фикция.
                  Бе що не тресна едно за Русия...

                  Comment


                    #24
                    Явно публичността на тая анкета, е че само този който я пуснал и тези, които още не са гласували могат да видят кой как е гласувал. Но със сигурност занапред само такива анкети ще пускам

                    А иначе осве анкетата какъв трябва да бъде предмета на дискусията в тази тема? До тук правят опити да се пръкнат две отделни теми, обсъждани хиляди пъти, ама едва ли това е целта.
                    (\_/)
                    (°_°)
                    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                    Comment


                      #25
                      Както вече писах целта е точно тази - някои да видят че винаги има и ще има "ами зависи...." И че черно/бялото е основно сиво.

                      Аз тъй като не смятам да гласувам, и тъй като я пуснах публична след някое време може да публикувам и статистиката.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #26
                        Голъм написа
                        Прави се нещо, но не в посоката на моето разбиране на въпроса. Не виждам каквато и да е политическа мисъл (или воля), която да дава подобни надежди, поне в момента. Но това е за отделна тема.
                        Уорлорд написа
                        До тук правят опити да се пръкнат две отделни теми, обсъждани хиляди пъти, ама едва ли това е целта.
                        Абе хора, вие за какво говорите? Аз за исляма говоря :lol: :lol: :lol:
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          #27
                          А, не съм те разбрал . Но пък то същото, което написах важи и за исляма .

                          Comment


                            #28
                            Ами не беше никак случайно, исках да проверя как ще ме разберат хората И както и очаквах...
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              #29
                              Аз имах предвид, че тази е едната, а другата за България, майкопродвничеството, гъзоблизането и тн.

                              Както и да е - Русия поведе

                              Гласувалите за някоя от изброените са колкото гласувалите за "друга", което до известна степен оборва твърдението на Одзава, но още е рано де.
                              (\_/)
                              (°_°)
                              (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                              Comment


                                #30
                                Ами про толкова мъгляво изказване, така сме те и разбрали.

                                Comment

                                Working...
                                X