Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Анкета

    Тъй като постоянно се лепят епитети по постовете пускам следната анкепа - "Политиката на коя държава/съюз подкрепяте?" така ще спестим доста спам, защото много от темите се отклоняват в една единствена посока - pro et contra. А така смисълът на много от постовете ще е ясен, поне за мен ще е по-ясен.
    43
    ÑÀÙ
    13.95%
    6
    ÅÑ
    37.21%
    16
    Ðóñèÿ
    25.58%
    11
    Êèòàé
    2.33%
    1
    Äðóãà
    20.93%
    9
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    #2
    А где в списке Болгария? ;
    В "другие"?
    "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

    Comment


      #3
      А какво влияние оказва сега нашата страна на световните процеси, че да я сложа в анкетата. Нашата си е наша - затова си я харесваме :nworthy:
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #4
        Никоя изцяло
        Може би само това, което ми харесва при едни или други. Но безрезервна подкрепа към тези или онези - не.

        P.S. Въпрос към администратора / модератора: преди да гласувам, като натиснах "виж резултатите от анкетата" можех да разгледам кой къде е гласувал, а сега - не, не излиза. Защо така?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          Подкрепям въпроса на Камерер и официално протестирам срещу генерализацията на темата
          Наистина не може да се отговори еднозначно (най-малкото не е ясно дали за външна или вътрешна политика става дума), пък и не мисля че някой човек с разум в главата си може да подкрепя ВСИЧКО, което се извършва от дадена страна. Главно защото не знае какво е това "всичко".
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            #6
            Никоя, не виждам симсъл от подобан подкрепа, нито одобрявам която и да е политика. Щях да гласувам в анкетата, ако имаше такъв отговор. Тъй като няма, галсувам с "друга", което е в този симсъл, който съм написал тук. Ако нещо подкрепям, то по-скоро е идеята за някаква наднационална политическа структура, която да обединява политически цялата земя. Но това засега е по-скоро утопия.

            Comment


              #7
              Защо, в момента има само един такъв кандидат, който се радва даже на липса на конкуренция.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                #8
                Ахах, много мазна и интригантска анкета. Ще се оформят няколко фенклуба

                Обаче и аз като Камерер не подкрепям изцяло никоя от изброените, за тва ше трябва да гласувам за "друга".

                Виталий тука при нас е прието политиката на управляващото правителство към днешна дата да се ненавижда и оплюва, като гледам ти си побързал да вдигнеш рейтинга на твоите хора .
                А и да - в световен мащаб ние сме Господин Никой, както се казва - напълно независими, демек - от нас нищо не зависи :lol:
                (\_/)
                (°_°)
                (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                Comment


                  #9
                  Явно имаме китайци на форума, щото като гледам некой е гласувал за Китай. Indeed ...
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #10
                    Dinain написа
                    Защо, в момента има само един такъв кандидат, който се радва даже на липса на конкуренция.
                    И на голяма омраза от страна на тези, върху които желае да приложи въпросният утопичен експеримент
                    (\_/)
                    (°_°)
                    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                    Comment


                      #11
                      Нито е мазна, нито е интригантска. Пуснах я за да покажа на повечето, че отговорите са точно такива - Никоя изцяло. Е, тогава какъв е смисъла да си лепим етикети едни на други когато изказваме позиция?
                      А пък аз не подкрепям никоя и всички едновременно. Както казах уважавам правото на всеки да се бори за място под слънцето. Жалко само, че правилата са такива в тази игра.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #12
                        Защото не смятам, че този кандидат въобще прави нещо в тази насока, нито че ще доведе нещата дотам. По много причини, които разбира се мога да изложа, но не знам дали точно тук, все пак анкетата е конкретна.

                        Comment


                          #13
                          Камерер написа
                          Явно имаме китайци на форума, щото като гледам некой е гласувал за Китай. Indeed ...
                          а Динайн е китаеца, видях го преди да гласувам :mhehe: Но наистина защо по дяволите вече не се изписва кой къде е гласувал. Баш най-интересното се изшитка, тюх! Някой няма ли да се погрижи?
                          (\_/)
                          (°_°)
                          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                          Comment


                            #14
                            Warlord написа
                            а Динайн е китаеца, видях го преди да гласувам :mhehe: Но наистина защо по дяволите вече не се изписва кой къде е гласувал. Баш най-интересното се изшитка, тюх! Някой няма ли да се погрижи?
                            Не знам :shrug: аз нарочно я пуснах публична.
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #15
                              Ша молиме некой да не гласува и да казва кой как е сторил това, поне докато не се получи някаква яснота по въпроса защо и как

                              Odzava написа
                              Не знам :shrug: аз нарочно я пуснах публична.
                              И аз така видях че пише и се зарадвах, че така всичко ще се вижда по-ясно и ще има по-малко анонимност
                              Last edited by messire Woland; 08-06-2006, 14:05. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment

                              Working...
                              X