Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместно моделиране

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Pratih ami snimka на чарковете на Ексетър

    така като го гледам е нова матрица, мачтите са прекалено тънки, като дойде и ги пипна повече подробности

    Comment


      #32
      Gaden Gogi написа
      Pratih ami snimka на чарковете на Ексетър

      така като го гледам е нова матрица, мачтите са прекалено тънки, като дойде и ги пипна повече подробности
      Mи аз ще се откажа и от екстъра. Таман си играйкам с един флетчър в 1/700(Тамия) и с един либърейтър в 1/144(урааа, намерих гооо, от 2 години го търся из магазините, явно за компенсация че не можах да ида до авиационния музей който си бях намислил).
      Флетчъра таман получи за майтап единия си комин, две 127 мм., и два торпедни апарата, Либърейтъра сега го отварям.
      Уви само тоя кораб и К141 бяха на някаква по прилична цена - останалото гони 60 лева и нагоре из тукашните магазини
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        #33
        daaaa i не се сети за мене, пък аз можех да ти предложа новото германско оръдие, мнооого преди да се появи по магазините.

        Пък аз прочетох монографията за Ту-142, ако стане дума Кало ще я обяви за анатема, повече от страница само недостатъци на самолета
        Last edited by Gaden Gogi; 03-02-2007, 23:35. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

        Comment


          #34
          Gaden Gogi написа
          daaaa i не се сети за мене, пък аз можех да ти предложа новото германско оръдие, мнооого преди да се появи по магазините.

          Пък аз прочетох монографията за Ту-142, ако стане дума Кало ще я обяви за анатема, повече от страница само недостатъци на самолета
          В интерес на истината сетих се за момент за тебе, обаче се зазяпах по един ескортен самолетоносач в 1/700 и цената леко ме изплаши и явно от уплаха съм те забравил . Пък и се замислих че другата седмица ще мога да наснимам трите V-bombers накуп
          Мерси ама в момента, новото германско оръдие ми е леко ненужно, имам си 4 самолета в 1/144 и едно корабче в 1/700.
          А сега остава да ми кажеш(за монографията) че има и похвално слово за F-14 в нея
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            #35
            Не се споменава, но има и статия-продължение за Як-36, отново доста думи за "изостаналата съветска технология", вече явно силичи че списанието е украинско

            Comment


              #36
              Има ли съвместно моделиране и кой е корабът, Шпее 1/720?, в каталога на Ревел от 2002/стар ама нямам друг/ го няма.
              От 4 г. не съм похващал модел от ВСВ, и основните ми "успехи"/ха ха :sm113: / са в областа на танковете.
              Единственият ми кораб е Тирпиц на Ревел 1/570, не съм си помислял да го почвам, все си мисля, че ми липсва необходимият опит.
              Но ако има сериозна инициатива за съвместно моделиране ще се включа./ дано не са ми изсъхнали боите/.

              П.П. продават ли се някъде в София бои на Хумброл, че напоследък оцветявам фигурки на Вархамер и са ми необходими нови цветове.
              "...а крилете биват всякакви-каза враната..."

              Comment


                #37
                Корабът е преопакован такъв на Италери, оригинално на Еши, в какват аи опаковка да го намериш все е тои.
                Тирпицът в 1/570 може спокойно да го метнеш в боклука, за играчка става, за модел не, пък и машабът е умрял преди повече от 25 години

                Aha разучих Ексетерът е на Мачбокс, може да си взема и техните джобни неща...ако ми хареса като го видя на живо
                Last edited by Gaden Gogi; 04-02-2007, 14:54. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                Comment


                  #38
                  Впрочем вчера минах през малкият ЦУМ и там се валяха не един ами два броя Граф Шпее, т.е който иска да започнем въпросният "дуел" може да си набави моделът от там. Офертата за чаркълките на аванта ЗА ВСИЧКИ УЧАСТВАЛИ си остава.

                  Comment

                  Working...
                  X