Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Aбе да ме убиеш си прилича на Капитани Романи, ама те първо са с по-голям брой оръдия от главния калибър и не са само 3. Иначе тук-там пише че са разработвани на базата на Ташкент. Някой по-голям спец от мене да се пробва да каже аз си поизчерпах местата за ровене
    Can't talk! Got to Shoot!

    Comment


      Новата серия на Гоги
      Can't talk! Got to Shoot!

      Comment


        Още от серията
        Can't talk! Got to Shoot!

        Comment


          снимките са прекомерно очевадни и смятам без жокери да минете.

          Comment


            Така наречения "Истински" да не е първия Аргус случайно?
            Can't talk! Got to Shoot!

            Comment


              Абе то истински замолетоносач е много разтегливо понятие, някой хора (професионалисти в овъртането) могат и Граф цепелин да изкарат че е първият истински, ама иначе това е Аргус, вчера като ги сканирах явно съм забравил да залича знамето. Ама а още снимки ти изпратих, онази "крайцер" е много интересна. А за съжаление двете най-интересни не щяха да се сейфнат в правилният формат, иначе много щяхте да се измъчите. Имам и готина снимка на Бляскавица, ама ще е гавра да я пускам.

              Comment


                Последната от темата на Гоги
                Can't talk! Got to Shoot!

                Comment


                  Истинското естественно е Аргус. ама аз като съм сканирал съм проблял че има знаме.

                  Comment


                    Това дето си го кръстил "Крайцер" много ми прилича на самолетоносач тип Индипендънс(който си е бивш крайцер )
                    Can't talk! Got to Shoot!

                    Comment


                      цъ, не е .

                      Comment


                        Я да взема да сменя картинките - "Дупе" би трябвало да е Хермес
                        Can't talk! Got to Shoot!

                        Comment


                          И това го позна, давай напред, има още две лесни, другите са малко по-труднички.

                          Comment


                            Maхнах двата самолетоносача дето съм ги познал. Имам известни предположения, че нещото с многото антени е британски кораб.
                            Can't talk! Got to Shoot!

                            Comment


                              Айде айде, познавай само това дето не си го видял вчера в книгата. Пък и май забравяш че позналият трябва да даде и инфо за корабът!!!!
                              тОВА НА АВАТАРЪТ ДА НЕ Е ТРОФЕЙНАТА ПАНТЕРА ДЕТО ИМА ДЕКАЛИ И СМЯтам да си я правя :?

                              Comment


                                Gaden Gogi написа
                                Айде айде, познавай само това дето не си го видял вчера в книгата. Пък и май забравяш че позналият трябва да даде и инфо за корабът!!!!
                                тОВА НА АВАТАРЪТ ДА НЕ Е ТРОФЕЙНАТА ПАНТЕРА ДЕТО ИМА ДЕКАЛИ И СМЯтам да си я правя :?
                                Баш трофейна пантера е. Точно тоя можах само да видя че е британски за разлика от другия дето му видях и името.
                                Can't talk! Got to Shoot!

                                Comment

                                Working...
                                X