Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Plamen написа
    Мен малко ми прилича на шедски броненосец за брегона отбрана един от последните , но той няма възвишени кули
    Едно на ръка дето е малък да е броненосец за брегова отбрана, второ те са с 2-4 оръдия главен калибър - тоя има поне 6
    Can't talk! Got to Shoot!

    Comment


      мисля два пъти вече казах че не крайцер, пък вие колко есминеца знете с броневи пояс (той се вижда и на снимката) или пък с посочената от мене минимална дебелина на бронята? Продължавайте да гадаете, може пък да е линкор

      Comment


        Отде тез имотикони?
        Can't talk! Got to Shoot!

        Comment


          Thunderchief написа
          Отде тез имотикони?
          Katо решите текущата загадка тогава поставяйте нова.

          Comment



            Айде бе, то се е видяло че подводницата няма да я познаете ама поне корабът, примерно може да обърнете внимание какви са далекомерите.
            А подводницата е Делфин, Португалска, понеже не я познахте няма да дам информация за нея.

            Comment


              Далекомерите са английски?
              П.В.

              Comment


                няма да давам жокери, пък и загадката не са какви са, просто ви казах да обърнете внимание.

                Comment


                  Gaden Gogi написа
                  няма да давам жокери, пък и загадката не са какви са, просто ви казах да обърнете внимание.
                  Друг да ги познава загадките аз бях до тука с тоя форум.
                  Can't talk! Got to Shoot!

                  Comment


                    Е пък си и ти, фръц фръц, кати си видял че мението да даден потребител не ти допада просто не му обръщаш внимание и толкоз.
                    Айде понеже сте запецнали да ви дам жокер: главният калибър е в три двуоръдейни кули. Понеже на снимката се виждат две можете да се досетите че третата е в кърмата.

                    Comment


                      Айде още един жокер: този кораб има нещо общо с лидерът Ташкент

                      Comment


                        Жокер: има два зенитни калибъра.

                        Comment


                          Откровено казано с тия далекомери съвсем малко ми прилича на руски кораб, но кулите не намязат на руска конструкция
                          Can't talk! Got to Shoot!

                          Comment


                            Айде още един жокер: ако видите размера на далекомерите ще се ориентирата в размера на кораба. А самата конструкция трябва да ви е голяма подсказка.
                            Още един жокер, построени са 3 такива кораба, след войната са използувани за изпитания.
                            Последн жокер за тази седмица: В някой от броевете на Моделист-конструктор в морска колекция не само го има на картинка, ами е на главната най-голяма такава.

                            Comment


                              канонерка ли е?
                              П.В.

                              Comment


                                Хе, след малко и за името ще питаш. Казал съм достатъчно.

                                Comment

                                Working...
                                X