Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Съдейки по вулканите (италианците имат 76мм ) обаче това наистина би трябвало да е японският LS

    Comment


      Thunderchief написа
      Gaden Gogi написа
      Тъндъре я се дръж малко по-сериозно, И аз отговарям на загадката на Одзава. От твоите първото може да е Франклин, вторато Сан Джорждо или неговият близнак
      По нищо не личи. Първото мое не е самолетоносач. "Ситно" е, доколкото нещо с размерите на ЖП ферибот може да се нарече ситно. А самолетоносача и зеленото нещо са японски, не италиански. Драгунов е доста по-близо до истината.
      Ами вместо да правиш това:
      Просто се заяждам за спорт
      да беше прочел първият пост от темата, там изрично пише че нова загадка се пуска след познаването на старата, и в този ред на мисли на всеки ще му е очевидно на какво отговарям. Още повеч1е че ти си пуснал твоята СЛЕД отгова за който ми разправяш че не бил верен.
      Та като каза ферибот това да не е един от американските тренировъчни самолетоносачи получени чрез преустройство именно на фериботи и използуване на големите езера? но онези доколкото си спомням снимките във флотомастър са с гребни колела.

      Comment


        Gaden Gogi написа
        Съдейки по вулканите (италианците имат 76мм ) обаче това наистина би трябвало да е японският LS
        LSТ 4001. Въпреки че всъщност си е десантен кораб-док. Казва се Осуми.
        Остават ви още два(а на мене още 157) давайте
        Can't talk! Got to Shoot!

        Comment


          Така ли? А защо пуснаха загадка без някой да е познал ферибота?
          Ферибота не е самолетоносач въобще. "Оръжието" му е доста по-старо от самолета
          Can't talk! Got to Shoot!

          Comment


            Абе ти още за онзи загубеният минен заградител ли говориш???? Нали ти казах че в Криле са ти го познали. А за втората при положение че вече си написал пак там отговорът също не смятам че е актуална. А и още нещо: като даваш жокери: ами гледай да са верни.

            Comment


              Айде вместо да линквате картинки към някакви тайни български сървъри, просто ги атачвайте към форума.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Еми аз имам проблеми с това, 1 от 10 успявам. Ето сега пак пробвам и ми дава "The page cannot be displayed". Ако искаш дай някакъв мейл и да ти ги пращам на него. приготвил съм няколко , при това са все на големи кораби, щ'ото ако почнем с катери.....

                Comment


                  не се карайте ами ме похвалете -та аз нищо не чаткам от кораби а познах.просто не ми се ровеше в снимките .аз бях пуснал една снимка на японеца в криле

                  Comment


                    Gaden Gogi написа
                    Абе ти още за онзи загубеният минен заградител ли говориш???? Нали ти казах че в Криле са ти го познали. А за втората при положение че вече си написал пак там отговорът също не смятам че е актуална. А и още нещо: като даваш жокери: ами гледай да са верни.
                    Кое не беше верно? Мини има от доста преди самолетите. А снимката на първия жълтур наистина е правена след ВСВ(ако не верваш потърси си я на www.hazegray.org)
                    Can't talk! Got to Shoot!

                    Comment


                      1. Казал съм ти че загадката е позната.
                      2. Очевидно ти говоря за самолетоносач, а минзагът от никъде не прилича на такъв.

                      Comment


                        Най-после успях да кача нова снимка, ха познайте какъв е този мощен кораб. Загадката е мноого лесна.

                        Comment


                          Българска военна история

                          възползувам се докато мога да кача повечко снимки,

                          Comment


                            Първата снимка "Р" клас линкор на долната - Нелсън
                            П.В.

                            Comment


                              второто го позна (абе може и да беше Родни ама от тази снимка не може да се различи) а за първото грешиш.

                              Comment


                                а другото го е познал Тъндъра, и то е Тексас.

                                Comment

                                Working...
                                X